"Cambodia"
The Prey
HD
IMDb: 5.4
90 min

Vite pas gjurmimit të kriminelëve ndërkombëtarë, një udhëtim në një burg të largët në xhungël do të detyrojë detektivin Xin të luftojë për lirinë dhe jetën e tij.

Country:
HD A Prayer Before Dawn 2017 6.9
A Prayer Before Dawn
A Prayer Before Dawn

A Prayer Before Dawn

Aksion Dramë Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
A Prayer Before Dawn
HD
IMDb: 6.9
116 min

Historia e vërtetë e një boksieri anglez që burgoset në një nga burgjet më famëkeqe të Tajlandës, ndërsa lufton në turneun Muay Thai për të fituar lirinë e tij.

Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Jailbreak 2017 5.4
Jailbreak
Jailbreak

Jailbreak

Aksion  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Jailbreak
HD
IMDb: 5.4
92 min

Ai që nisi si një mision i thjeshtë shoqërimi, kthehet shumë shpejt në kaos pasi të burgosurit e burgut Koh Kla marrin drejtimin e tij. Një njësi speciale bllokohet në…

Country:
Genre: Aksion
HD First They Killed My Father 2017 7.2
First They Killed My Father
First They Killed My Father

First They Killed My Father

Dramë Histori Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
First They Killed My Father
HD
IMDb: 7.2
136 min

Shkrimtarja nga Kamboxhia Long Ung kujton kohën kur në Kamboxhia u vendos regjimi komunist i Kmer Ruzhit.

Country: ,
HD The Warriors Gate 2016 5.4
The Warriors Gate
The Warriors Gate

The Warriors Gate

Aksion Aventurë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Warriors Gate
HD
IMDb: 5.4
108 min

Një adoleshent gjen një portë e cila e transporton në Kinën e lashtë. Aty ai mëson që aftësitë që merr nga video lojërat t’i kthejë në aftësi dyluftimi.

Genre: Aksion, Aventurë
HD Why Him? 2016 6.2
Why Him?
Why Him?

Why Him?

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Why Him?
HD
IMDb: 6.2
111 min

Një mbledhje festive rrezikon të marrë një kthesë për keq kur Ned Fleming kupton se i dashuri bilioner i vajzës së tij nga Lugina Silikon është gati të propozojë.

Country: ,
Genre: Komedi
Middle School: The Worst Years of My Life 2016 6.1
Middle School: The Worst Years of My Life
Middle School: The Worst Years of My Life

Middle School: The Worst Years of My Life

Familjar Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Middle School: The Worst Years of My Life
IMDb: 6.1
92 min

“Shkolla e Mesme: vitet më të këqija të jetës sime” : Adoleshentit të urtë dhe shumë krijues Rejf Katçadorian i ka ka ardhur në majë të hundës me manitë e…

Country: ,
Genre: Familjar, Komedi
HD War Dogs 2016 7.1
War Dogs
War Dogs

War Dogs

Dramë Komedi Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
War Dogs
HD
IMDb: 7.1
114 min

Bazuar në një histori të vërtetë, dy shokë të vjetër fëmijërie, Efrëm Diveroli dhe Dejvid Pekauz punojnë së bashku për të shitur armë të konfiskuara nga policia për ushtrinë e…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
Listening
HD
IMDb: 5.6
100 min

Një skuadër gjenish nga një universitet zbulojnë teknologjinë e leximit të mendjes që fillon t’u shkatërrojë jetën dhe të ardhmen duke u bërë një kërcënim…

Country: ,