"Argentina"
HD Terrified (2017) 2017 6.5
Terrified (2017)
Terrified (2017)

Terrified (2017)

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Terrified (2017)
HD
IMDb: 6.5
87 min

Kur në një lagje të Buenos Airesit ndodhin disa ngjarje paranormale, një doktoreshë e fushës, një kolegu i saj dhe një ish-oficer policie vendosin të nisin hetimet dhe të zbulojnë…

Country:
Genre: Horror
HD Perdida (2018) 2018 5.6
Perdida (2018)
Perdida (2018)

Perdida (2018)

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Perdida (2018)
HD
IMDb: 5.6
103 min

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Heroic Losers (2019) 2019 7.4
Heroic Losers (2019)
Heroic Losers (2019)

Heroic Losers (2019)

Aventurë Komedi Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Heroic Losers (2019)
HD
IMDb: 7.4
116 min

Dështakët Heroikë : Në kohën e “Corralitosit” të famshëm Argjentinas, komshinjtë e një qyteti të vogël bëjnë një plan për të marrë mbrapsht paratë e humbura, pasi mësojnë se i…

Country: ,
HD El Angel (2018) 2018 7.0
El Angel (2018)
El Angel (2018)

El Angel (2018)

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
El Angel (2018)
HD
IMDb: 7.0
118 min

Fytyra engjëllore e Karlosit, një adoleshenti 17-vjeçar fsheh një fytyrë të errët grabitjesh, gënjeshtrash dhe vrasjesh.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim
HD Intuition (2020) 2020 5.3
Intuition (2020)
Intuition (2020)

Intuition (2020)

Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Intuition (2020)
HD
IMDb: 5.3
116 min

Pipa fillon karrierën e saj si një agjente policie përkrah mentorit të saj, detektivit të diskutueshëm Francisco Juánez. Së bashku ata duhet të zgjidhin vrasjen e dhunshme të një vajze…

Country:
Genre: Krim, Thriller
HD The Motorcycle Diaries (2004) 2004 7.8
The Motorcycle Diaries (2004)
The Motorcycle Diaries (2004)

The Motorcycle Diaries (2004)

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Motorcycle Diaries (2004)
HD
IMDb: 7.8
126 min

Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.

Genre: Dramë
HD 4×4 (2019) 2019 5.7
4×4 (2019)
4×4 (2019)

4×4 (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
4×4 (2019)
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një hajdut futet në një makinë të specializuar me një sistem të posaçëm sigurie që e mban të bllokuar brenda, me qëllim që askush të mos mund ta dëgjojë duke…

Country: ,
Genre: Thriller
HD A Night of Horror: Nightmare Radio (2019) 2019 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)
A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)

A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)
HD
IMDb: 5.1
100 min

Rod, një prezantues radioje, mban një emision shumë të ndjekur radiofonik, ku tregohen histori të frikshme. Kur ai merr një telefonatë nga një vajzë e vogël e tmerruar, historitë fillojnë…

Genre: Horror
HD Wild Tales (2014) 2014 8.1
Wild Tales (2014)
Wild Tales (2014)

Wild Tales (2014)

Dramë Komedi Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Wild Tales (2014)
HD
IMDb: 8.1
122 min

Gjashtë tregime të shkurtra që eksplorojnë ekstremitetet e sjelljes njerëzore që përfshijnë njerëzit në ankth.

Country: , , ,
HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

HD Embrace of the Serpent (2015) 2015 7.9
Embrace of the Serpent (2015)
Embrace of the Serpent (2015)

Embrace of the Serpent (2015)

Aventurë Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Embrace of the Serpent (2015)
HD
IMDb: 7.9
125 min

Historia e marrëdhënies midis Karamkates, një shërues Amazonian dhe i mbijetuari i fundit i njerëzve të tij, dhe dy shkencëtarëve që punojnë bashkë përgjatë dyzet viteve për të kërkuar një…

Underdogs (2013)
HD
IMDb: 6.5
85 min

Një çunak i quajtur Amadeo, nis një aventurë të papritur me lojtarët e lojës së tij të preferuar Fusball.

Country: , , , ,
HD The Son (2019) 2019 5.4
The Son (2019)
The Son (2019)

The Son (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Son (2019)
HD
IMDb: 5.4
92 min

Një piktor 50 vjeçar vendos të rindërtojë jetën e tij pas një periudhe të vështirë. Vështirësitë fillojë kur gruaja e tij përjeton probleme mendore gjatë shtatëzanisë të cilat do të…

Country:
Genre: Thriller
HD The Accused (2018) 2018 6.0
The Accused (2018)
The Accused (2018)

The Accused (2018)

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Accused (2018)
HD
IMDb: 6.0
108 min

Dolores Dreier, bën një jetë studentore të bukur derisa shoqja e saj e ngushtë vritet në mënyrë misterioze dhe i gjithë dyshimi bie mbi të.

Country: ,
HD Dry Martina (2018) 2018 5.9
Dry Martina (2018)
Dry Martina (2018)

Dry Martina (2018)

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Dry Martina (2018)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Martina, një këngëtare e famshme në Argjentinë gjatë viteve ’90, u bë krejtësisht e ftohtë dhe e zhgënjyer me dashuri. Shfaqja e papritur e të ashtuquajturës motër, së bashku me…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD A Twelve-Year Night (2018) 2018 7.6
A Twelve-Year Night (2018)
A Twelve-Year Night (2018)

A Twelve-Year Night (2018)

Dramë Histori Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
A Twelve-Year Night (2018)
HD
IMDb: 7.6
122 min

1973. Uruguai udhëhiqet nga një diktaturë ushtarake. Një natë vjeshte, tre të burgosur të Tupamaros merren nga qelitë e tyre të burgut në një operacion të fshehtë ushtarak. Urdhri është…

HD The Ardor (2014) 2014 5.1
The Ardor (2014)
The Ardor (2014)

The Ardor (2014)

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Ardor (2014)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një bandë mercenarësh…

Genre: Dramë, Western
HD The Uncovering (2018) 2018 5.0
The Uncovering (2018)
The Uncovering (2018)

The Uncovering (2018)

Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Uncovering (2018)
HD
IMDb: 5.0
105 min

Shfaqja e papritur e Shqiptares së trafikuar në Spanjë, Verës, bën që dy kushërinjtë Xhordi & Diego të hetojnë mbi vdekjet plot mister të baballarëve të tyre…

Country: ,
HD Javier Zanetti capitano da Buenos Aires (2015) 2015 8.1
Javier Zanetti capitano da Buenos Aires (2015)
Javier Zanetti capitano da Buenos Aires (2015)

Javier Zanetti capitano da Buenos Aires (2015)

Documentary  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Javier Zanetti capitano da Buenos Aires (2015)
HD
IMDb: 8.1
80 min

Portreti modest i jetës së një njeriu normal, i aftë për sipërmarrje të jashtëzakonshme. Historia private, e jo vetëm, e futbollistit argjentinas, legjendës së Interit.

Country: ,
The Last Man (2019)
HD
IMDb: 3.8
100 min

Duke pasur frikë nga fundi i botës, një veteran lufte me çrregullime të stresit post-traumatik, fillon të ndërtojë një strehë nëntokësore. Por njohja me Xhesikën e bukur do t’ia trazojë…

Country: , ,