"Hungary"
HD Open Grave (2013) 2013 6.2
Open Grave (2013)
Open Grave (2013)

Open Grave (2013)

Horror Mister Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Open Grave (2013)
HD
IMDb: 6.2
102 min

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë,…

Genre: Horror, Mister, Sci-fi
HD 47 Ronin (2013) 2013 6.3
47 Ronin (2013)
47 Ronin (2013)

47 Ronin (2013)

Aksion Dramë Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
47 Ronin (2013)
HD
IMDb: 6.3
128 min

Kai, një rebel i cili bashkohet me Oishi, udhëheqësin e 47 Ronin. Së bashku ata duan të marrin hak mbi oborrtarin e pabesë që e vrau liderin e tyre dhe…

Country: , , ,
HD Magic Arch (2020) 2020 5.3
Magic Arch (2020)
Magic Arch (2020)

Magic Arch (2020)

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Magic Arch (2020)
HD
IMDb: 5.3
82 min

Një delfin i vogël me një imagjinatë të fortë, shpëton qytetin e peshqve” nga kërcënimi i ngjalave Morejs dhe arrin të bashkohet me babanë e tij pas zbulimit të harkut…

Country: , ,
Genre: Animuar, Familjar
HD Outside the Wire (2021) 2021 5.3
Outside the Wire (2021)
Outside the Wire (2021)

Outside the Wire (2021)

Aksion Aventurë Luftë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Outside the Wire (2021)
HD
IMDb: 5.3
114 min

Pasi shteti me fuqi botërore SH.B.A cënohet të sulmohet nga disa rraketa nukleare, një pilot droni dërgohet në luftë ku atje bëhet ortak me një njeri rrobot, sëbashku ata do…

Country: ,
HD Pieces of a Woman (2020) 2020 7.1
Pieces of a Woman (2020)
Pieces of a Woman (2020)

Pieces of a Woman (2020)

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Pieces of a Woman (2020)
HD
IMDb: 7.1
126 min

Pasi lindja në shtëpi e një zonjë të re, përfundon në një tragjedi të pabesueshme, ajo fillon një odise zie, e cila përfundon me prishjen e marrëdhënies së saj me…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD Archive (2020) 2020 6.3
Archive (2020)
Archive (2020)

Archive (2020)

Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Archive (2020)
HD
IMDb: 6.3
109 min

Viti 2038. George Almore është duke punuar në një IA të vërtetë të ekuivalentit njerëzor. Prototipi i tij i fundit është pothuajse gati. Kjo fazë e ndjeshme është gjithashtu më…

Country: , ,
Genre: Sci-fi
8MM 2 (2005)
HD
IMDb: 4.5
106 min

Një diplomat Amerikan dhe e fejuara e tij hynë në botën e errët të seksit dhe pornografisë në Budapest, për të zbuluar se kush i shantazhon me një video porno…

Country: ,
HD Radioactive (2019) 2019 6.0
Radioactive (2019)
Radioactive (2019)

Radioactive (2019)

Dramë Histori Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Radioactive (2019)
HD
IMDb: 6.0
109 min

Një histori e pasioneve shkencore dhe romantike të Mari dhe Pier Kyrisë dhe jehona e zbulimeve të tyre përgjatë gjithë shekullit të njëzetë.

Country: , , , ,
HD The Song of Names (2019) 2019 6.3
The Song of Names (2019)
The Song of Names (2019)

The Song of Names (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Song of Names (2019)
HD
IMDb: 6.3
113 min

Në prag të Luftës së Dytë Botërore, një djalosh polak me talent të veçantë për violinën, i besohet një familjeje angleze, tek e cila ai gjen mikun më të ngushtë,…

Country: , , ,
Genre: Dramë
HD Terminator: Dark Fate (2019) 2019 6.3
Terminator: Dark Fate (2019)
Terminator: Dark Fate (2019)

Terminator: Dark Fate (2019)

Aksion Aventurë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Terminator: Dark Fate (2019)
HD
IMDb: 6.3
128 min

Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

Country: , , ,
Eragon (2006)
HD
IMDb: 5.1
104 min

Një djalosh fermer gjen një vezë dragoi të cilën e merr me vete pa e ditur që aty do të fillonte rrugëtimi i tij drejt një lufte kundër mbretit të…

Country: , ,
HD The King (2019) 2019 7.2
The King (2019)
The King (2019)

The King (2019)

Dramë Histori Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The King (2019)
HD
IMDb: 7.2
140 min

Hali, princi largpamës dhe trashëgimtari i fronit anglez, kurorëzohet Mbreti Henri V pasi vdes babai i tij tiran. Tani mbreti i ri duhet të menaxhojë politikat e pallateve, luftën që…

Country: , , ,
HD The Rookies (2019) 2019 4.0
The Rookies (2019)
The Rookies (2019)

The Rookies (2019)

Aksion Aventurë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Rookies (2019)
HD
IMDb: 4.0
113 min

Adhuruesi i sporteve ekstreme, Zhao Feng, përfshihet aksidentalisht në një marrëveshje ndërkombëtare të jashtëligjshme. Për këtë arsye, i duhet të ndjekë agjenten speciale Brus deri në Budapest. Gjërat ndërlikohen kur…

Country: ,
HD Hellboy II: The Golden Army (2008) 2008 7.0
Hellboy II: The Golden Army (2008)
Hellboy II: The Golden Army (2008)

Hellboy II: The Golden Army (2008)

Fantazi Horror  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Hellboy II: The Golden Army (2008)
HD
IMDb: 7.0
120 min

Në këtë aventurë HellBoy (Ron Perlman) dhe skuadra e tij duhet të shpëtojë botën nga krijesat rebele dhe Princi Nuada (Luke Goss).

Country: , ,
Genre: Fantazi, Horror
HD Jupiter’s Moon (2017) 2017 6.1
Jupiter’s Moon (2017)
Jupiter’s Moon (2017)

Jupiter’s Moon (2017)

Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Jupiter’s Moon (2017)
HD
IMDb: 6.1
129 min

Ariani, një refugjat sirian që përpiqet të shkojë në Hungari nga Serbia bashkë me të atin, kapet nga policia kufitare dhe e gjen veten në një rrjet cinizmi dhe korrupsioni….

Genre: Sci-fi
Robin Hood (2018)
HD
IMDb: 5.3
116 min

Historia se si lindi hajduti i famshëm, Robin Hood, për të luftuar lakminë e kishës dhe të politikanëve dhe dëshirën e tyre për pushtet. Nuk është vetëm një histori mbi…

HD Colette (2018) 2018 6.7
Colette (2018)
Colette (2018)

Colette (2018)

Dramë Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Colette (2018)
HD
IMDb: 6.7
111 min

Pasi martohet në Paris, jeta e Koletës nga fshati, ndryshon rrënjësisht. Ajo njihet me shoqërinë e lartë dhe pranon të shkruajë një roman që botohet nën autorësinë e bashkëshortit të…

Genre: Dramë, Histori
HD The Spy Who Dumped Me (2018) 2018 6.0
The Spy Who Dumped Me (2018)
The Spy Who Dumped Me (2018)

The Spy Who Dumped Me (2018)

Aksion Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Spy Who Dumped Me (2018)
HD
IMDb: 6.0
117 min

Audri dhe Morgana janë shoqe të ngushta, të cilat përfshihen pa dashje në një konspiracion ndërkombëtar, kur njëra prej tyre zbulon që i dashuri i saj që e ka lënë…

Country: , ,
Genre: Aksion, Komedi
HD White God (2014) 2014 6.9
White God (2014)
White God (2014)

White God (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
White God (2014)
HD
IMDb: 6.9
121 min

13 vjeçarja Lili lufton për të mbrojtur qenin e saj Hagenin. Ajo shkatërrohet kur babai e lë qenin në rrugë. Duke besuar se dashuria mund çdo vështirësi, Lili vihet në…

Genre: Dramë
The Last King (2016)
HD
IMDb: 6.1
99 min

Në vitin 1206 Norvegjia është e pushtuar nga lufta civile. Djali jetim jashtë martese i mbretit, Hakon Hakonsson, të cilin e do të vdekur gjysma e mbretërisë, ruhet fshehurazi nga…