"Israel"
HD Jarhead: Law of Return 2019 5.9
Jarhead: Law of Return
Jarhead: Law of Return

Jarhead: Law of Return

Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Jarhead: Law of Return
HD
IMDb: 5.9
103 min

Ronan, një pilot avioni luftarak qëllohet dhe rrëzohet në Siri pas një misioni. Ai është i biri i një senatori amerikan dhe një bashkëpunim mes skuadrave izraelite dhe amerikane dërgohet…

Country: ,
Genre: Luftë
HD Big Bad Wolves (2013) 2013 6.8
Big Bad Wolves (2013)
Big Bad Wolves (2013)

Big Bad Wolves (2013)

Horror Komedi Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Big Bad Wolves (2013)
HD
IMDb: 6.8
110 min

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka marrë drejtësinë në duart e…

Country:
HD Spider in the Web (2019) 2019 4.3
Spider in the Web (2019)
Spider in the Web (2019)

Spider in the Web (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Spider in the Web (2019)
HD
IMDb: 4.3
113 min

Një operativ i ri dërgohet në mision për të ndjekur një agjent të moshuar, sjellja e të cilit ka krijuar shumë pikëpyetje.

Country: , ,
Genre: Thriller
HD The Operative (2019) 2019 5.6
The Operative (2019)
The Operative (2019)

The Operative (2019)

Aksion Krim Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Operative (2019)
HD
IMDb: 5.6
116 min

Një femër rekrutohet nga Mosadi për të punuar si e infiltruar në Teheran.

Country: , , ,
HD The Golem (2018) 2018 5.6
The Golem (2018)
The Golem (2018)

The Golem (2018)

Dramë Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Golem (2018)
HD
IMDb: 5.6
95 min

Gjatë shpërthimit të një murtaje vdekjeprurëse, një gruaje mistike i duhet të shpëtojë komunitetin e saj të vogël çifut nga pushtuesit e huaj, por qenia që ajo zgjon për ti…

Country:
Genre: Dramë, Horror
The Angel (2018)
HD
IMDb: 6.6
114 min

Historia e vërtetë e Ashraf Maruanit, i cili ishte dhëndëri i presidentit Naser dhe këshilltar i besuar pasardhësit të tij Anuar Sadatit. Njëkohësisht pasuria më e çmuar e inteligjencës izraelite…

Country: ,
HD The Assent (2019) 2019 3.9
The Assent (2019)
The Assent (2019)

The Assent (2019)

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
The Assent (2019)
HD
IMDb: 3.9
93 min

Pas një seri ngjarjesh super-natyrore në shtëpinë e tij, Joeli një prind i ri, dyshon se i biri i tij është poseduar nga Djalli.

Country: , ,
HD Ajami (2009) 2009 7.3
Ajami (2009)
Ajami (2009)

Ajami (2009)

Dramë Krim  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Ajami (2009)
HD
IMDb: 7.3
124 min

Ajami është bashkësia fetare e përzier të myslimanëve dhe të krishterëve në Tel Aviv. Këto janë pesë tregime rreth jetës së përditshme në Ajami.

Country: , ,
Genre: Dramë, Krim
HD The Debt (2010) 2010 6.8
The Debt (2010)
The Debt (2010)

The Debt (2010)

Dramë Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Debt (2010)
HD
IMDb: 6.8
113 min

Ky triler i spiunazhit fillon më 1997, ndërsa disa lajme tronditëse mbërrijnë në veshët e agjentëve sekretë të Mosadit Rejçëll dhe Stefan në lidhje me ish-kolegun e tyre Dejvid. Që…

Country: , , ,
Cobra (1986)
HD
IMDb: 5.8
87 min

Një polic i ashpër me krimin duhet të mbrojë të vetmen dëshmitare të një vrasje të një kulti me qëllime të mëdha…

Country: ,
HD A Tale of Love and Darkness (2015) 2015 6.0
A Tale of Love and Darkness (2015)
A Tale of Love and Darkness (2015)

A Tale of Love and Darkness (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
A Tale of Love and Darkness (2015)
HD
IMDb: 6.0
95 min

E bazuar në best-sellerin ndërkombëtar nga Amos Oz, A Tale of Love and Darkness (Një Tregim Dashurie dhe Errësire) është historia e rinisë së tij, e vendosur në fundin e…

Country: ,
Genre: Dramë
HD Jeruzalem (2015) 2015 4.8
Jeruzalem (2015)
Jeruzalem (2015)

Jeruzalem (2015)

Horror  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Jeruzalem (2015)
HD
IMDb: 4.8
94 min

Kur disa të rinj amerikanë udhëtojnë për në Izrael, me qëllim për të vizituar qytetin e Jeruzalemit, qyteti përjeton një makth biblik.

Country:
Genre: Horror
HD The Green Prince (2014) 2014 7.2
The Green Prince (2014)
The Green Prince (2014)

The Green Prince (2014)

Dokumentar Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Green Prince (2014)
HD
IMDb: 7.2
101 min

Një dokumentar që flet për Musab Jousefin, i biri i një nga themeluesve të grupit terrorist Hamas, i cili punoi për afërsisht dhjetë vite si spiun i Inteligjencës Izraelite. Një…

Country: , ,
HD Knock Knock (2015) 2015 4.9
Knock Knock (2015)
Knock Knock (2015)

Knock Knock (2015)

Dramë Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Knock Knock (2015)
HD
IMDb: 4.9
99 min

Evan Ueber, një bashkëshort i lumtur dhe baba i dy fëmijëve bie pre e dy adoleshenteve dhe lojës së tyre të çmendur. Ai duhet të kalojë një sërë peripecish për…

Country: , ,
HD Lebanon (2009) 2009 6.9
Lebanon (2009)
Lebanon (2009)

Lebanon (2009)

Dramë Luftë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Lebanon (2009)
HD
IMDb: 6.9
93 min

Gjatë Luftës së Parë Liban në vitin 1982, një tank i vetëm dhe një togë e paratrupave janë dërguar për të kërkuar një qytet armiqësor.

Country: , , ,
Genre: Dramë, Luftë
HD ABCs of Death 2 (2014) 2014 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
ABCs of Death 2 (2014)

ABCs of Death 2 (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
HD
IMDb: 5.4
125 min

ABC-ja e Vdekjes 2, është një film i ri i alfabetit të horrorit”, provokator, tronditës dhe qesharak,  i cili u krijua nga 26 regjisorë të ndryshëm nga e gjithë bota. Secilit…

Genre: Horror