"Kosovo"
HD Dear Albania (2015) 2015 5.9
Dear Albania (2015)
Dear Albania (2015)

Dear Albania (2015)

Documentary  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Dear Albania (2015)
HD
IMDb: 5.9
57 min

Një vizitë në vendet më të bukura të atdheut tonë, Shqipëria. Dhe tregohet në gjuhën angleze, nga Eliza Dushku!

Country: , ,
HD The Albanian Recruit (2018) 2018 6.9
The Albanian Recruit (2018)
The Albanian Recruit (2018)

The Albanian Recruit (2018)

Aksion  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Albanian Recruit (2018)
HD
IMDb: 6.9
72 min

Pas vrasjes së vëllaut gjithçka ndryshon për Lekën. Ai rekrutohet në botën e krimit nga ata qe e patën rekrutuar vëllaun e tij më parë. Leka zë vendin e vëllaut…

Country:
Genre: Aksion
HD Sworn Virgin (2015) 2015 6.4
Sworn Virgin (2015)
Sworn Virgin (2015)

Sworn Virgin (2015)

Dramë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Sworn Virgin (2015)
HD
IMDb: 6.4
84 min

Filmi Burrneshat është i bazuar në novelën me të njëjtin emër me autoren Elvira Dones dhe tregon për dy gra të rritura në një fshat të bjeshkëve të cilat ekspozojnë…

Genre: Dramë
Zana (2019) 2019 9.0
Zana (2019)
Zana (2019)

Zana (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 9.0
Zana (2019)
IMDb: 9.0
97 min

Filmi “Zana” është një dramë tronditëse dhe emocionuese që përcjelle një grua të re kosovare që përpiqet të bëhet nënë, përderisa ballafaqohet me tmerret nga kaluara e saj e errët…

Country: ,
Genre: Dramë