Filma
HD Mulan: Rise of a Warrior 2009 6.8
Mulan: Rise of a Warrior
Mulan: Rise of a Warrior

Mulan: Rise of a Warrior

Aventurë Dramë Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Mulan: Rise of a Warrior
HD
IMDb: 6.8
114 min

Nje vajzë e re shkon fshehtas në ushtri për të shpetuar babane plak nga vdekja dhe behet një nga heroinat më të medha të Kinës.

Country:
HD Indiana Jones and the Temple of Doom 1984 7.6
Indiana Jones and the Temple of Doom
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

Aksion Aventurë  1984 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Indiana Jones and the Temple of Doom
HD
IMDb: 7.6
118 min

Arkeologu i famshëm, Indiana Jones shkon në Indi për të gjetur një gurë të çmuar…

Country:
HD The Last: Naruto the Movie 2014 7.6
The Last: Naruto the Movie
The Last: Naruto the Movie

The Last: Naruto the Movie

Aksion Animuar Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Last: Naruto the Movie
HD
IMDb: 7.6
112 min

Dy vjet pas Luftës së katërt Botërore Shinobi, fati i njerëzimit vendoset në duart e Narutos kur hëna kërcënon një kurs përplasjeje me Tokën.

Country:
HD Janatha Garage 2016 7.3
Janatha Garage
Janatha Garage

Janatha Garage

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Janatha Garage
HD
IMDb: 7.3
162 min

Nje student që do natyrën bashkohet me një mekanik të cilit i pëlqen të ndihmoj njerëzit. Të dy duhet të përballen me një biznesmen të rrezikshëm për të ndihmuar njerezit…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Three Outlaw Samurai 1964 7.7
Three Outlaw Samurai
Three Outlaw Samurai

Three Outlaw Samurai

Aksion Dramë  1964 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Three Outlaw Samurai
HD
IMDb: 7.7
94 min

Në mënyrë që të ule taksat e padrejta ndaj qytetarëve, 3 fshatarë rrëmbejnë vajzën e një gjykatësi, gjithashtu një samurai me emër bëhet ndihmës i tyre.

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD December Boys 2007 6.5
December Boys
December Boys

December Boys

Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
December Boys
HD
IMDb: 6.5
105 min

Katër jetimë të cilët janë rritur si miq të afërt, e gjejnë veten në konkurencë për vëmendje nga e njëjta familje.

Country: , ,
Nobody
HD
IMDb: 7.8
92 min

Pasi ndihmoi një grua e cila po tallej nga disa të rinj, njeriu zemër mirë bëhet objektiv i një trafikanti droge të lig.

Country:
Alpha
HD
IMDb: 6.7
96 min

Një histori mbijetese e vendosur 20 mijë vite më parë, gjatë Epokës së fundit të Akullnajave.

Country: , ,
The Ritual
HD
IMDb: 6.3
94 min

Pasi nisen për një ekspeditë në pyll, një grup shokësh do të përballen më diçka misterioze që i ndjek ata nga pas.

Country: ,
HD The Good Son 1993 6.4
The Good Son
The Good Son

The Good Son

Dramë Thriller  1993 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Good Son
HD
IMDb: 6.4
87 min

Mark, një djalosh i ri i cili jeton me tezen dhe xhaxhain e tij, miqësohet shumë me kushëririn e tij Henrin, një djalë në të njëjtën moshë i cili shfaq…

Country:
HD Pocahontas II: Journey to a New World 1998 4.9
Pocahontas II: Journey to a New World
Pocahontas II: Journey to a New World

Pocahontas II: Journey to a New World

Animuar Aventurë Dramë Dublime  1998 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Pocahontas II: Journey to a New World
HD
IMDb: 4.9
72 min

Pocahontas niset për një udhëtim në Angli me Meekon, Flit dhe Persin. Pasi dëgjon për vdekjen e Xhon Smith, ajo përpiqet të parandalojë luftën dhe kaosin që i kanoset botës.

Country:
HD The Marksman 2021 5.8
The Marksman
The Marksman

The Marksman

Aksion Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Marksman
HD
IMDb: 5.8
110 min

Një fermer në kufirin e Arizonës bëhet mbrojtësi i një djaloshi të vogël meksikan i cili po ndiqet nga policia Amerikane pasi i vranë mamanë.

Country:
Bao
HD
IMDb: 7.5
8 min

Një grua kanadeze e cila vuan nga sindroma e vetmisë, merr një goditje të dytë kur një prej petave të saj të bëra me dorë gjallërohet.

Country:
HD About Endlessness 2019 6.9
About Endlessness
About Endlessness

About Endlessness

Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
About Endlessness
HD
IMDb: 6.9
78 min

Një reflektim mbi jetën njerëzore me gjithë bukurinë dhe mizorinë e saj, shkëlqimin dhe banalitetin, të udhëhequr nga një rrëfimtar i Scheherazade-esque. Momentet pa pasoja kanë të njëjtën domethënie si…

Genre: Dramë, Fantazi
HD Avengers: Infinity War 2018 8.5
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

Aksion Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Avengers: Infinity War
HD
IMDb: 8.5
149 min

Ndërsa Hakmarrësit dhe aleatët e tyre mbrojnë botën nga kërcënime më të mëdha seç mund të përballojë një hero i vetëm, një rrezik i ri shfaqet nga errësira e kozmosit:…

Country:
The Avengers
HD
IMDb: 8.0
143 min

Heronjtë më të famshëm përfshirë Iron Man, Hulk dhe Captain America bashkohen sëbashku për të shpëtuar botën nga një kërcënim i tmerrshëm.

Country:
Dredd
HD
IMDb: 7.1
95 min

Në një të ardhme katastrofike, popullata e mbetur është transferuar në disa mega-qytete, ku policë të plotfuqishëm dhe ultravjollcë janë duke kërkuar për terroristë.

Country: , , ,
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
A Bronx Tale
HD
IMDb: 7.8
121 min

Pasi bëhet dëshmitar i një vrasje makaber, çunaku i lagjes Kolloxhero miqësohet me kapon e lagjes që ai e kishte fiksim, Sonin.

Country:
HD The Ash Lad: In Search of the Golden Castle 2019 6.3
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle

The Ash Lad: In Search of the Golden Castle

Aventurë Familjar Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Ash Lad: In Search of the Golden Castle
HD
IMDb: 6.3
99 min

Kur Mbreti dhe Mbretëresha helmohen, vëllezërit Per dhe Pol arrestohen si të dyshuarit për vrasjen. Vëllai i vogël Espen “Ash Lad” dhe Princesha Kristin u nisën në një kërkim për…

Country:
Epic
HD
IMDb: 6.7
102 min

Një adoleshente transportohet në një pyll ku po ndodh një betejë midis forcave të mirës dhe së keqes. Ajo bashkohet me një grup të çuditshëm karakteresh për të shpëtuar botën…

Country: