"Brazil"
The Snow Queen (2012)
FULL HD
IMDb: 5.4
80 min

Mbretëresha e Dëborës krijoi botën e dimrit të përjetshëm, ku era polare freskon shpirtrat e njerëzve dhe qartësia e linjave errëson emocionet. Një vajzë e quajtur Gerda, ferret e saj…

HD Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011) 2011 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)

Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)

Aksion Aventurë Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five (2011)
HD
IMDb: 7.3
130 min

Toreto dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë akoma po ndiqen nga shteti. Ata do gjenden mes dy rrugëve të ndryshme, mes një bossi droge të pamëshir­shëm dhe një agjenti të…

Country: , ,
HD Cousins (2019) 2019 6.3
Cousins (2019)
Cousins (2019)

Cousins (2019)

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Cousins (2019)
HD
IMDb: 6.3
83 min

Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ardhjen…

Country:
HD Wasp Network (2019) 2019 5.8
Wasp Network (2019)
Wasp Network (2019)

Wasp Network (2019)

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Wasp Network (2019)
HD
IMDb: 5.8
127 min

Historia e 5 të burgosurve politik Kubanez që u burgosën nga Shtetet e Bashkuara që nga vitet 90 me akuzën për spiunazh dhe vrasje.

HD Invisible Life (2019) 2019 7.9
Invisible Life (2019)
Invisible Life (2019)

Invisible Life (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Invisible Life (2019)
HD
IMDb: 7.9
139 min

Të ndara nga një gënjeshtër e tmerrshme dhe vitet kalojnë. Secila vazhdon jetën e vet duke menduar se njëra është një botë larg nga tjetra…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Rich in Love (2020) 2020 5.7
Rich in Love (2020)
Rich in Love (2020)

Rich in Love (2020)

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Rich in Love (2020)
HD
IMDb: 5.7
104 min

Djaloshi i pasur Teto është i vendosur të tregojë veten para Paulës, dashurisë së tij të zemrës. Por kur i thotë se është rritur i varfër, situata i del jashtë…

Country:
HD The Motorcycle Diaries (2004) 2004 7.8
The Motorcycle Diaries (2004)
The Motorcycle Diaries (2004)

The Motorcycle Diaries (2004)

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Motorcycle Diaries (2004)
HD
IMDb: 7.8
126 min

Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.

Genre: Dramë
HD Abe (2019) 2019 6.2
Abe (2019)
Abe (2019)

Abe (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Abe (2019)
HD
IMDb: 6.2
85 min

Abe është një djalë 12-vjeçar nga Brooklyn që gatuan për të bashkuar familjen e tij gjysmë izraelite dhe gjysmë palestineze, por gjithçka shkon keq.

Country: ,
Genre: Dramë
HD Divine Love (2019) 2019 6.3
Divine Love (2019)
Divine Love (2019)

Divine Love (2019)

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love (2019)
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Elite Squad: The Enemy Within (2010) 2010 8.0
Elite Squad: The Enemy Within (2010)
Elite Squad: The Enemy Within (2010)

Elite Squad: The Enemy Within (2010)

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Elite Squad: The Enemy Within (2010)
HD
IMDb: 8.0
115 min

Pas një revolte në burg, ish kapiteni Nascimento, tashmë një oficer i lartë në Rio de Janeiro, përfshihet në një luftë të përgjakshme mes zyrtarëve të qeverisë dhe grupeve paraushtarake.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Edge of Democracy (2019) 2019 7.1
The Edge of Democracy (2019)
The Edge of Democracy (2019)

The Edge of Democracy (2019)

Documentary  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Edge of Democracy (2019)
HD
IMDb: 7.1
121 min

Dokumentari politik dhe kujtimet personale përplasen në këtë eksplorim për të vërtetën komplekse pas shpalosjes së dy presidencave braziliane.

Country:
Genre: Documentary
HD Inner Ghosts (2018) 2018 3.8
Inner Ghosts (2018)
Inner Ghosts (2018)

Inner Ghosts (2018)

Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Inner Ghosts (2018)
HD
IMDb: 3.8
90 min

Një shkencëtare dhe njëkohësisht medium, bashkë me ndihmësen e saj, përpiqen të kryejnë një seri testesh mbi fantazmat, por këto të fundit, vetëm në dukje janë miqësore…

Country: ,
Genre: Horror
HD Il Traditore a.k.a The Traitor (2019) 2019 7.1
Il Traditore a.k.a The Traitor (2019)
Il Traditore a.k.a The Traitor (2019)

Il Traditore a.k.a The Traitor (2019)

Dramë Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Il Traditore a.k.a The Traitor (2019)
HD
IMDb: 7.1
153 min

Jeta reale e Tomaso Busketës, i quajtur ndryshe “bosi i dy botëve”, i cili i bë informatori i parë i mafies, në Sicilinë e viteve 80′.

Genre: Dramë, Krim, Thriller
Lino (2017)
HD
IMDb: 5.8
94 min

Lino punon si argëtues në festat e fëmijëve, por ai nuk duron dot mënyrën sesi fëmijët e trajtojnë atë, duke u tallur me të pasi mban veshur një kostum maceje….

Country:
HD Skin (2018) 2018 7.0
Skin (2018)
Skin (2018)

Skin (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Skin (2018)
HD
IMDb: 7.0
118 min

Një djalë i ri, i rritur nga një bandë raciste dhe tashmë i famshëm mes tyre, zgjedh t’i kthejë shpinën urrejtjes dhe dhunës që të mund të ndryshojë jetën e…

Country: , , ,
Genre: Dramë
HD Cinderela Pop (2019) 2019 4.6
Cinderela Pop (2019)
Cinderela Pop (2019)

Cinderela Pop (2019)

Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Cinderela Pop (2019)
HD
IMDb: 4.6
95 min

Një përqasje moderne e përrallës së Hirushes ku një vajzë e cila ëndërron të bëhet DJ, bie në dashuri me një këngëtar romantik por, njerka e saj bën çmos që…

Country:
Genre: Komedi, Romancë
HD The Ardor (2014) 2014 5.1
The Ardor (2014)
The Ardor (2014)

The Ardor (2014)

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Ardor (2014)
HD
IMDb: 5.1
101 min

Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një bandë mercenarësh…

Genre: Dramë, Western
HD The Heiresses (2018) 2018 6.7
The Heiresses (2018)
The Heiresses (2018)

The Heiresses (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Heiresses (2018)
HD
IMDb: 6.7
98 min

Chela dhe Chiquita, kanë qenë së bashku mbi 30 vite. Pas përkeqësimit të gjendjes së tyre financiare, Chela detyrohet të përballet me një realitet të ri. Një realitet i cili…

Genre: Dramë
HD The Ciambra (2017) 2017 6.9
The Ciambra (2017)
The Ciambra (2017)

The Ciambra (2017)

Dramë Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Ciambra (2017)
HD
IMDb: 6.9
118 min

Një djalosh cigan në Itali, i rritur në një ambjent aspak fëmijëror vihet në udhëkryq në zgjedhjen mes jetës si i rritur kriminel apo fëmijë i pafajshëm.

Genre: Dramë, Krim
HD Artificial Paradises (2012) 2012 6.4
Artificial Paradises (2012)
Artificial Paradises (2012)

Artificial Paradises (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Artificial Paradises (2012)
HD
IMDb: 6.4
96 min

Dy shoqe vizitojnë një festival të madh në një plazh në Brazil dhe vendosin të bëjnë qejf. Ato rebelohen me muzikën, alkoolin, drogën dhe me pasditen e nxehtë që kalojnë…

Country:
Genre: Dramë