"Australia"
HD Resident Evil: The Final Chapter (2016) 2016 5.5
Resident Evil: The Final Chapter (2016)
Resident Evil: The Final Chapter (2016)

Resident Evil: The Final Chapter (2016)

Aksion Horror Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Resident Evil: The Final Chapter (2016)
HD
IMDb: 5.5
107 min

Menjëherë pas ngjarjeve në Resident Evil: Retribution, Alice është e vetmja e mbijetuar e asaj që supozohej të ishte qëndresa e fundit e njerëzimit ndaj të pavdekshmëve. Tani, ajo duhet…

Mortal Kombat (2021)
FULL HD
IMDb: 6.9
110 min

Luftëtari i arteve marciale, Kole Yung, kërkon kampionët më të mëdhenj të Tokës, për t’u përballur së bashku me armiqtë nga Bota e Jashtme, në një betejë të rrezikshme e…

Country: ,
HD December Boys (2007) 2007 6.5
December Boys (2007)
December Boys (2007)

December Boys (2007)

Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
December Boys (2007)
HD
IMDb: 6.5
105 min

Katër jetimë të cilët janë rritur si miq të afërt, e gjejnë veten në konkurencë për vëmendje nga e njëjta familje.

Country: , ,
HD Godzilla vs. Kong (2021) 2021 6.9
Godzilla vs. Kong (2021)
Godzilla vs. Kong (2021)

Godzilla vs. Kong (2021)

Aksion Sci-fi Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Godzilla vs. Kong (2021)
HD
IMDb: 6.9
N/A

Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.

Country: ,
HD Penguin Bloom (2020) 2020 6.2
Penguin Bloom (2020)
Penguin Bloom (2020)

Penguin Bloom (2020)

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Penguin Bloom (2020)
HD
IMDb: 6.2
95 min

Pasi gjejnë një laraskë të plagosur, një familje e lumtur e merr atë në shtëpi dhe kujdesen për të, por kjo gjë do sjellë një ndryshim të madh për ta…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Bloody Hell (2020) 2020 6.5
Bloody Hell (2020)
Bloody Hell (2020)

Bloody Hell (2020)

Aksion Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Bloody Hell (2020)
HD
IMDb: 6.5
93 min

Një njeri në arrati, mbahet rob në një bodrum misterioz, ai duhet të gjejë një mënyrë për të shpëtuar nga një familje e çmendur dhe e ç’thurur…

Country: ,
HD High Ground (2020) 2020 5.8
High Ground (2020)
High Ground (2020)

High Ground (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
High Ground (2020)
HD
IMDb: 5.8
104 min

Në një cep të largët të një vendi të egër, luhet një luftë e përgjakshme. Travis është një gjahtar kriminelësh me një shpresë të fundit të shpengimit. Djumbatj është një…

Country:
HD The Railway Man (2013) 2013 7.1
The Railway Man (2013)
The Railway Man (2013)

The Railway Man (2013)

Biografi Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Railway Man (2013)
HD
IMDb: 7.1
116 min

Një ish oficer i ushtrisë britanike, i cili ishte torturuar si një i burgosur lufte në një kamp japonez gjatë Luftës së Dytë Botërore, zbulon se njeriu që i shkaktoi…

HD Wolf Creek 2 (2013) 2013 6.1
Wolf Creek 2 (2013)
Wolf Creek 2 (2013)

Wolf Creek 2 (2013)

Horror Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Wolf Creek 2 (2013)
HD
IMDb: 6.1
106 min

Outback bëhet sërish vend i tmerrit teksa një turist bëhet pre e një vrasësi serial i quajtur Mick Taylor.

Country:
HD These Final Hours (2013) 2013 6.7
These Final Hours (2013)
These Final Hours (2013)

These Final Hours (2013)

Dramë Sci-fi Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
These Final Hours (2013)
HD
IMDb: 6.7
87 min

Një njeri egoist ishte nisur drejt një feste që po zhvillohej pak orë para fundit të botës, por përfundon duke shpëtuar një vajzë të vogël dhe duke kërkuar babain e…

Country:
HD Landfall 2017 6.0
Landfall
Landfall

Landfall

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Landfall
HD
IMDb: 6.0
99 min

Një çift i ri në Australinë tropikale merren peng nga tre kriminelë të cilët kanë me vete një kuti misterioze. Ata duhet të mbështeten tek guximi dhe dinakëria e tyre…

Country:
Genre: Thriller
HD The Very Excellent Mr. Dundee 2020 4.9
The Very Excellent Mr. Dundee
The Very Excellent Mr. Dundee

The Very Excellent Mr. Dundee

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Very Excellent Mr. Dundee
HD
IMDb: 4.9
88 min

Paul Hogan po kthehet në qendër të vëmendjes, ndërsa ai dëshpërimisht tenton të rregullojë reputacionin e tij të njollosur, në prag të marrjes së një titulli kalorësie.

Country: ,
Genre: Komedi
Dirt Music
HD
IMDb: 7.1
105 min

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime të reja për…

Country: ,
HD Suburban Wildlife 2019 7.2
Suburban Wildlife
Suburban Wildlife

Suburban Wildlife

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Suburban Wildlife
HD
IMDb: 7.2
90 min

Pas diplomimit të tyre, 4 miq shpërqendrohen nga përgjegjësitë e moshës madhore. Por teksa kufijtë midis reales dhe surreales turbullohen, ata përballen me vendime që do të përcaktojnë pjesën tjetër…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Relic
HD
IMDb: 6.1
89 min

Kur Edna, matriarka e vjetër dhe vejushë e familjes, zhduket, vajza e saj Kei, dhe mbesa Sem, shkojnë tek shtëpia e vjetër e familjes për ta gjetur. Pas rikthimit të…

Country: ,
Genre: Dramë, Horror
HD Babyteeth 2019 6.9
Babyteeth
Babyteeth

Babyteeth

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Babyteeth
HD
IMDb: 6.9
118 min

Milla, një adoleshente me sëmundje serioze bie në dashuri me një trafikant droge. Të dy të humbur gjejnë njëri-tjetrin, por në një marrëdhënie shumë të vështirë.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD The Whistleblower 2019 4.9
The Whistleblower
The Whistleblower

The Whistleblower

Aksion Krim Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Whistleblower
HD
IMDb: 4.9
134 min

Një punëtor kinez i një kompanie minierash në Australi zbulon se kompania e tij do të vendosë në zbatim një teknologji me rrezik për shëndetin dhe heton gjithë ngjarjet dhe…

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Mister
HD Two Heads Creek 2019 5.0
Two Heads Creek
Two Heads Creek

Two Heads Creek

Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Two Heads Creek
HD
IMDb: 5.0
85 min

Një kasap i ndrojtur dhe motra e tij binjake u larguan nga Britania e Madhe drejt aventurave në Australi në kërkim të nënës së tyre biologjike, por qytetarët në dukje…

Country: ,
Genre: Horror, Komedi
HD Outback 2019 4.9
Outback
Outback

Outback

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Outback
HD
IMDb: 4.9
86 min

Në kërkim të aventurës Australiane, një çift amerikan do të përballen me botën e egër siç ata nuk do e kishin marrë kurrë me mend. Një propozim martese mbetet në…

Country:
Genre: Thriller
HD H Is for Happiness 2019 6.4
H Is for Happiness
H Is for Happiness

H Is for Happiness

Dramë Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
H Is for Happiness
HD
IMDb: 6.4
98 min

Një vajzë 12 vjeçare me optimizëm të pamasë dhe një pamje unike për botë, inspirohet nga djali i ri i çuditshëm në shkollë dhe vendos që të bashkoj familjen e…

Country: