"Greece"
HD Only Lovers Left Alive (2013) 2013 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
Only Lovers Left Alive (2013)

Only Lovers Left Alive (2013)

Dramë Fantazi Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Only Lovers Left Alive (2013)
HD
IMDb: 7.3
123 min

Një muzikant në depresion, bashkohet me njëriun e zemrës dhe më pas romanca e tyre do të prishet nga ardhja e motrës më të vogël dhe të papërmbajtshme.

HD Love Is Strange (2014) 2014 6.7
Love Is Strange (2014)
Love Is Strange (2014)

Love Is Strange (2014)

Dramë Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Love Is Strange (2014)
HD
IMDb: 6.7
94 min

Pasi Beni dhe Xhorxhi martohen, Xhorxhin e pushojnë nga puna si mësues, duke i detyruar ata që të qëndrojnë me miqtë e tyre larg njëri-tjetrit, ndërkohë që ata shesin shtëpinë…

FULL HD Uranya (2006) +18 2006 6.6
Uranya (2006) +18
Uranya (2006) +18

Uranya (2006) +18

+18 Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Uranya (2006) +18
FULL HD
IMDb: 6.6
100 min

Është viti 1969, në një fshat veror grek, pesë adoleshentë janë të etur të zbulojnë dashurinë, si dhe ndryshimin e botës rreth tyre. Fëmijët bëjnë një betim të përbashkët: të…

Country: ,
Genre: +18, Komedi
Siberia (2019)
HD
IMDb: 5.3
92 min

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

HD Tommaso (2019) 2019 6.0
Tommaso (2019)
Tommaso (2019)

Tommaso (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Tommaso (2019)
HD
IMDb: 6.0
115 min

Historia e një artisti Amerikan i cili nis një jetë të re në Romë/Itali bashkë me gruan e tij më të re në moshë dhe vajzen e tij 3 vjeçare….

Country: , , ,
Genre: Dramë
HD Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019) 2019 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)

Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)
HD
IMDb: 7.5
108 min

Tre vajza të reja kthehen mbrapsht tek babai i tyre njëra pas tjetrës, në një fshat të varfër të Anadollit qendror, pasi nuk u pritën mirë tek familjet e pasura.

Genre: Dramë
HD Midnight Special (2016) 2016 6.6
Midnight Special (2016)
Midnight Special (2016)

Midnight Special (2016)

Aventurë Dramë Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Midnight Special (2016)
HD
IMDb: 6.6
112 min

Një djalë me fuqi të mbinatyrshme kërkon të shkojë ne vendin të cili i përket dhe për të arritur këtë gjë, atë e ndihmon babai i tij. Por e gjithë…

Country: ,
HD Her Smell (2018) 2018 6.2
Her Smell (2018)
Her Smell (2018)

Her Smell (2018)

Dramë Muzikë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Her Smell (2018)
HD
IMDb: 6.2
136 min

Një këngëtare rroku lufton me ngazëllim ndërsa përpiqet të rimarrë frymëzimin krijues që çoi bendin e saj në sukses.

Country: ,
Genre: Dramë, Muzikë
HD The Founder (2016) 2016 7.2
The Founder (2016)
The Founder (2016)

The Founder (2016)

Dramë Histori  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Founder (2016)
HD
IMDb: 7.2
115 min

Historia e Rei Krok, një shitësi që shdërroi idenë inovative të fast food-it të dy vëllezërve McDonald, në biznesin më të madh të restorantëve në botë, me një kombinim të…

Country: ,
Genre: Dramë, Histori
HD Kader (2006) 2006 7.9
Kader (2006)
Kader (2006)

Kader (2006)

Dramë Turk  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Kader (2006)
HD
IMDb: 7.9
103 min

Bekiri bie në dashuri me Ugur-en pas një vizite të saj në dyqanin e tij. Por zemra e saj rreh për një kriminel…

Country: ,
Genre: Dramë, Turk
HD Suntan (2016) 2016 6.6
Suntan (2016)
Suntan (2016)

Suntan (2016)

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Suntan (2016)
HD
IMDb: 6.6
104 min

Në një ishull grek plot me kënaqësi, një mjek lokal në mesmoshë fiksohet pas një turisteje të re kur ajo e afron me grupin e saj shoqëror të shfrenuar…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD Nobody (2010) 2010 5.9
Nobody (2010)
Nobody (2010)

Nobody (2010)

Dramë Romancë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Nobody (2010)
HD
IMDb: 5.9
95 min

Filmi “Askushi” është një dramë sociale që fitoi Çmimin Audienca në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në vitin 2010. Është një version bashkohor i historisë së shumënjohur mbi dashurinë i William…

Country:
HD Dogtooth (2009) 2009 7.3
Dogtooth (2009)
Dogtooth (2009)

Dogtooth (2009)

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Dogtooth (2009)
HD
IMDb: 7.3
97 min

Tre adoleshentë jetojnë të izoluar, nuk largohen nga shtëpia e tre, sepse prindërit të fiksuar për mbrojtjen e tyre thonë se mund të largohen vetëm pasi t’u kenë rënë ‘dhëmbët…

Country:
Genre: Dramë
HD Indomitable: The Dragonphoenix Chronicles (2013) 2013 6.0
Indomitable: The Dragonphoenix Chronicles (2013)
Indomitable: The Dragonphoenix Chronicles (2013)

Indomitable: The Dragonphoenix Chronicles (2013)

Aksion Aventurë Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Indomitable: The Dragonphoenix Chronicles (2013)
HD
IMDb: 6.0
126 min

Një luftëtar barbar i shpëton skllevërisë dhe i vihet pas ish pronari i tij, ndërsa ai përpiqet të kthehet në vendin e tij.

Country:
HD Pixies (2015) 2015 5.4
Pixies (2015)
Pixies (2015)

Pixies (2015)

Animuar Komedi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Pixies (2015)
HD
IMDb: 5.4
78 min

Fisi i Piksive mallkon Xho Bekun pasi ai lëndon pa dashur një nga djemtë e mbretit. Atij i ecën çdo gjë ters madje dhe me dashurinë e jetës së tij….

Genre: Animuar, Komedi
The Lobster (2015)
HD
IMDb: 7.2
119 min

Në një të ardhme të afërt disutopike, sipas ligjeve të qytetit, beqarët dërgohen në Hotel, ku janë të detyruar të gjejnë një partner romantik brenda 45 ditëve, përndryshe ata i…

HD What If… (2012) 2012 6.9
What If… (2012)
What If… (2012)

What If… (2012)

2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
What If… (2012)
HD
IMDb: 6.9
111 min

“Po sikur”: Demetris, një burrë i pavarur bën një jetë normale. Në një çast të caktuar, zgjedhja që ai do të bëjë do ndryshojë gjithçka. Çfarë ndikimi do të ketë…

Country:
Genre: Uncategorized
HD Before Midnight (2013) 2013 7.9
Before Midnight (2013)
Before Midnight (2013)

Before Midnight (2013)

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Before Midnight (2013)
HD
IMDb: 7.9
109 min

Xhesi dhe Selina kanë shkuar me pushime në jug të Peloponesit. Por historia e tyre është më e ngarkuar se kaq. Brenda një dite shprehen të gjitha ndjenjat, problemet, vështirësitë…

Country: ,