"Belgium"
Ooops! Noah is Gone…(2015)
FULL HD
IMDb: 5.8
87 min

Kur dy kafshë të ngathëta përpiqen të rrinë larg Arkës së Noas, ata fillojnë një aventurë për të mbijetuar të vetëm. Arka është nisur. Ujërat po ngrihen shpejt. Për një…

HD Catacombe (2018) 2018 5.6
Catacombe (2018)
Catacombe (2018)

Catacombe (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Catacombe (2018)
HD
IMDb: 5.6
92 min

Një njeri i dëshpëruar. Një hua vdekjeprurëse. Tani është koha për të paguar.

Genre: Dramë
HD Remi, Nobody’s Boy (2018) 2018 7.0
Remi, Nobody’s Boy (2018)
Remi, Nobody’s Boy (2018)

Remi, Nobody’s Boy (2018)

Aventurë Dramë Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Remi, Nobody’s Boy (2018)
HD
IMDb: 7.0
105 min

Aventurat e jetimit të vogël, Remit, i cili u birësua por më vonë u mor nga nëna e tij birësuese ndërsa fillonte një udhëtim me një muzikant aventurier. Ndërsa udhëtojnë…

Country: ,
HD The Fifth Estate (2013) 2013 6.2
The Fifth Estate (2013)
The Fifth Estate (2013)

The Fifth Estate (2013)

Biografi Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Fifth Estate (2013)
HD
IMDb: 6.2
128 min

Një thriller dramatik i bazuar në ngjarje të vërteta që tregojnë misionin për të nxjerrë në pah mashtrime dhe korrupsione nëpërmjet internetit. Xhulian Asanzh (themelues i WikiLeaks) dhe organizata e…

Country: , ,
Bigfoot Family (2020)
HD
IMDb: 6.1
89 min

Bigfoot, babai i Adamit, dëshiron ta përdorë famën e tij për qëllime të mira. Mbrojtja e një rezerve të madhe të natyrës në Alaskë tingëllon si mundësia perfekte! Kur Bigfoot…

Country: ,
Mood Indigo
HD
IMDb: 6.5
94 min

Beqari shpikës dhe i pasur Kolin përpiqet të gjejë një kurë për të dashurën e tij Kloin pasi ajo diagnostifikohet me një sëmundje të pazakontë të shkaktuar nga një lule…

Country: ,
An Impossible Love
HD
IMDb: 7.1
135 min

Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një fëmijë, Rashela përballet me pasojat…

Country: ,
Yummy
HD
IMDb: 6.1
88 min

Një çift i ri shkon në një spital për të bërë një operacion plastik. Vajza do një zvogëlim gjoksi, mamaja e saj vjen të bëj një tërheqje fytyre. Duke u…

Country:
HD Scribe (2016) 2016 6.2
Scribe (2016)
Scribe (2016)

Scribe (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Scribe (2016)
HD
IMDb: 6.2
91 min

Duvali punësohet në një organizatë misterioze, për të hedhur në letër biseda të përgjuara telefonike. Ai e pranon pa dyshime punën, por shumë shpejt kupton që është futur në një…

Country: ,
HD Wasp Network (2019) 2019 5.8
Wasp Network (2019)
Wasp Network (2019)

Wasp Network (2019)

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Wasp Network (2019)
HD
IMDb: 5.8
127 min

Historia e 5 të burgosurve politik Kubanez që u burgosën nga Shtetet e Bashkuara që nga vitet 90 me akuzën për spiunazh dhe vrasje.

HD Return of the Hero (2018) 2018 6.5
Return of the Hero (2018)
Return of the Hero (2018)

Return of the Hero (2018)

Histori Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Return of the Hero (2018)
HD
IMDb: 6.5
90 min

Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër…

Country: ,
Genre: Histori, Komedi
Torpedo: U-235 (2019)
HD
IMDb: 6.0
102 min

Në kulm të Luftës së Dytë Botërore, komandant Stani dhe një grup luftëtarësh të rezistencës nisin një mision vetëvrasës. Ata duhet të dërgojnë në Amerikë një nëndetëse naziste të mbushur…

Country:
HD A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise (2012) 2012 5.7
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise (2012)
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise (2012)

A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise (2012)

Animuar Aventurë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise (2012)
HD
IMDb: 5.7
92 min

Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të…

Country: , , ,
HD Love at Second Sight (2019) 2019 7.0
Love at Second Sight (2019)
Love at Second Sight (2019)

Love at Second Sight (2019)

Dramë Fantazi Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Love at Second Sight (2019)
HD
IMDb: 7.0
117 min

DASHURI ME SHIKIM TE DYTE: Një djalë mundohet ta bëjë gruan e tij të bjerë sërish në dashuri me të, pasi zgjohet në një realitet tjetër ku ajo nuk e…

Country: ,
HD The Past (2013) 2013 7.8
The Past (2013)
The Past (2013)

The Past (2013)

Dramë Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Past (2013)
HD
IMDb: 7.8
130 min

Një burrë iranian braktis gruan e tij franceze dhe dy fëmijët e saj për t’u rikthyer në atdheun e tij. Ndërkohë, gruaja e tij fillon një marrëdhënie të re, një…

Country: , , ,
Genre: Dramë, Mister
HD Gangsta (2018) 2018 6.8
Gangsta (2018)
Gangsta (2018)

Gangsta (2018)

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Gangsta (2018)
HD
IMDb: 6.8
125 min

Jetët e katër miqve të ngushtë të fëmijërisë, të cilët dëshirojnë të bëhen gangsterë, dalin jashtë kontrollit kur vjedhin një dërgesë kokaine. Ata nxitin një luftë të vërtetë që do…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD A Good Woman Is Hard to Find (2019) 2019 6.2
A Good Woman Is Hard to Find (2019)
A Good Woman Is Hard to Find (2019)

A Good Woman Is Hard to Find (2019)

Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
A Good Woman Is Hard to Find (2019)
HD
IMDb: 6.2
97 min

Një mama e re dhe e ve prej pak kohësh do të bëjë të pamundurën për të mbrojtur fëmijët e saj ndërsa kërkon të vërtetën rreth vrasjes së burrit.

Country: ,
Genre: Krim, Thriller
Atlantics (2019)
HD
IMDb: 6.8
106 min

Në një periferi të njohur të Dakarit, punëtorët e ndërtimit në një kullë futuriste, pa paguar me muaj, vendosin të largohen jashtë vendit nga oqeani, për një të ardhme më…

HD A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010) 2010 6.1
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)

A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)

Animuar Familjar  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
HD
IMDb: 6.1
88 min

Një breshkë deti, e cila u lind në vitin 1959, kalon pesëdhjetë vitet e ardhshme duke udhëtuar në botë, ndërsa po ndryshohet nga ngrohja globale.

Country: , ,
HD Earth and Blood (2020) 2020 4.9
Earth and Blood (2020)
Earth and Blood (2020)

Earth and Blood (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Earth and Blood (2020)
HD
IMDb: 4.9
80 min

Said zotëron një fabrikë prerëse në pyll dhe vendos që ta shesë. Ai zbulon që një nga punonjësit e tij u detyrua nga i vëllai që të fshehë kokainën e…

Country: ,