"Austria"
HD Gripsholm (2000) 2000 6.0
Gripsholm (2000)
Gripsholm (2000)

Gripsholm (2000)

Dramë Histori Romancë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Gripsholm (2000)
HD
IMDb: 6.0
100 min

Kurti dhe Lidia planifikojnë të bëjnë një pushim relaksues në Suedi. Ajo që Lidia nuk e di është se për Kurtin, një publicist i njohur, udhëtimi është arratisje nga pushtimi…

HD Marlene (2020) 2020 7.8
Marlene (2020)
Marlene (2020)

Marlene (2020)

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Marlene (2020)
HD
IMDb: 7.8
95 min

Një vrasës profesionist vendos të luftojë kundër organizatës së tij pasi takon një grua që duhet të rrëmbejë.

Country:
Genre: Aksion
HD 7500 (2019) 2019 6.3
7500 (2019)
7500 (2019)

7500 (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
7500 (2019)
HD
IMDb: 6.3
93 min

Avioni i nje¨ piloti merret peng nga terroriste¨.

Country: , ,
Genre: Dramë, Thriller
North Face (2008)
HD
IMDb: 7.4
126 min

Bazuar në një histori të vërtetë, North Face është një dramë mbijetese në lidhje me një konkurs për të ngjitur fytyrën më të rrezikshme shkëmbore në Alpe. E vendosur në…

HD Hagazussa (2017) 2017 5.9
Hagazussa (2017)
Hagazussa (2017)

Hagazussa (2017)

Dramë Fantazi Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Hagazussa (2017)
HD
IMDb: 5.9
102 min

Paranoja dhe supersticioni në Evropën e shekullit të 15.

Country: ,
HD Brothers of the Wind (2015) 2015 6.8
Brothers of the Wind (2015)
Brothers of the Wind (2015)

Brothers of the Wind (2015)

Aventurë Dramë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Brothers of the Wind (2015)
HD
IMDb: 6.8
98 min

Në një botë ku duhet guxim të fluturosh, një djalë i ri ushqen një shqiponjë të braktisur. Duke kërkuar vendin e tyre në botë, ata lidhen me dëshirën e tyre…

Country:
HD Party Hard, Die Young (2018) 2018 5.7
Party Hard, Die Young (2018)
Party Hard, Die Young (2018)

Party Hard, Die Young (2018)

Horror Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Party Hard, Die Young (2018)
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një grup maturantësh diplomohen dhe largohen nga Kroacia për të shijuar “festën e jetës së tyre”. Por ky udhëtim shndërrohet në një udhëtim tmerri, nga i cili jo të gjithë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
Caché (2005)
HD
IMDb: 7.3
117 min

Qetësia e një familjeje në Paris prishet pasi fillojnë të gjejnë në postë kaseta me filmime të shtëpisë së tyre.

HD Styx (2018) 2018 6.5
Styx (2018)
Styx (2018)

Styx (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Styx (2018)
HD
IMDb: 6.5
94 min

“Styx” përshkruan transformimin e një gruaje të fortë e përballur me vështirësi gjatë një udhëtimi me varkë me vela.

Genre: Dramë
HD Chalet Girl (2011) 2011 6.3
Chalet Girl (2011)
Chalet Girl (2011)

Chalet Girl (2011)

Komedi Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Chalet Girl (2011)
HD
IMDb: 6.3
97 min

Ish sportistja e skejtbordit, Kim dëshiron të bëjë më shumë para pas vdekjes tragjike të nënës së saj. Në këtë mënyrë i bashkohet një kompanie elitare që dërgon vajza shërbimi…

Country: , ,
Genre: Komedi, Romancë
HD Iceman (2017) 2017 6.3
Iceman (2017)
Iceman (2017)

Iceman (2017)

Aventurë Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Iceman (2017)
HD
IMDb: 6.3
96 min

Në Alpet e Ötzit, para më shume se 5300 vitesh, një klan i periudhës së Neolitit vendoset pranë një përroi. Kelabi si lider i grupit, ka përgjegjësinë të ruajë të…

Country: , ,
Genre: Aventurë, Dramë
HD Autumn Blood (2013) 2013 5.3
Autumn Blood (2013)
Autumn Blood (2013)

Autumn Blood (2013)

Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Autumn Blood (2013)
HD
IMDb: 5.3
100 min

Lartë në male një nënë vdes, duke i lënë dy fëmijë jetimë. Nga frika që kane fëmijët ata mbajnë nënë e vdekur sekret. Disa fshatar mundohen ti shkatërrojnë, por në…

Country: ,
Genre: Dramë, Thriller
HD The Dark (2018) 2018 5.6
The Dark (2018)
The Dark (2018)

The Dark (2018)

Dramë Fantazi Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Dark (2018)
HD
IMDb: 5.6
95 min

Një vajzë adoleshente që mendohej e vdekur miqësohet me një djalë të verbër në pyllin e frikshëm ku gjuan. Të dy kanë qenë viktima të abuzimeve të paimagjinueshme dhe gjejnë…

Country:
HD Happy End (2017) 2017 6.7
Happy End (2017)
Happy End (2017)

Happy End (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Happy End (2017)
HD
IMDb: 6.7
107 min

Një dramë për një familje të vendosur në Kalais me krizën evropiane të refugjatëve në sfond.

Genre: Dramë
HD Downfall (2004) 2004 8.2
Downfall (2004)
Downfall (2004)

Downfall (2004)

Dramë Histori Luftë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Downfall (2004)
HD
IMDb: 8.2
156 min

Në Prill të vitit 1945, Gjermania qëndron në prag të humbjes kundër ushtrise Sovjetike, dhe është drejt izolimit nga perëndimi dhe në jug. Berlini, kryeqyteti i Rajhut të Tretë, po…

Country: , ,
HD Antares (2004) 2004 6.1
Antares (2004)
Antares (2004)

Antares (2004)

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Antares (2004)
HD
IMDb: 6.1
105 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Një përplasje vdekjeprurëse shpalos tre histori të ndërthurura të femrave në pika krize….

Country:
Genre: Dramë
HD Toni Erdmann (2016) 2016 7.4
Toni Erdmann (2016)
Toni Erdmann (2016)

Toni Erdmann (2016)

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Toni Erdmann (2016)
HD
IMDb: 7.4
162 min

Një grua e rregullt e cila nuk mendon shumë për të bërë qejf në jetë (Sandra Hüller) duhet të kalojë kohë me babanë e saj të çuditshëm (Peter Simonischek) kur…

Genre: Dramë, Komedi
HD Amour (2012) 2012 7.9
Amour (2012)
Amour (2012)

Amour (2012)

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Amour (2012)
HD
IMDb: 7.9
127 min

Xhorxhi dhe Ana janë një çift mësuesish muzike të dalë në pension të cilët shijojnë jetën në moshën 80-vjeçare. Megjithatë, Ana papritmas pëson një goditje nervore dhe jeta e tyre…

Genre: Dramë, Romancë
HD The Ivory Game (2016) 2016 7.9
The Ivory Game (2016)
The Ivory Game (2016)

The Ivory Game (2016)

Dokumentar  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
The Ivory Game (2016)
HD
IMDb: 7.9
112 min

Aktivistët e kafshëve të egra vihen kundër gjuetarëve pa leje, në përpjekje për t’i dhënë fund tregtisë së fildishit në Afrikë.

Country:
Genre: Dokumentar
HD The Counterfeiters (2007) 2007 7.6
The Counterfeiters (2007)
The Counterfeiters (2007)

The Counterfeiters (2007)

Dramë Luftë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Counterfeiters (2007)
HD
IMDb: 7.6
99 min

Falsifikuesit është historia e vërtetë e operacionit më të madh në historinë e falsifikimit, krijuar prej nazistëve në 1936 për të falsifikuar para. Salomon “Sally” Sorouitsch është mbreti i falsifikimeve….

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë