"Denmark"
HD Riders of Justice (2020) 2020 7.6
Riders of Justice (2020)
Riders of Justice (2020)

Riders of Justice (2020)

Aksion Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Riders of Justice (2020)
HD
IMDb: 7.6
116 min

Markusin detyrohet të kthehet në shtëpi për t’u kujdesur për vajzën e tij adoleshente pasi gruaja e tij u vra në një aksident tragjik me tren.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Komedi
HD The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) 2019 5.5
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)

The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)

Aventurë Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019)
HD
IMDb: 5.5
103 min

Kur Drakan planifikon të pushtojë Malësinë, Dina takon një njeri misterioz, që mesa duket është babai i saj. Ajo pranon të udhëtojë me të për të shpëtuar familjen e saj…

HD The Keeper of Lost Causes (2013) 2013 7.2
The Keeper of Lost Causes (2013)
The Keeper of Lost Causes (2013)

The Keeper of Lost Causes (2013)

Dramë Krim Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Keeper of Lost Causes (2013)
HD
IMDb: 7.2
96 min

Një oficer policie, Karl Mork është vënë në krye të një sektori të posaçëm të rasteve të mbyllura, i shoqëruar vetëm nga ndihmësi i tij, Asad. Ata të dy fillojnë…

Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Exit Plan (2019) 2019 5.5
Exit Plan (2019)
Exit Plan (2019)

Exit Plan (2019)

Dramë Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Exit Plan (2019)
HD
IMDb: 5.5
90 min

Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të martuar, ai zbulon sekretin e Hotel…

Genre: Dramë, Mister
HD Hacker (2019) 2019 5.2
Hacker (2019)
Hacker (2019)

Hacker (2019)

Aksion Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Hacker (2019)
HD
IMDb: 5.2
97 min

Benjamini 13-vjeçar ka të njëjtin pasion, si e ëma, rreth teknologjisë dhe kibernetikës. Duke bërë hacker-in në jetimoren ku jeton, ngatërrohet me dosje sekrete shtetërore dhe zbulon të vërteta tronditëse…

Country:
Genre: Aksion, Familjar
HD Bronson (2008) 2008 7.1
Bronson (2008)
Bronson (2008)

Bronson (2008)

Aksion Dramë Krim  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Bronson (2008)
HD
IMDb: 7.1
92 min

Një i ri që u dënua me shtatë vjet burg për vjedhjen e një zyre postare, përfundon duke kaluar tre dekada në izolim. Gjatë kësaj kohe, personaliteti i tij zëvendësohet…

Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Out Stealing Horses (2019) 2019 6.7
Out Stealing Horses (2019)
Out Stealing Horses (2019)

Out Stealing Horses (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Out Stealing Horses (2019)
HD
IMDb: 6.7
123 min

Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Valhalla (2019) 2019 5.7
Valhalla (2019)
Valhalla (2019)

Valhalla (2019)

Aventurë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Valhalla (2019)
HD
IMDb: 5.7
105 min

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund…

HD Vivarium (2019) 2019 5.8
Vivarium (2019)
Vivarium (2019)

Vivarium (2019)

Horror Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Vivarium (2019)
HD
IMDb: 5.8
97 min

Një çift i ri që kërkon shtëpinë e përsosur, e gjen veten të bllokuar në një lagje misterioze me shtëpie identike.

HD Divine Love (2019) 2019 6.3
Divine Love (2019)
Divine Love (2019)

Divine Love (2019)

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love (2019)
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Sons of Denmark (2019) 2019 6.4
Sons of Denmark (2019)
Sons of Denmark (2019)

Sons of Denmark (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Sons of Denmark (2019)
HD
IMDb: 6.4
123 min

Danimarka katër vjet në të ardhmen. Pas një sulmi të madh në Kopenhagen dhe me tensionet etnike gjithnjë në rritje, një udhëheqës racist po udhëheq sondazhet e votimeve politike.

Country:
Genre: Dramë, Thriller
HD The Kindness of Strangers (2019) 2019 5.9
The Kindness of Strangers (2019)
The Kindness of Strangers (2019)

The Kindness of Strangers (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Kindness of Strangers (2019)
HD
IMDb: 5.9
112 min

Historia e disa njerëzve, jetët e të cilëve ndërthuren gjatë një dimri dramatik në Nju Jork.

Genre: Dramë
HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD Queen of Hearts (2019) 2019 7.2
Queen of Hearts (2019)
Queen of Hearts (2019)

Queen of Hearts (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Queen of Hearts (2019)
HD
IMDb: 7.2
127 min

Gustav, është një adoleshent problematik, por duket sikur gjërat marrin një kthesë për mirë, kur ai e gjen veten në një marrëdhënie seksuale me njerkën…

Country: ,
Genre: Dramë
HD The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009) 2009 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)

The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
HD
IMDb: 7.3
147 min

Lisbeth po rikuperohet në një spital dhe pritet të rikuperohet, që të shkojë në gjyq për tre vrasje. Mikael duhet të vërtetojë pafajësinë e saj, por Lisbeth duhet të jetë…

Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Girl Who Played with Fire (2009) 2009 7.2
The Girl Who Played with Fire (2009)
The Girl Who Played with Fire (2009)

The Girl Who Played with Fire (2009)

Aksion Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Girl Who Played with Fire (2009)
HD
IMDb: 7.2
129 min

Lisbeth dhe gazetari Mikael hetojnë një rrjet prostitucioni. Pas disa vrasjeve, Lisbetha detyrohet të arratiset dhe Mikaeli mundohet të zbardhë çështjet për të pastruar emrin.

HD The Girl with the Dragon Tattoo (2009) 2009 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)

The Girl with the Dragon Tattoo (2009)

Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
HD
IMDb: 7.8
152 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet nga një haker kompjuterash për të kërkuar për një femër që ka dyzet vjet e humbur.

HD The Purity of Vengeance (2018) 2018 7.4
The Purity of Vengeance (2018)
The Purity of Vengeance (2018)

The Purity of Vengeance (2018)

Dramë Krim Mister Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Purity of Vengeance (2018)
HD
IMDb: 7.4
119 min

Kur disa trupa të mumifikuar zbulohen në një ndërtesë të Kopenhagenit, dy detektivë duhet të zbulojnë një mister që duket të jetë pjesë e një konspiracie të madhe.

Country: ,
Checkered Ninja (2018)
HD
IMDb: 7.3
83 min

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…

Country:
HD Aniara (2018) 2018 6.2
Aniara (2018)
Aniara (2018)

Aniara (2018)

Dramë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Aniara (2018)
HD
IMDb: 6.2
106 min

Një anije kozmike me kolonistët e Marsit del jashtë rruge, duke bërë që pasagjerët e fiksuar pas konsumit të konsiderojnë vendin e tyre në Univers.

Country: , ,
Genre: Dramë, Sci-fi