A Princess for Christmas

Pasi ftohet nga një i afërm, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku atje ajo padashur dashurohet me një princ bukurosh..

Zhanri: DramëFamiljarKomedi

Drejtori:

Shteti:

Koha: 91 min

Realizimi:

IMDb: 6.5

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *