"Jordan"
HD Wadjda 2012 7.5
Wadjda
Wadjda

Wadjda

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Wadjda
HD
IMDb: 7.5
98 min

Një vajzë Saudite me iniciativë të fortë aplikon për konkurrencë të recitimit të Kuranit në shkollën e saj, si një mënyrë për të ngritur fondet e mbetura, që ajo ka…

Genre: Dramë
HD Under the Shadow 2016 6.9
Under the Shadow
Under the Shadow

Under the Shadow

Dramë Horror Luftë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Under the Shadow
HD
IMDb: 6.9
84 min

Një mama dhe e bija mezi përballojnë tmerret e Tehranit të pas luftës të viteve 1980 pasi një qënie e keqe i futet në shtëpi.

Country: , , ,
HD Theeb‎‎ 2014 7.2
Theeb‎‎
Theeb‎‎

Theeb‎‎

Aventurë Dramë Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Theeb‎‎
HD
IMDb: 7.2
100 min

Në një provincë osmane në Hixhaz gjatë Luftës së parë Botërore, një djalë i vogël beduin përjeton një rritje të parakohshme teksa ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm nëpër shkretëtirë me…

HD The Martian 2015 8.0
The Martian
The Martian

The Martian

Aventurë Dramë Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Martian
HD
IMDb: 8.0
144 min

Gjatë një misioni në Mars, Astronauti Mark Uatni mendohet i vdekur pas një stuhie të ashpër dhe i lënë pas nga ekuipazhi i tij. Por Uatni ka mbijetuar dhe e…

Country: , , ,