"Croatia"
Babylon Sisters (2017)
FULL HD
IMDb: 5.3
85 min

Disa banorë që jetojnë në një ndërtese të shkatërruar marrin njoftim dëbimi nga pronari i tyre. Të udhëhequr nga Kamla e vogël dhe profesori Leone, ky komunitet emigrantësh, mes lotëve,…

Country: ,
HD Ginger & Rosa (2012) 2012 6.3
Ginger & Rosa (2012)
Ginger & Rosa (2012)

Ginger & Rosa (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Ginger & Rosa (2012)
HD
IMDb: 6.3
90 min

Një vështrim në jetën e dy vajzave adoleshente, mike të pandashme Xhinxher dhe Rosa, që u rritën në vitet 1960 në Londër në kohën e krizës së raketave kubane.

Country: , , ,
Genre: Dramë
Robin Hood (2018)
HD
IMDb: 5.3
116 min

Historia se si lindi hajduti i famshëm, Robin Hood, për të luftuar lakminë e kishës dhe të politikanëve dhe dëshirën e tyre për pushtet. Nuk është vetëm një histori mbi…

HD American Renegades (2017) 2017 5.4
American Renegades (2017)
American Renegades (2017)

American Renegades (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
American Renegades (2017)
HD
IMDb: 5.4
106 min

Një ekip marine zbulon një thesar nën ujë në një liqen të Bosnjes. Për ta marrë i duhet të kalojnë një sërë peripecish duke qenë se liqeni i përket territorit…

Genre: Aksion, Thriller
HD The Border Post (2006) 2006 7.6
The Border Post (2006)
The Border Post (2006)

The Border Post (2006)

Dramë Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Border Post (2006)
HD
IMDb: 7.6
94 min

Në pranverë të vitit 1987 në kufirin midis Shqipërisë dhe Maqedonisë, një post kufitare duhet të jete në gadishmeri nga frika e sulmeve shqiptare, një komandant vazhdimisht i dehur dhe…

Genre: Dramë, Komedi