"Hong Kong"
HD Kung Fu League (2018) 2018 5.0
Kung Fu League (2018)
Kung Fu League (2018)

Kung Fu League (2018)

Aksion Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Kung Fu League (2018)
HD
IMDb: 5.0
102 min

Fei Jingxiong, një artist karikaturash është në një rivalitet me menaxherin e kompanisë se tij për të fituar zemrën e Baoer-it. Ai do te kërkoje ndihmen e 4 mjeshtresh legjendare…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD As the Light Goes Out 2014 6.2
As the Light Goes Out
As the Light Goes Out

As the Light Goes Out

Aksion Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
As the Light Goes Out
HD
IMDb: 6.2
115 min

Ndërsa tre miq të vjetër punojnë së bashku si zjarrfikës në Hong Kong, një zjarr shpërthen në një bllok banimi në prag të Krishtlindjeve duke kërcënuar që i gjithë qyteti…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
Mulan
HD
IMDb: 5.5
115 min

Një vajzë e re bukuroshe maskohet si një luftëtar mashkull në mënyrë që të shkojë në luftë në vend të babait të saj pasi ai është i sëmurë.

Country: , ,
The Monkey King
HD
IMDb: 4.9
90 min

Historia e Sun Wukong një majmun mistrec i cili u krijua për t’i dhënë fund luftës midis demonëve dhe parajsës. Ai do të kalojë shumë pengesa nga më të ndryshmet…

Country: ,
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Happy Together 1997 7.8
Happy Together
Happy Together

Happy Together

Dramë Romancë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Happy Together
HD
IMDb: 7.8
96 min

Dy djem të rinj nga Hong Kongu vendosin të shkojnë në një aventurë në Argjentinë. Kur mbërrijnë atje, e gjejnë veten para disa vështirësive dhe kuptojnë se rrugët e tyre…

Palm Springs
HD
IMDb: 7.5
90 min

Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në gjendje të shpëtojnë nga vendi, vetja…

Country: ,
HD The Silent War 2012 6.2
The Silent War
The Silent War

The Silent War

Dramë Mister  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Silent War
HD
IMDb: 6.2
120 min

Historia e një rekruti me perceptim dëgjimor të avancuar, që punon me një njësi sekrete qeveritare për të kapur një armik të padukshëm.

Country: ,
Genre: Dramë, Mister
HD Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch 2019 5.8
Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch
Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch

Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch

Aksion Dramë Histori Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Chasing the Dragon II: Wild Wild Bunch
HD
IMDb: 5.8
101 min

Rrëmbyesi serial i miliarderëve, në kërkim të dëmshpërblimit, Logani, ka qenë në krye të krimit në Hong Kong. Tani, banda e tij synon të pasurit përtej Hong Kongut, ndaj ka…

Country: ,
HD The Grand Grandmaster 2020 5.0
The Grand Grandmaster
The Grand Grandmaster

The Grand Grandmaster

2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Grand Grandmaster
HD
IMDb: 5.0
117 min

Ndjenjat e papritura lindin mes një djali dhe rivales së tij në boks dhe kjo gjë sjell ndryshimin e gjithë planit të tij për finalen e shumëpritur kundra saj.

Country: ,
Genre: Uncategorized
HD Enter the Fat Dragon 2020 5.6
Enter the Fat Dragon
Enter the Fat Dragon

Enter the Fat Dragon

Aksion Komedi Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Enter the Fat Dragon
HD
IMDb: 5.6
96 min

Një polic caktohet që të shoqërojë një kriminel në Japoni, ndërkohë që po përballej me problemet në marrëdhënie, po ashtu dhe me ndryshimin e tij në pamjen fizike.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Mr. Long 2017 7.1
Mr. Long
Mr. Long

Mr. Long

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Mr. Long
HD
IMDb: 7.1
129 min

Vrasësit profesionist me pagesë, zotit Long, i caktohet një detyrë e re në Japoni. Kur gjëra nuk shkojnë siç duhet, atij i duhet të zhduket. Me shumë plagë në trup,…

Genre: Dramë
HD Rumble in the Bronx 1995 6.8
Rumble in the Bronx
Rumble in the Bronx

Rumble in the Bronx

Aksion Komedi Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Rumble in the Bronx
HD
IMDb: 6.8
87 min

Një djalosh i ri vjen për vizitë tek xhaxhai i tij në Nju Jork për ta ndihmuar, por përfundon duke luftuar kundra një bande rrugësh me aftësitë e tij në…

Country:
HD The Fatal Raid 2019 5.0
The Fatal Raid
The Fatal Raid

The Fatal Raid

Aksion Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Fatal Raid
HD
IMDb: 5.0
91 min

Një luftë mes një polici të dhunshëm dhe një gangsteri gjakderdhës që lë fakteqësi nga të dyja anët. Anëtarja e mbijetuar për 20 vite e skuadrës Zonja Fong (Macja e…

Country:
HD Cloud Atlas (2012) 2012 7.4
Cloud Atlas (2012)
Cloud Atlas (2012)

Cloud Atlas (2012)

Dramë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Cloud Atlas (2012)
HD
IMDb: 7.4
172 min

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të një kompozitori drejt një miku të tij, një triler që…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD The Accidental Spy (2001) 2001 5.9
The Accidental Spy (2001)
The Accidental Spy (2001)

The Accidental Spy (2001)

Aksion Komedi Thriller  2001 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Accidental Spy (2001)
HD
IMDb: 5.9
87 min

Ky film paraqet jetën e Bak Jenit, një shitësi që kërkon me ngulm pak aksion në jetën e tij. Pas kapjes së disa hajdutëve në qendrën tregtare, ai shndërrohet në…

Country:
HDRIP Ip Man 4: The Finale (2019) 2019 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
Ip Man 4: The Finale (2019)

Ip Man 4: The Finale (2019)

Aksion Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Ip Man 4: The Finale (2019)
HDRIP
IMDb: 7.1
107 min

Mjeshtri i Kung Fu-se Ip Man udheton ne Amerike per te gjetur nje shkolle per te birin dhe zbulon qe nxenesi i tij Bruce Lee ka merzitur nje komunitet kinezesh…

Country: ,
HD Game of Death (1978) 1978 6.1
Game of Death (1978)
Game of Death (1978)

Game of Death (1978)

Aksion Dramë Krim Thriller  1978 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Game of Death (1978)
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një yll i arteve marciale duhet të falsifikojë vdekjen e tij për të gjetur njerëzit që po përpiqen ta vrasin.

Country: ,
HD A Witness Out of the Blue (2019) 2019 6.0
A Witness Out of the Blue (2019)
A Witness Out of the Blue (2019)

A Witness Out of the Blue (2019)

Krim Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
A Witness Out of the Blue (2019)
HD
IMDb: 6.0
104 min

Një thriller në Hong Kong për një detektiv dhe një papagall. Një ivestigim per të gjetur vrasësin e vërtetë me ndihmën e papagallit të tij, i cili ka parë gjithë…

Country:
Hero (2002)
HD
IMDb: 7.9
120 min

Një oficer i mbrojtjes, Nameless, u thirr nga Mbreti i dinastis Qin në lidhje me suksesin e tij të dhënies fund të tre luftëtarëve.

Country: ,