Bad Santa

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata hasin telashe kur mashtruesi miqësohet me një fëmijë me probleme dhe shefi i sigurisë zbulon planin dashakeqës.

Zhanri: DramëKomediKrim

Drejtori:

Shteti: ,

Koha: 92 min

Realizimi:

IMDb: 7.0

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *