"Czech Republic"
HD The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) 2019 5.5
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)

The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)

Aventurë Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)
HD
IMDb: 5.5
103 min

Kur Drakan planifikon të pushtojë Malësinë, Dina takon një njeri misterioz, që mesa duket është babai i saj. Ajo pranon të udhëtojë me të për të shpëtuar familjen e saj…

Metanol 2018
Metanol
Metanol

Metanol

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi:
Metanol
TMDb: 7.6
90 min

Bazuar në një histori të vërtetë. Në vitit 2012, detektivët përballen me çështjen më të tmerrshme në histori. Brenda disa javësh, një koktej bëhet shkak për shumë vdekje dhe terrorizon…

Genre: Dramë, Krim
Broken Promise (2009)
HD
IMDb: 6.9
129 min

Kur fashistët pushtojnë vendin, Martini dëshmon sesi anëtarët e komunitetit hebre dhe familja e tij dërgohen në kampe pune. Mjaft naiv duke menduar që e ardhmja e tij do të…

FULL HD Normal The Dusseldorf Ripper (2009) 2009 6.2
Normal The Dusseldorf Ripper (2009)
Normal The Dusseldorf Ripper (2009)

Normal The Dusseldorf Ripper (2009)

Dramë Horror Mister  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Normal The Dusseldorf Ripper (2009)
FULL HD
IMDb: 6.2
100 min

Një avokat i ri dhe ambicioz merr çështjen e tij të parë të madhe, mbrojtjen e vrasësit serial brutal Peter Kuerten. Por Kuerten dhe gruaja e tij fillojnë të manipulojnë…

HD Suspicion (2019) 2019 7.0
Suspicion (2019)
Suspicion (2019)

Suspicion (2019)

Dramë Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Suspicion (2019)
HD
IMDb: 7.0
87 min

Një e moshuar e vetmuar i frikësohet faktit që askush nuk ka më nevojë për të. Ajo papritmas takon një djalë të ri që pretendon të jetë një i afërm…

HD Wings of Steel (2018) 2018 6.6
Wings of Steel (2018)
Wings of Steel (2018)

Wings of Steel (2018)

Dramë Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Wings of Steel (2018)
HD
IMDb: 6.6
100 min

Në vitin 1945 një ish-kapiten i RAF kthehet në shtëpi tek familja e tij, duke shpresuar për një jetë të lumtur pasi i mbijetoi tmerreve të luftës si pilot ushtarak….

Genre: Dramë, Histori
Voyagers (2021)
HD
IMDb: 5.3
108 min

Një ekuipazh astronautësh në një mision prej shumë gjeneratash, kalojnë në paranojë dhe çmenduri, duke mos ditur se çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.

Papillon (2018)
HD
IMDb: 7.2
133 min

Henri “Papillon, një hajdut kasafortash nga Parisi, dënohet padrejtësisht me burgim të përjetshëm në koloninë penale të Guianës Franceze, atje ai krijon një miqësi të fortë me shokun e tij…

HD The Painted Bird (2019) 2019 7.3
The Painted Bird (2019)
The Painted Bird (2019)

The Painted Bird (2019)

Dramë Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Painted Bird (2019)
HD
IMDb: 7.3
169 min

Një djalë i ri hebre diku në Europën Lindore has personazhe të ndryshëm gjatë kërkimit për strehim në kohën e Luftës së Dytë Botërore.

Genre: Dramë, Luftë
HD Snowpiercer (2013) 2013 7.1
Snowpiercer (2013)
Snowpiercer (2013)

Snowpiercer (2013)

Aksion Dramë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Snowpiercer (2013)
HD
IMDb: 7.1
126 min

Në një të ardhme ku një eskperiment i dështuar mbi Ngrohjen Globale vret pothuajse gjithë jetën në Tokë, një sistem i ndarë në klasa evoluon në bordin e Snowpiercer, një…

HD Jojo Rabbit (2019) 2019 7.9
Jojo Rabbit (2019)
Jojo Rabbit (2019)

Jojo Rabbit (2019)

Dramë Komedi Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Jojo Rabbit (2019)
HD
IMDb: 7.9
108 min

Një satirë e Luftës së Dytë Botërore rreth një djaloshi Gjerman që zbulon se mamaja e tij po fsheh një vajzë Cifute.

The Brothers Grimm (2005)
HD
IMDb: 5.9
118 min

Gjatë kohës që po udhëtonin në Gjermaninë e pushtuar nga Franca, Uill dhe Xhejkob Grim, dy vëllezërve mashtrues, iu duhet të përballen me një mallkim përrallash për të shpëtuar veten.

Country: , ,
HD Child 44 (2015) 2015 6.5
Child 44 (2015)
Child 44 (2015)

Child 44 (2015)

Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Child 44 (2015)
HD
IMDb: 6.5
137 min

Gjatë regjimit Stalinist në Bashkimin Sovjetik, në fillim të viteve 50, agjenti i Policisë së Shërbimit Sekret, Leo Demidov zbulon një seri vrasje fëmijësh, nga një vrasës të cilin askush…

Genre: Krim, Thriller
DVD Touchless (2013) 2013 3.9
Touchless (2013)
Touchless (2013)

Touchless (2013)

Dramë Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
Touchless (2013)
DVD
IMDb: 3.9
72 min

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Jolana është një objekt i dëshirës së njerkut të saj. Ajo nuk është në gjendje të përballojë, veçanërisht me nënën…

HD Ravenous (1999) 1999 7.0
Ravenous (1999)
Ravenous (1999)

Ravenous (1999)

Horror Komedi Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Ravenous (1999)
HD
IMDb: 7.0
101 min

Në një kamp të largët ushtarak në shekullin e 19-të, kapiteni Xhon Bojd dhe trupat e tij hyjnë në një mision shpëtimi i cili merr një kthesë të errët kur…

HD Corn Island (2014) 2014 7.6
Corn Island (2014)
Corn Island (2014)

Corn Island (2014)

Dramë Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Corn Island (2014)
HD
IMDb: 7.6
100 min

Filmi tregon se lumi është ai që krijon dhe shkatërron në një cikël të përjetshëm, madje as njeriu nuk mund t’i shpëtojë furisë së tij.

Genre: Dramë, Luftë
HD Oliver Twist (2005) 2005 6.8
Oliver Twist (2005)
Oliver Twist (2005)

Oliver Twist (2005)

Dramë Familjar Krim  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Oliver Twist (2005)
HD
IMDb: 6.8
130 min

Një adaptim i rrëfenjës klasike të Dikensit, ku një djalë jetim njihet me një hajdut xhepash në rrugët e Londrës. Nga atje, ai hyn në një jetimore ku djemtë janë…

HD The Adventurers (2017) 2017 5.6
The Adventurers (2017)
The Adventurers (2017)

The Adventurers (2017)

Aksion Aventurë Dramë Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Adventurers (2017)
HD
IMDb: 5.6
108 min

Një hajdut me famë, por edhe karizmatik, bashkohet me dy kriminelë të tjerë për të bërë grabitjen e jetës. Kur një detektiv legjendar francez fillon t’i ndjekë përmes Evropës, atëherë…

HD A Bag of Marbles (2017) 2017 7.3
A Bag of Marbles (2017)
A Bag of Marbles (2017)

A Bag of Marbles (2017)

Dramë Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
A Bag of Marbles (2017)
HD
IMDb: 7.3
110 min

Aventura e një fëmije hebre dhe vëllait të tij, që ikën nga persekutimi nazist në Francën e pushtuar.

Genre: Dramë, Luftë
HD Unlocked (2017) 2017 6.2
Unlocked (2017)
Unlocked (2017)

Unlocked (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Unlocked (2017)
HD
IMDb: 6.2
98 min

Një hetuese e CIA-s përfshihet në një mashtrim që vë Londrën në rrezik nga një sulm biologjik.