"Iceland"
HD Dead Snow 2: Red vs. Dead 2014 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
Dead Snow 2: Red vs. Dead

Dead Snow 2: Red vs. Dead

Aksion Horror Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
HD
IMDb: 6.9
100 min

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Horror, Komedi
Valhalla
HD
IMDb: 5.7
105 min

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund…

Everest
HD
IMDb: 7.1
121 min

“Bazuar në një histori të vërtetë”: Një ekspeditë ngjitjeje në malin Everest shkatërrohet nga një stuhi e rëndë bore.

Country: , ,
HD The Professor and the Madman 2019 7.3
The Professor and the Madman
The Professor and the Madman

The Professor and the Madman

Dramë Histori Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Professor and the Madman
HD
IMDb: 7.3
124 min

Profesori Xhejms Murei fillon të mbledhë fjalët e para për botimin e parë të Fjalorit Anglisht të Oksfordit në mesin e shekullit të 19-të dhe merr mbi 10.000 fjalë nga…

HD Arctic 2018 6.8
Arctic
Arctic

Arctic

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Arctic
HD
IMDb: 6.8
98 min

Një burrë i bllokuar në Arktik pas rrëzimit të një aeroplani duhet të vendosë nëse do të rrijë në kampin e tij apo të nisë një udhëtim vdekjeprurës përmes së…

Country:
Genre: Dramë
22 July
HD
IMDb: 6.8
143 min

Një histori e sulmit më të rëndë terrorist që ka pësuar Norvegjia, në të cilin u vranë mbi 70 njerëz. “22 Korriku” na tregon për vetë fatkeqësinë, të mbijetuarit, sistemin…

Country: , ,
HD Unknown Soldier 2017 7.8
Unknown Soldier
Unknown Soldier

Unknown Soldier

Dramë Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Unknown Soldier
HD
IMDb: 7.8
132 min

“Ushtari i panjohur” përfaqëson sakrificën ë ushtarëve finlandez për të fituar luftën kundër Rusisë.

Genre: Dramë, Luftë
HD Z for Zachariah 2015 6.0
Z for Zachariah
Z for Zachariah

Z for Zachariah

Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Z for Zachariah
HD
IMDb: 6.0
98 min

Pas një shkatërrimi që shfarosi pjesën më të madhe të njerëzimit, dy burra, një minator dhe një shkenctar, e gjejnë veten në një trekëndësh dashurie bashkë me një femër të…

Genre: Sci-fi
Adrift
HD
IMDb: 6.6
96 min

Historia e vërtetë e Tami Oldham dhe Riçard Sharpit, të cilët po lundronin krejt të vetëm në oqean, gjatë një prej uraganeve më katastrofike në histori. Pas stuhisë, Tami e…

Country: , ,
HD Child Eater 2016 4.3
Child Eater
Child Eater

Child Eater

Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Child Eater
HD
IMDb: 4.3
82 min

Një natë e thjeshtë e për Helenën, merr një kthesë të tmerrshme kur kupton se gogoli është me të vërtetë në dollapin e Lukasit.

Country: ,
Genre: Horror
HD Jar City a.k.a Myrin 2006 6.9
Jar City a.k.a Myrin
Jar City a.k.a Myrin

Jar City a.k.a Myrin

Dramë Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Jar City a.k.a Myrin
HD
IMDb: 6.9
93 min

Një vrasje që zbulon sekrete korruptive në një qytet të vogël, prej kohësh të varrosura, për një detektiv të policisë dhe skuadrën e tij.

Genre: Dramë, Krim, Thriller
I Remember You
HD
IMDb: 6.1
105 min

Kjo është historia e një burri dhe një gruaje që fillojnë të rikonstruktojnë një shtëpi të vjetër. Por, ata nuk e dinë akoma se ky qytet ka një histori të…

Country:
Kung Fu Yoga
HD
IMDb: 5.2
107 min

Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët – studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në…

Bokeh
HD
IMDb: 5.0
92 min

Gjatë pushimeve në Islandë, një çifti i ri amerikanësh zgjohen një mëngjes dhe me sa duket gjithë njerëzit e tjerë janë zhdukur nga faqja e dheut. Ata luftojnë të mbijetojnë…

Country: ,
Genre: Sci-fi, Thriller
HD Black’s Game 2012 6.8
Black’s Game
Black’s Game

Black’s Game

Dramë Krim Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Black’s Game
HD
IMDb: 6.8
104 min

Pasi u njoh me një mik fëmijrie Stebi u bashkua me botën e drogës për të paguar borxhin e tij.

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller