"India"
HD Dhoom (2004) 2004 6.7
Dhoom (2004)
Dhoom (2004)

Dhoom (2004)

Aksion Dramë Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Dhoom (2004)
HD
IMDb: 6.7
129 min

Ç’do gjë bëhet alarmante kur një grup hajdutës profesional fillojnë të vjedhin gjithçka me vlerë nëpër qytete, kapja e tyre nga policia është e pamundur pasi motorrat e tyre janë…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Janatha Garage (2016) 2016 7.3
Janatha Garage (2016)
Janatha Garage (2016)

Janatha Garage (2016)

Aksion Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Janatha Garage (2016)
HD
IMDb: 7.3
162 min

Nje student që do natyrën bashkohet me një mekanik të cilit i pëlqen të ndihmoj njerëzit. Të dy duhet të përballen me një biznesmen të rrezikshëm për të ndihmuar njerezit…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Dredd (2012) 2012 7.1
Dredd (2012)
Dredd (2012)

Dredd (2012)

Aksion Krim Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Dredd (2012)
HD
IMDb: 7.1
95 min

Në një të ardhme katastrofike, popullata e mbetur është transferuar në disa mega-qytete, ku policë të plotfuqishëm dhe ultravjollcë janë duke kërkuar për terroristë.

Country: , , ,
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
HD Sardaar Gabbar Singh (2016) 2016 4.7
Sardaar Gabbar Singh (2016)
Sardaar Gabbar Singh (2016)

Sardaar Gabbar Singh (2016)

Aksion Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Sardaar Gabbar Singh (2016)
HD
IMDb: 4.7
164 min

Një perandori e quajtur Rathan u pushtua pa mëshirë nga Bhairav Singh.Princesha e kësaj perandorie ishte në një situate të pa shpresë. Për të kapërcyer këto probleme vjen një polic…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD A Dog’s Purpose (2017) 2017 7.2
A Dog’s Purpose (2017)
A Dog’s Purpose (2017)

A Dog’s Purpose (2017)

Aventurë Dramë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Dog’s Purpose (2017)
HD
IMDb: 7.2
100 min

Një qen nis rrugëtimin e tij për të zbuluar qëllimin e tij në jetë, duke ndërruar kështu disa pronarë të ndryshëm…

Country: ,
Dangal (2016)
HD
IMDb: 8.4
161 min

Edhe pse ishte kampjon në mundje Mahavir u detyrua nga familja e tij të largohej nga ky sport pasi nuk kishte fitime monetare, Mahavir kishte fituar shumë medalje por ëndrra…

Country:
HD Srimanthudu (2015) 2015 7.5
Srimanthudu (2015)
Srimanthudu (2015)

Srimanthudu (2015)

Aksion Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Srimanthudu (2015)
HD
IMDb: 7.5
158 min

Harsha, është një djalosh super milioner i cili ka gjithcka, por që kërkon diçka tjetër. Ai adopton një fshat të tërë duke u përpjekur të sjellë ndryshime tëk njerezit.

Country:
Genre: Aksion, Dramë
Dishoom (2016)
HD
IMDb: 5.1
124 min

Kur lojtari i kriketit indian Viraj Sharma humbet në lindjen e mesme , dy policë Kabir Shergill dhe Junaid Ansari duhet të bashkohen për një sulm 36 orësh para se…

Country:
Singam (2010)
HD
IMDb: 6.8
160 min

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.

Country:
HD The Fifth Estate (2013) 2013 6.2
The Fifth Estate (2013)
The Fifth Estate (2013)

The Fifth Estate (2013)

Biografi Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Fifth Estate (2013)
HD
IMDb: 6.2
128 min

Një thriller dramatik i bazuar në ngjarje të vërteta që tregojnë misionin për të nxjerrë në pah mashtrime dhe korrupsione nëpërmjet internetit. Xhulian Asanzh (themelues i WikiLeaks) dhe organizata e…

Country: , ,
HD The White Tiger (2021) 2021 7.2
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)

The White Tiger (2021)

Drama  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The White Tiger (2021)
HD
IMDb: 7.2
125 min

Një shofer i zakonshëm Indian përdor dinakërinë e tij për të arritur në majë…

Country: ,
Genre: Drama
HD Chhalaang (2020) 2020 6.5
Chhalaang (2020)
Chhalaang (2020)

Chhalaang (2020)

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Chhalaang (2020)
HD
IMDb: 6.5
136 min

Ky film është një udhëtim gazmor, por frymëzues i Montu-s, një mësues një shkollë të financuar nga qeveria, për të cilin mësimi i Edukimit Fizik është thjesht një punë. Kur…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
The Way Back (2010)
HD
IMDb: 7.3
133 min

Më 1941, 7 të dënuar arratisen nga burgu mizor i siberisë ku ata mbaheshin, dhe kalojnë himalajet duke bërë mbi 4000 km rrugë, me shpresën për të gjetur lirinë. Ky…

HD Jallikattu (2019) 2019 7.6
Jallikattu (2019)
Jallikattu (2019)

Jallikattu (2019)

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Jallikattu (2019)
HD
IMDb: 7.6
95 min

Një buall i arratisur shkakton një furi dhune në një fshat të largët.

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Ludo (2020) 2020 7.6
Ludo (2020)
Ludo (2020)

Ludo (2020)

Aksion Komedi Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Ludo (2020)
HD
IMDb: 7.6
149 min

Nga një video-kasetë porno-je e publikuar në internet, deri tek një valixhe e humbur me para, 4 histori të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave të fatit, rastësisë, dhe një krimineli të…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD The Trial of the Chicago 7 (2020) 2020 8.0
The Trial of the Chicago 7 (2020)
The Trial of the Chicago 7 (2020)

The Trial of the Chicago 7 (2020)

Dramë Histori Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Trial of the Chicago 7 (2020)
HD
IMDb: 8.0
129 min

Ajo që synohej të ishte një protestë paqësore në Konventën Kombëtare Demokratike 1968 u kthye në një përplasje të dhunshme me policinë dhe Gardën Kombëtare. Organizatorët e protestës – përfshirë…

Country: , ,
HD Chennai Express (2013) 2013 6.0
Chennai Express (2013)
Chennai Express (2013)

Chennai Express (2013)

Aksion Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Chennai Express (2013)
HD
IMDb: 6.0
141 min

Rahuli duhet të hedhë hirin e eshtrave të gjyshit në ujërat e Rameshuaramit, por e gjen veten pa dashur në bordin e trenit Çenai Ekspres ku ngatërrohet me Menën, vajzën…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HDRIP Tiki Taka (2020) 2020 8.4
Tiki Taka (2020)
Tiki Taka (2020)

Tiki Taka (2020)

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Tiki Taka (2020)
HDRIP
IMDb: 8.4
144 min

Keleçi, një shtetas Afrikan shkon në Indi me një top futbolli të mbushur me lëndë narkotike për t’ia dorëzuar trafikantit të drogës PK. Gjatë rrugës ai njihet me një mashtrues…

Country:
Genre: Komedi
HD Dhoom 3 (2013) 2013 5.4
Dhoom 3 (2013)
Dhoom 3 (2013)

Dhoom 3 (2013)

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Dhoom 3 (2013)
HD
IMDb: 5.4
172 min

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tyre, dy vëllezërit binjakë, artistë cirku të trajnuar në magji dhe akrobaci, bëhen hajdutë vetëm për të fundosur një bankë të…

Country:
HD Dhoom 2 (2006) 2006 6.5
Dhoom 2 (2006)
Dhoom 2 (2006)

Dhoom 2 (2006)

Aksion Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Dhoom 2 (2006)
HD
IMDb: 6.5
152 min

Njeriu i cili njihet tashmë nga të gjithë me nofkën “A” është një hajdut sy patrembur i cili vjedh objekte të vlefshme dhe të kushtueshme, ai vendos të bashkpunoje me…

Country: