"Indonesia"
Killers
HD
IMDb: 6.4
137 min

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Satan’s Slaves (2017) 2017 6.6
Satan’s Slaves (2017)
Satan’s Slaves (2017)

Satan’s Slaves (2017)

Dramë Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Satan’s Slaves (2017)
HD
IMDb: 6.6
107 min

Pasi vdiq nga një sëmundje e çuditshme e cila zgjati 3 vite, një mama kthehet në shtëpi të marrë fëmijët e saj.

HD Gundala (2019) 2019 6.9
Gundala (2019)
Gundala (2019)

Gundala (2019)

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Gundala (2019)
HD
IMDb: 6.9
123 min

Heroi indonezian i librave komikë, Gundala dhe alter egoja e tij, Sancaka, hyjnë në botën kinematografike për të luftuar kundër një njeriu të djallëzuar, si Pengkori. A do e mposhtin…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Foxtrot Six (2019) 2019 5.7
Foxtrot Six (2019)
Foxtrot Six (2019)

Foxtrot Six (2019)

Aksion Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Foxtrot Six (2019)
HD
IMDb: 5.7
114 min

Përshkallëzimi i ndryshimit klimaterik, po e dobëson ekonominë botërore. Mos prodhimi i drithit dhe rritja e çmimit të ushqimeve, i bën këto të fundit, mallin më të vlefshëm në botë….

Country: ,
HD Racing Extinction (2015) 2015 8.3
Racing Extinction (2015)
Racing Extinction (2015)

Racing Extinction (2015)

Aventurë Documentary  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Racing Extinction (2015)
HD
IMDb: 8.3
90 min

HD The 3rd Eye 2 (2019) 2019 5.5
The 3rd Eye 2 (2019)
The 3rd Eye 2 (2019)

The 3rd Eye 2 (2019)

Horror Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The 3rd Eye 2 (2019)
HD
IMDb: 5.5
116 min

Alia nis një jetë të re pas vdekjes së motrës së saj dhe fillon punë si kujdestare në një jetimore, ku takon një vajzë me aftësi të veçanta. Së bashku,…

Country:
HD The 3rd Eye (2017) 2017 5.1
The 3rd Eye (2017)
The 3rd Eye (2017)

The 3rd Eye (2017)

Horror Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The 3rd Eye (2017)
HD
IMDb: 5.1
107 min

Pas vdekjes së prindërve, dy motra kthehen në shtëpinë e tyre të fëmijërisë. Ato përballen më shumë se kurrë me një shqisë të re kur ndjejnë se shtëpia e tyre…

Country:
Valentine (2017)
HD
IMDb: 4.6
105 min

Qyteti Batavia, një qytet i bukur që po frikësohet çdo ditë nga rritja e krimeve. Në mes të këtij tmerri, një regjisor Bono dhe shoku i tij, Uauan, gjejnë Srimajën,…

Country:
HD Suzzanna: Buried Alive (2018) 2018 5.7
Suzzanna: Buried Alive (2018)
Suzzanna: Buried Alive (2018)

Suzzanna: Buried Alive (2018)

Dramë Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Suzzanna: Buried Alive (2018)
HD
IMDb: 5.7
125 min

Suzana dhe Satria kanë shtatë vjet të martuar por s’janë bekuar ende me një fëmijë. Jetojnë me tre asistentë: Mian, Tohirin dhe Rojalin. Shtatzënia e shumëpritur e Suzanës më në…

Country:
Genre: Dramë, Horror
HD Buffalo Boys (2018) 2018 5.8
Buffalo Boys (2018)
Buffalo Boys (2018)

Buffalo Boys (2018)

Aksion Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Buffalo Boys (2018)
HD
IMDb: 5.8
102 min

Në shekullin e 19-të, një masakër brutale dhe vrasja e Sulltan Hamzait nga kapiten Van Trahu dhe ushtarët holandezë, e detyrojnë Aranën, të marrë me vete djemtë e mitur të…

Genre: Aksion, Dramë
HD Message Man (2018) 2018 6.0
Message Man (2018)
Message Man (2018)

Message Man (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Message Man (2018)
HD
IMDb: 6.0
91 min

Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një…

HD The Doll 2 (2017) 2017 5.4
The Doll 2 (2017)
The Doll 2 (2017)

The Doll 2 (2017)

Horror Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Doll 2 (2017)
HD
IMDb: 5.4
117 min

Një nënë përdor kukullën e vajzës së saj të vdekur si ndërmjetëse për të komunikuar me të, por pasojat janë drithëruese.

Country:
Java Heat (2013)
HD
IMDb: 5.1
104 min

Historia përqendrohet në pasojat e një sulmi me bombë në Indonezi, ku një marins i kokëkrisur amerikan që shtiret si student është i vendosur të hakmerret por shumë shpejt zbulon…

Country: ,
HD The Night Comes for Us (2018) 2018 7.0
The Night Comes for Us (2018)
The Night Comes for Us (2018)

The Night Comes for Us (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Night Comes for Us (2018)
HD
IMDb: 7.0
121 min

Ito, një vrasës me pagesë, pjesë e Triadës aziatike, gjendet në luftë mes bandës së tij dhe dëshirës për të shpëtuar një vajzë të vogël nga vdekja e pamëshirshme.

Country: ,
V/H/S/2 (2013)
HD
IMDb: 6.0
96 min

Duke kërkuar për një student të humbur, dy hetues privatë hyjnë me forcë brenda shtëpisë së tij dhe gjejnë një koleksion videokasetash. Duke parë përmbajtjet e tmerrshme të secilës kasetë,…

Country: , ,
Beyond Skyline (2017)
HD
IMDb: 5.3
106 min

A e dimë vërtet prejardhjen tonë? Zoti, majmuni apo jemi krijuar nga alienët? Fillon të besosh vetëm kur një ditë papritur sulmohesh nga ta. Deri ku arrin njeriu për të…

HD Devil’s Whisper (2019) 2019 4.1
Devil’s Whisper (2019)
Devil’s Whisper (2019)

Devil’s Whisper (2019)

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Devil’s Whisper (2019)
HD
IMDb: 4.1
85 min

15 vjeçari Alehandro Duran, vjen nga një familje fetare latine dhe aspiron për t’u bërë një prift katolik. Por kur Aleksi zbulon një kuti misterioze, padashur çliron një shpirt djallëzor…

Country: ,
Genre: Horror
HD The Raid (2011) 2011 7.6
The Raid (2011)
The Raid (2011)

The Raid (2011)

Aksion Krim Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Raid (2011)
HD
IMDb: 7.6
101 min

Një skuadër e forcave speciale SWAT bllokohet në një ndërtesë nga një gangster i pamëshirshëm dhe ushtria e tij e vrasësve…

Country: , ,
HD Headshot (2016) 2016 6.3
Headshot (2016)
Headshot (2016)

Headshot (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Headshot (2016)
HD
IMDb: 6.3
118 min

Një i plagosur me plumb kokës, e gjen vetën në spital pa ndjenja dhe kur zgjohet i duhet të zbuloje se kush e plagosi e cili është vet. Mos e…

Country:
Ritual (2012)
HD
IMDb: 5.5
87 min

Një burrë duhet të shpëtoje fëmijet e tij kur zhduken gjatë pushimeve të tyre në pyll.

Country: