"Bulgaria"
FULL HD After We Fell (2021) 2021 5.0
After We Fell (2021)
After We Fell (2021)

After We Fell (2021)

Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
After We Fell (2021)
FULL HD
IMDb: 5.0
99 min

Tessa merr një vendim për tu zhvendosur në Siatëll dhe kjo rrezikon marrëdhënien e saj me Hardin, ndërkohë që detaje nga e kaluara e Hardin dalin gjithashtu në dritë.

Genre: Dramë
HD Boyka: Undisputed IV (2016) 2016 7.0
Boyka: Undisputed IV (2016)
Boyka: Undisputed IV (2016)

Boyka: Undisputed IV (2016)

Aksion Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Boyka: Undisputed IV (2016)
HD
IMDb: 7.0
86 min

Bojka vazhdon të korrë sukses dhe qëllimi i tij është të arrije ndeshjet e majme, por një vdekje e papritur e kundërshtarit të tij i ndryshon komplet të ardhmen.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD The Outpost (2020) 2020 6.6
The Outpost (2020)
The Outpost (2020)

The Outpost (2020)

Aksion Dramë Histori Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Outpost (2020)
HD
IMDb: 6.6
123 min

Disa ushtarë amerikanë qëndrojnë në një bazë ushtarake në Afganistan pavarësisht faktit se janë të rrethuar nga talebanë që i sulmojnë cdo ditë.

Country: ,
HD Sniper: Legacy (2014) 2014 5.4
Sniper: Legacy (2014)
Sniper: Legacy (2014)

Sniper: Legacy (2014)

Aksion Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Sniper: Legacy (2014)
HD
IMDb: 5.4
95 min

Një vrasës snajperist i çmendur fillon të heqë qafe një e nga një të gjithë shokët e tij të skuadrës dhe Brendon merr vesh që babai i tij është në…

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Bullet Head (2017) 2017 5.4
Bullet Head (2017)
Bullet Head (2017)

Bullet Head (2017)

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Bullet Head (2017)
HD
IMDb: 5.4
93 min

Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t’u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Rambo: Last Blood (2019) 2019 6.2
Rambo: Last Blood (2019)
Rambo: Last Blood (2019)

Rambo: Last Blood (2019)

Aksion Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Rambo: Last Blood (2019)
HD
IMDb: 6.2
89 min

Rambo duhet të përballet me të shkuarën e tij dhe të tregojë aftësitë e tij të pamëshirshme të luftimit për të marrë hak në një mision të fundit.

HD Killing Season (2013) 2013 5.4
Killing Season (2013)
Killing Season (2013)

Killing Season (2013)

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Killing Season (2013)
HD
IMDb: 5.4
91 min

Dy veteranët e luftës së Bosnjes, një amerikan dhe një serb, ndodhen papritur në një situatë të tensionuar me njëri-tjetrin, teksa njëri shfaq qëllimet e tij të vërteta…

Country: , ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Automata (2014) 2014 6.1
Automata (2014)
Automata (2014)

Automata (2014)

Sci-fi Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Automata (2014)
HD
IMDb: 6.1
109 min

Për Zhak Vaukan, një agjent sigurimesh i ORC-s, pasi lindin dyshimet që ka manipulime me një robot ai fillon disa hetime. Zbulimet që bën ai, mund të kenë pasoja të…

Country: ,
Genre: Sci-fi, Thriller
HD Criminal (2016) 2016 6.3
Criminal (2016)
Criminal (2016)

Criminal (2016)

Aksion Krim Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Criminal (2016)
HD
IMDb: 6.3
113 min

Aftësitë dhe kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s i vendosen një të burgosuri të rrezikshëm dhe të pa parashikueshëm.

Country: , ,
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
Hellboy (2019)
HD
IMDb: 5.2
120 min

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është…

HD We Die Young (2019) 2019 5.3
We Die Young (2019)
We Die Young (2019)

We Die Young (2019)

Aksion Dramë Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
We Die Young (2019)
HD
IMDb: 5.3
92 min

Një veteran lufte përpiqet të ndihmojë një djalë dhe vëllain e tij më të vogël t’u shpëtojnë kthetrave të krimit dhe të drogës.

Country: ,
300 (2006)
HD
IMDb: 7.6
117 min

Bazuar në librin e Frenk Miler, filmi frymëzohet nga beteja e lavdishme e Termopilëve ku 300 spartanë dhe 700 aleatë u përballën me mbretin pers Kserksi, duke dhënë një betejë…

Country: , ,
HD The Wild Pear Tree (2018) 2018 8.1
The Wild Pear Tree (2018)
The Wild Pear Tree (2018)

The Wild Pear Tree (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Wild Pear Tree (2018)
HD
IMDb: 8.1
188 min

Një shkrimtar ambicioz kthehet në fshatin e tij të lindjes, ku e përndjekin borxhet e babait të tij.

Genre: Dramë
HD Loving Pablo (2017) 2017 6.3
Loving Pablo (2017)
Loving Pablo (2017)

Loving Pablo (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Loving Pablo (2017)
HD
IMDb: 6.3
123 min

Një gazetare tregon një marrëdhënie romantike që krijon me mbretin famëkeq të drogës, Pablo Eskobar.

Country: ,
Genre: Dramë
HD 211 (2018) 2018 4.4
211 (2018)
211 (2018)

211 (2018)

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
211 (2018)
HD
IMDb: 4.4
86 min

Oficeri Majk Çendler dhe një pasagjer i ri civil gjenden të papërgatitur kur fati i vendos ata në linjën e zjarrit. Një grabitje banke po kryhet nga një ekip i…

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Messengers 2: The Scarecrow (2009) 2009 4.7
Messengers 2: The Scarecrow (2009)
Messengers 2: The Scarecrow (2009)

Messengers 2: The Scarecrow (2009)

Horror  2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Messengers 2: The Scarecrow (2009)
HD
IMDb: 4.7
94 min

Një fermer në krizë financiare nga mungesa e ujitjes për të korrat dhe me bankën e kredisë që rrezikon t’i marrë pasurinë, vendos të shpëtojë jetesën dhe familjen e tij…

Country: , ,
Genre: Horror
HD London Has Fallen (2016) 2016 5.9
London Has Fallen (2016)
London Has Fallen (2016)

London Has Fallen (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
London Has Fallen (2016)
HD
IMDb: 5.9
99 min

Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të.

Country: , ,
Genre: Aksion, Thriller
Trespass (2011)
HD
IMDb: 5.3
91 min

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një…

Country: ,
HD Day of the Dead: Bloodline (2017) 2017 3.4
Day of the Dead: Bloodline (2017)
Day of the Dead: Bloodline (2017)

Day of the Dead: Bloodline (2017)

Aksion Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Day of the Dead: Bloodline (2017)
HD
IMDb: 3.4
90 min

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të pushtuar nga zombiet.

Country: ,
Genre: Aksion, Horror
HD Acts of Vengeance (2017) 2017 5.7
Acts of Vengeance (2017)
Acts of Vengeance (2017)

Acts of Vengeance (2017)

Aksion Dramë Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Acts of Vengeance (2017)
HD
IMDb: 5.7
87 min

Një avokat fjalë-shumë shndërrohet në një tjetër njeri kur betohet të mbajë gojën mbyllur, por duke e shkelur atë pasi zbulon kush i ka vrarë gruan dhe vajzën, duke nisur…

Country: ,