"Chile"
HD Ema 2019 6.8
Ema
Ema

Ema

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ema
HD
IMDb: 6.8
107 min

Pas një aksidenti që trondit jetën familjare të saj, Ema një balerinë rreggaeton-i, niset në një odise në çlirim të vetvetes. Një dramë e ndezur rreth artit, dëshirës dhe familjes…

Country:
Genre: Dramë
HD The Motorcycle Diaries 2004 7.8
The Motorcycle Diaries
The Motorcycle Diaries

The Motorcycle Diaries

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Motorcycle Diaries
HD
IMDb: 7.8
126 min

Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.

Genre: Dramë
HD Divine Love 2019 6.3
Divine Love
Divine Love

Divine Love

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Gloria Bell (2018) 2018 6.3
Gloria Bell (2018)
Gloria Bell (2018)

Gloria Bell (2018)

Dramë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Gloria Bell (2018)
HD
IMDb: 6.3
102 min

Një grua e lumtur e ndarë kalon netët e saj duke kërcyer, duke u kënaqur në klubet e Los Anxhelos. Ajo së shpejti fillon një romancë të re të mbushur…

Country: ,
HD Dry Martina (2018) 2018 5.9
Dry Martina (2018)
Dry Martina (2018)

Dry Martina (2018)

Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Dry Martina (2018)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Martina, një këngëtare e famshme në Argjentinë gjatë viteve ’90, u bë krejtësisht e ftohtë dhe e zhgënjyer me dashuri. Shfaqja e papritur e të ashtuquajturës motër, së bashku me…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD Kingdoms (2017) 2017 5.0
Kingdoms (2017)
Kingdoms (2017)

Kingdoms (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Kingdoms (2017)
HD
IMDb: 5.0
81 min

KUJDES: FILMI KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA DISA SKENA EROTIKE! Filmi tregon njohjen e dy studentëve dhe vështrirësitë e jetesës që ndikon në lidhjen e tyre të brishtë…

Country:
HD The Red Thread (2016) 2016 5.4
The Red Thread (2016)
The Red Thread (2016)

The Red Thread (2016)

Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Red Thread (2016)
HD
IMDb: 5.4
100 min

Fijet e kuqe të fatit janë të padukshme dhe lidhin dy njerëz të destinuar për t’u takuar me njeri-tjetrin. Një tregtar vere takohet me një stjuardesë gjatë një udhëtimi me…

Country: ,
HD A Fantastic Woman (2017) 2017 7.2
A Fantastic Woman (2017)
A Fantastic Woman (2017)

A Fantastic Woman (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Fantastic Woman (2017)
HD
IMDb: 7.2
104 min

Marina, një grua e cila punon kamariere gjatë ditës dhe këngëtare klubesh gjatë natës, shkatërrohet plotësisht pas vdekjes së të dashurit të saj më të madh në moshë.

Country:
Genre: Dramë
HD In Bed (2005) 2005 6.2
In Bed (2005)
In Bed (2005)

In Bed (2005)

Dramë Romancë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
In Bed (2005)
HD
IMDb: 6.2
85 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Mund të lidhen dy të huaj? Danila dhe Bruno njihen në një festë…

Country: ,
HD Jackie (2016) 2016 6.7
Jackie (2016)
Jackie (2016)

Jackie (2016)

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Jackie (2016)
HD
IMDb: 6.7
100 min

Menjëherë pas vrasjes së presidentit John F. Kennedy, Zonja e Parë Jacqueline Kennedy lufton me hidhërimin dhe traumën e humbjes për të rigjetur besimin, për të ngushëlluar fëmijët e saj…

Country: , , , , ,
Genre: Dramë
HD The 33 (2015) 2015 6.9
The 33 (2015)
The 33 (2015)

The 33 (2015)

Dramë Histori  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The 33 (2015)
HD
IMDb: 6.9
127 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë…

Country: , , ,
Genre: Dramë, Histori
The Green Inferno (2013)
HD
IMDb: 5.3
100 min

Një grup të rinj aktivistë shkojnë në Amazonë, në Peru, për të mbrojtur të drejtat e fiseve indigjene atje duke protestuar. Por në fakt gjërat duket se janë ndryshe.

Country: , , ,
HD Knock Knock (2015) 2015 4.9
Knock Knock (2015)
Knock Knock (2015)

Knock Knock (2015)

Dramë Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Knock Knock (2015)
HD
IMDb: 4.9
99 min

Evan Ueber, një bashkëshort i lumtur dhe baba i dy fëmijëve bie pre e dy adoleshenteve dhe lojës së tyre të çmendur. Ai duhet të kalojë një sërë peripecish për…

Country: , ,
HD Redeemer (2014) 2014 5.3
Redeemer (2014)
Redeemer (2014)

Redeemer (2014)

Aksion Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Redeemer (2014)
HD
IMDb: 5.3
88 min

Një ish anëtar i kartelit të drogës kthehet në hakmarrës për të paguar për mëkatet e tij dhe të gjejë shpëtim.

Country: ,
Genre: Aksion, Krim
HD The Stranger (2014) 2014 4.9
The Stranger (2014)
The Stranger (2014)

The Stranger (2014)

Horror Mister Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Stranger (2014)
HD
IMDb: 4.9
93 min

Një burrë misterioz shkon në një qytet të vogël të Kanadasë për të zhdukur një sëmundje të rrezikshme ngjitëse nëpërmjet gjakut. Misioni i tij e zhyt komunitetin në një lum…

Country:
HD Jailbreak Pact (2020) 2020 7.3
Jailbreak Pact (2020)
Jailbreak Pact (2020)

Jailbreak Pact (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Jailbreak Pact (2020)
HD
IMDb: 7.3
135 min

Ky film bazohet në histori të vërtetë. Në vitin 1990, 49 të burgosur politik u arratisën me anë të një tuneli i cili iu desh 18 muaj për ta hapur…

Country: