"Ireland"
HD Byzantium (2012) 2012 6.5
Byzantium (2012)
Byzantium (2012)

Byzantium (2012)

Dramë Fantazi Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Byzantium (2012)
HD
IMDb: 6.5
118 min

Kjo është historia e dy motrave të cilat për të mbijetuar duhet patjetër të ruajnë një sekret, madje edhe të vrasin nëse do ishte nevoja. Noel, një burrë i cili…

FULL HD The Hole in the Ground (2019) 2019 5.7
The Hole in the Ground (2019)
The Hole in the Ground (2019)

The Hole in the Ground (2019)

Dramë Horror Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Hole in the Ground (2019)
FULL HD
IMDb: 5.7
90 min

Një mama e ve zhvendoset në një fshat irlandez me djalin e saj. Ajo fillon të dyshojë se ai nuk mund të jetë djali i saj i vertetë dhe frika…

Genre: Dramë, Horror, Mister
The Green Knight (2021)
FULL HD
IMDb: 6.7
130 min

Një rrëfim fantazik i historisë mesjetare të trimit Gawain dhe Kalorësit të Gjelbër.

Dracula Untold (2014)
FULL HD
IMDb: 6.3
92 min

Vlad Tepes është një hero i madh, por kur mëson se Sulltani po përgatitet për betejë dhe kërkon të mbledhë 1.000 djem të vegjël për ushtrinë e tij, ai zotohet…

HD The Bachelor Weekend (2013) 2013 6.1
The Bachelor Weekend (2013)
The Bachelor Weekend (2013)

The Bachelor Weekend (2013)

Dramë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Bachelor Weekend (2013)
HD
IMDb: 6.1
94 min

Një fundjavë festive për beqarët diku në malet e Irlandës merr disa kthesa të papritura.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Ooops! The Adventure Continues (2020) 2020 6.0
Ooops! The Adventure Continues (2020)
Ooops! The Adventure Continues (2020)

Ooops! The Adventure Continues (2020)

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Ooops! The Adventure Continues (2020)
HD
IMDb: 6.0
85 min

Të pranishëm në përmbytje, dy hutaqët luftojnë për të ri-bashkuar një familje joortodokse, të rregullojnë një vullkan dhe për të negociuar një marrëveshje paqeje mbi një Arkë të dëmtuar.

Ooops! Noah is Gone…(2015)
FULL HD
IMDb: 5.8
87 min

Kur dy kafshë të ngathëta përpiqen të rrinë larg Arkës së Noas, ata fillojnë një aventurë për të mbijetuar të vetëm. Arka është nisur. Ujërat po ngrihen shpejt. Për një…

Chicken Run (2000)
HD
IMDb: 7.0
84 min

Kur një gjel fluturon në një fermë pulash, pulat e shohin atë si një mundësi për t’i shpëtuar pronarëve të tyre të këqij.

Country: , , ,
Wolfwalkers (2020)
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

HD What if (2013) 2013 6.8
What if (2013)
What if (2013)

What if (2013)

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
What if (2013)
HD
IMDb: 6.8
98 min

Uallas, i cili sapo është “djegur” nga një varg lidhjesh të dështuara dashurie, krijon një “lidhje” të menjëhershme me Shantrin, e cila jeton me të dashurin e saj prej shumë…

Country: ,
Genre: Komedi, Romancë
HD Frank (2014) 2014 7.0
Frank (2014)
Frank (2014)

Frank (2014)

Dramë Komedi Muzikë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Frank (2014)
HD
IMDb: 7.0
95 min

Xhoni, një djalosh që dëshiron të bëhet muzikant, zbulon se ka marrë përsipër më shumë nga ç’mund të përballojë kur bashkohet me një bandë të çuditshme muzike Pop, të drejtuar…

Country: ,
HD The Secret Life of Words (2005) 2005 7.5
The Secret Life of Words (2005)
The Secret Life of Words (2005)

The Secret Life of Words (2005)

Dramë Romancë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Secret Life of Words (2005)
HD
IMDb: 7.5
115 min

Hana, një punëtore e fabrikës me probleme dëgjimore, merr pushimet e saj të para pas shumë viteve dhe në vend të pushimeve, ajo vendos të shkojë në një impiant nafte,…

Country: ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Dating Amber (2020) 2020 7.0
Dating Amber (2020)
Dating Amber (2020)

Dating Amber (2020)

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Dating Amber (2020)
HD
IMDb: 7.0
92 min

Dy adoleshentë në mes të viteve 1990 shtiren sikur dalin bashkë që të shmangin talljet për shkak të seksualitetit të tyre.

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Sea Fever (2019) 2019 5.7
Sea Fever (2019)
Sea Fever (2019)

Sea Fever (2019)

Horror Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Sea Fever (2019)
HD
IMDb: 5.7
95 min

Një ekuipazh i një anije Irlandeze marrin në bord një shkenctare flok-kuqe që sipas tyre sillte fat të keq në peshkim. Ata do të hasin vështirësi kur infektohen nga një…

Country: , , , ,
HD The Turning (2020) 2020 3.8
The Turning (2020)
The Turning (2020)

The Turning (2020)

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Turning (2020)
HD
IMDb: 3.8
94 min

Një mësuese punësohet nga kujdestari i dy fëmijëve që pas vdekjes së prindërve të tyre. Çfarë do të ndodhë në këtë shtëpi misterioze ku çdo gjë duket e pazakontë? (The…

Country: , , , ,
Genre: Horror, Thriller
HD Gretel & Hansel (2020) 2020 5.3
Gretel & Hansel (2020)
Gretel & Hansel (2020)

Gretel & Hansel (2020)

Fantazi Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Gretel & Hansel (2020)
HD
IMDb: 5.3
87 min

Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe…

HD The Last Right (2019) 2019 5.7
The Last Right (2019)
The Last Right (2019)

The Last Right (2019)

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Last Right (2019)
HD
IMDb: 5.7
106 min

Një takim rastësor në avion sjell pasoja të mëdha për Daniel Mërfin. Atij i lihet nën përgjgjësi kufoma e dikujt që nuk e ka njohur kurrë. Tani atij i duhet…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD The Other Lamb (2019) 2019 5.0
The Other Lamb (2019)
The Other Lamb (2019)

The Other Lamb (2019)

Dramë Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
The Other Lamb (2019)
HD
IMDb: 5.0
97 min

Një vajzë e lindur në një kult ku të gjitha ishin femra, të cilat udhëhiqeshin nga një mashkull, fillon të dyshojë mbi mësimet e tija dhe realitetin e saj.

Country: , ,
HD Vivarium (2019) 2019 5.8
Vivarium (2019)
Vivarium (2019)

Vivarium (2019)

Horror Sci-fi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Vivarium (2019)
HD
IMDb: 5.8
97 min

Një çift i ri që kërkon shtëpinë e përsosur, e gjen veten të bllokuar në një lagje misterioze me shtëpie identike.

HD Come to Daddy (2019) 2019 6.0
Come to Daddy (2019)
Come to Daddy (2019)

Come to Daddy (2019)

Horror Komedi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Come to Daddy (2019)
HD
IMDb: 6.0
96 min

Një djalë në të tridhjetat udhëton gjatë për t’u lidhur me babanë e tij të larguar.