"Colombia"
Jungle (2017)
HD
IMDb: 6.7
115 min

Në një guidë turistike, disa shokë nisen në kërkim të një fshati Indjan, pa e ditur që Xhungla ku ata ndodhen përmban shumë rreziqe.

Country: , ,
HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

HD Embrace of the Serpent (2015) 2015 7.9
Embrace of the Serpent (2015)
Embrace of the Serpent (2015)

Embrace of the Serpent (2015)

Aventurë Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Embrace of the Serpent (2015)
HD
IMDb: 7.9
125 min

Historia e marrëdhënies midis Karamkates, një shërues Amazonian dhe i mbijetuari i fundit i njerëzve të tij, dhe dy shkencëtarëve që punojnë bashkë përgjatë dyzet viteve për të kërkuar një…

HD Running with the Devil (2019) 2019 5.4
Running with the Devil (2019)
Running with the Devil (2019)

Running with the Devil (2019)

Dramë Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Running with the Devil (2019)
HD
IMDb: 5.4
100 min

Presidenti i një firme ndërkombëtare dërgon dy njerëzit e tij më të besuar për të zbuluar pse dërgesat e kokainës po sulmohen dhe si po zvogëlohen gjatë transportit.

Country: ,
HD Long Shot (2019) 2019 6.8
Long Shot (2019)
Long Shot (2019)

Long Shot (2019)

Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Long Shot (2019)
HD
IMDb: 6.8
125 min

Gazetari Fred Flarski bashkohet me dashurinë e tij të fëmijërisë, Sharlot Field, tani një nga gratë më me ndikim në botë. Ndërsa ajo përgatitet të kandidojë për presidencën, Sharlota e…

Country: , ,
HD Birds of Passage (2018) 2018 7.5
Birds of Passage (2018)
Birds of Passage (2018)

Birds of Passage (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Birds of Passage (2018)
HD
IMDb: 7.5
125 min

Gjatë lulëzimit të marijuanës, një dekadë e dhunshme e cila nisi origjinën e trafikimit të drogës në Kolumbi, Rapajet dhe familja e tij indigjene përfshihet në një luftë për të…

Genre: Dramë
HD Mile 22 (2018) 2018 6.1
Mile 22 (2018)
Mile 22 (2018)

Mile 22 (2018)

Aksion Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mile 22 (2018)
HD
IMDb: 6.1
94 min

Një oficer spiunazhi i elitës amerikane bashkë me një skuadër taktike komando provon të nxjerrë jashtë vendin në fshehtësi një oficer policie me informacion tepër të rëndësishëm.

Country: , ,
HD American Made (2017) 2017 7.2
American Made (2017)
American Made (2017)

American Made (2017)

Aksion Komedi Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
American Made (2017)
HD
IMDb: 7.2
115 min

Historia e Vertete e Beri Seal, një pilot amerikan i cili u bë transportues i drogës për CIA-n në vitet 1980 në një operacion klandestin që do të ekspozohej si…

Country: , ,
Genre: Aksion, Komedi, Krim
Orbiter 9 (2017)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.

Country: ,
HD The 33 (2015) 2015 6.9
The 33 (2015)
The 33 (2015)

The 33 (2015)

Dramë Histori  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The 33 (2015)
HD
IMDb: 6.9
127 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë…

Country: , , ,
Genre: Dramë, Histori
HD The Hidden Face (2011) 2011 7.4
The Hidden Face (2011)
The Hidden Face (2011)

The Hidden Face (2011)

Mister Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Hidden Face (2011)
HD
IMDb: 7.4
97 min

Një dirigjent i orkestrës spanjolle dëshiron të kuptojë zhdukjen e mistershme të dashurës së tij.

Country: ,