"Canada"
HD Resident Evil: The Final Chapter (2016) 2016 5.5
Resident Evil: The Final Chapter (2016)
Resident Evil: The Final Chapter (2016)

Resident Evil: The Final Chapter (2016)

Aksion Horror Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Resident Evil: The Final Chapter (2016)
HD
IMDb: 5.5
107 min

Menjëherë pas ngjarjeve në Resident Evil: Retribution, Alice është e vetmja e mbijetuar e asaj që supozohej të ishte qëndresa e fundit e njerëzimit ndaj të pavdekshmëve. Tani, ajo duhet…

FULL HD The Mitchells vs. The Machines (2021) 2021 8.0
The Mitchells vs. The Machines (2021)
The Mitchells vs. The Machines (2021)

The Mitchells vs. The Machines (2021)

Animuar Aventurë Komedi  2021 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Mitchells vs. The Machines (2021)
FULL HD
IMDb: 8.0
113 min

E reja Katie Mitchell nis një udhëtim me prindërit, vëllain e vogël dhe qenin e tyre për të filluar vitin e saj të parë në shkollën e filmit. Por, planet…

Country: , ,
Warcraft (2016)
HD
IMDb: 6.8
123 min

Një sagë spektakolare e fuqisë dhe sakrificës në të cilën një grup heronjsh vendoset në një kurs përplasjeje për të mbrojtur fatin e civilizimit.

Country: , , ,
HD The Last Witch Hunter (2015) 2015 6.0
The Last Witch Hunter (2015)
The Last Witch Hunter (2015)

The Last Witch Hunter (2015)

Aksion Aventurë Fantazi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Last Witch Hunter (2015)
HD
IMDb: 6.0
106 min

Gjuetari i fundit i magjistareve është gjithçka që qëndron mes njerëzimit dhe forcave të kombinuara të shtrigave më të tmerrshme në histori.

Country: , ,
Alpha (2018)
HD
IMDb: 6.7
96 min

Një histori mbijetese e vendosur 20 mijë vite më parë, gjatë Epokës së fundit të Akullnajave.

Country: , ,
HD The Ritual (2017) 2017 6.3
The Ritual (2017)
The Ritual (2017)

The Ritual (2017)

Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Ritual (2017)
HD
IMDb: 6.3
94 min

Pasi nisen për një ekspeditë në pyll, një grup shokësh do të përballen më diçka misterioze që i ndjek ata nga pas.

Country: ,
HD Prisoner X (2016) 2016 5.1
Prisoner X (2016)
Prisoner X (2016)

Prisoner X (2016)

Sci-fi Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Prisoner X (2016)
HD
IMDb: 5.1
90 min

Teksa shtete me fuqi botërore janë në luftë, një agjent i CIA-s futet në një burg të mshehtë nën-tokësor për të marrë në pyetje një terroris i cili udhëton në…

Country:
HD The Call of the Wild (2020) 2020 6.8
The Call of the Wild (2020)
The Call of the Wild (2020)

The Call of the Wild (2020)

Aventurë Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Call of the Wild (2020)
HD
IMDb: 6.8
100 min

Një qen slite përpiqet të mbijetoje në pyjet e egra të Jukonit.

Country: ,
HD Pieces of a Woman (2020) 2020 7.1
Pieces of a Woman (2020)
Pieces of a Woman (2020)

Pieces of a Woman (2020)

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Pieces of a Woman (2020)
HD
IMDb: 7.1
126 min

Pasi lindja në shtëpi e një zonjë të re, përfundon në një tragjedi të pabesueshme, ajo fillon një odise zie, e cila përfundon me prishjen e marrëdhënies së saj me…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD The Young and Prodigious T.S. Spivet (2013) 2013 7.1
The Young and Prodigious T.S. Spivet (2013)
The Young and Prodigious T.S. Spivet (2013)

The Young and Prodigious T.S. Spivet (2013)

Aksion Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Young and Prodigious T.S. Spivet (2013)
HD
IMDb: 7.1
105 min

T.S Spivet është një djalosh i vogël dhe gjenial me një familje po aq të veçantë sa vetja. Me dëshirën për përmirësuar veten dhe zbulimet e tij shkencore, ai niset…

Country: ,
HD The Kid Detective (2020) 2020 6.8
The Kid Detective (2020)
The Kid Detective (2020)

The Kid Detective (2020)

Dramë Komedi Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Kid Detective (2020)
HD
IMDb: 6.8
100 min

Një fëmijë, që dikur njihej si detektiv, tani 32 vjeç, vazhdon të zgjidhë të njëjtat mistere të parëndësishme. Derisa një kliente naive i sjell çështjen e tij të parë “për…

Country:
HD Wander (2020) 2020 5.1
Wander (2020)
Wander (2020)

Wander (2020)

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Wander (2020)
HD
IMDb: 5.1
94 min

Pasi punësohet për të hetuar një vdekje të dyshimtë në qytetin e vogël të Wander, një hetues privat bindet se çështja është e lidhur me të njëjtën ‘fshehje konspirative’ që…

Country: ,
Genre: Thriller
HD Happiest Season (2020) 2020 6.8
Happiest Season (2020)
Happiest Season (2020)

Happiest Season (2020)

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Happiest Season (2020)
HD
IMDb: 6.8
102 min

Pasi planifikon t’i propozojë të dashurës, në darkën vjetore të Krishtlindjeve të familjes së saj. Ebi mëson se Harperi e ka mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre nga familja e…

Country: ,
Fatman (2020)
HD
IMDb: 6.0
100 min

Një babagjysh me halle, po lufton për të shpëtuar biznesin e tij nga falimentimi. Ndërkohë, Billy, një 12 vjeçar i lënë pas dore, punëson një vrasës për të vrarë babagjyshin…

Country: , ,
HD Possessor Uncut (2020) 2020 6.5
Possessor Uncut (2020)
Possessor Uncut (2020)

Possessor Uncut (2020)

Horror Sci-fi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Possessor Uncut (2020)
HD
IMDb: 6.5
103 min

Zotëruesi ndjek një agjent i cili punon për një organizatë sekrete që përdor teknologjinë e implantimit të trurit për të banuar në trupat e njerëzve të tjerë – në fund…

Country: ,
HD Halloween Party (2019) 2019 4.4
Halloween Party (2019)
Halloween Party (2019)

Halloween Party (2019)

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Halloween Party (2019)
HD
IMDb: 4.4
92 min

Pasi i shfaqet një virus në kompjuter, një studente e re padashur nxjerr krijesa të frikshme nga e kaluara e saj.

Country:
Genre: Horror
HD Chloe & Theo (2015) 2015 5.8
Chloe & Theo (2015)
Chloe & Theo (2015)

Chloe & Theo (2015)

Dramë Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Chloe & Theo (2015)
HD
IMDb: 5.8
81 min

Nga akulli i veriut, vjen një lloj heroi i butë.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD Love and Monsters (2020) 2020 7.1
Love and Monsters (2020)
Love and Monsters (2020)

Love and Monsters (2020)

Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Love and Monsters (2020)
HD
IMDb: 7.1
149 min

Në një botë të infektuar me përbindësha, Joeli mëson se e dashura e tij është vetëm 80 milje larg. Ai ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar vajzën e…

Country: ,
Mulan (2020)
HD
IMDb: 5.5
115 min

Një vajzë e re bukuroshe maskohet si një luftëtar mashkull në mënyrë që të shkojë në luftë në vend të babait të saj pasi ai është i sëmurë.

Country: , ,
HD The Right Kind of Wrong (2013) 2013 6.1
The Right Kind of Wrong (2013)
The Right Kind of Wrong (2013)

The Right Kind of Wrong (2013)

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Right Kind of Wrong (2013)
HD
IMDb: 6.1
97 min

Leo Palamino është një shkrimtar i dështuar i kthyer në një pjatalarës i famshëm për dështimet e tij në mirëmbajtjen e një blogu të quajtur “Why You Suck”, një blog…

Country: