"Luxembourg"
Wolfwalkers
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

HD Sleepless Night 2011 6.7
Sleepless Night
Sleepless Night

Sleepless Night

Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Sleepless Night
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një polici me lidhje me botën e krimit i zbulohet identiteti kur ai bashkë me kolegun e tij kapen duke vjedhur kokainë nga një shpërndarës droge të fuqishëm, duke e…

Genre: Dramë, Thriller
The Room
HD
IMDb: 6.0
100 min

Në fillimet e jetës së tyre bashkë në një qytezë afër Nju Jorkut, një çift i ri zbulon një dhomë misterioze në shtëpinë e tyre, e cila mund t’iu plotësojë…

The Breadwinner
HD
IMDb: 7.7
94 min

Parvana është një vajzë 11 vjeçare, e cila jeton nën ligjet e Talibanit në Afganistanin e vitit 2001. Pas arrestimit të babait të saj, ajo pret flokët si djalë për…

HD Never Grow Old 2019 5.9
Never Grow Old
Never Grow Old

Never Grow Old

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Never Grow Old
HD
IMDb: 5.9
100 min

Një varrmihës irlandez përfiton kur disa kriminelë pushtojnë një qytet paqësor amerikan. Por familja e tij fillon e kërcënohet, teksa numri i të vdekurve vazhdon e rritet.

Genre: Western
Kursk
HD
IMDb: 6.6
117 min

Bazuar në katastrofën e vitit 2000, kur në nëndetësen “Kursk” K-141 vdiqën 118 marinarë rusë. Nëndetësja u mbyt gjatë një stërvitjeje detare ruse në Detin Barent, pas shpërthimeve brenda saj….

HD White Fang 2018 6.9
White Fang
White Fang

White Fang

Animuar Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
White Fang
HD
IMDb: 6.9
85 min

Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë…

Country: , ,
Genre: Animuar, Familjar
HD Toy Gun 2018 5.2
Toy Gun
Toy Gun

Toy Gun

Aksion Komedi Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Toy Gun
HD
IMDb: 5.2
90 min

Ruxhero është një djalosh i qetë, i cili impulsivisht vjedh një bankë për t’i provuar ish-gruas së tij se është i guximshëm. Një hetim policor i përshkon të gjithë, përveç…

Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Black ’47 2018 6.8
Black ’47
Black ’47

Black ’47

Dramë Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Black ’47
HD
IMDb: 6.8
100 min

Në vitin 1847, një ushtar irlandez pasi kthehet nga lufta gjen nënën e tij të vdekur nga uria dhe vëllanë të vrarë nga britanikët. Ai bën çdo gjë që të…

Genre: Dramë, Western
HD Mary Shelley 2017 6.4
Mary Shelley
Mary Shelley

Mary Shelley

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mary Shelley
HD
IMDb: 6.4
120 min

Biografia e shkrimtares Meri Shelli, e cila në moshën 16-vjeçare takoi poetin 21-vjeçar Persi Shelli, marrëdhënia e të cilëve rezultoi në shkrimin e mëvonshëm të veprës “Frankenshtajn” të Merit.

Country: , , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Luis and the Aliens 2018 6.0
Luis and the Aliens
Luis and the Aliens

Luis and the Aliens

Animuar Aventurë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Luis and the Aliens
HD
IMDb: 6.0
86 min

Luisi 12-vjeçar nis një aventurë të këndshme për të ndihmuar tre jashtëtokësorë të vegjël të kthehen në anijen e tyre të madhe. Nga ana tjetër, ai duhet t’i shpëtojë një…

Dragon Hunters
HD
IMDb: 6.6
80 min

Një përrallë fantastike që tregon aventurat e dy gjahtarëve të dragonjve!

Mr. Nobody
HD
IMDb: 7.8
141 min

Një djalë qëndron në një platformë stacioni përderisa një tren është gati për tu nisur. A duhet ai të shkojë me nënën e tij apo të qëndrojë me babain e…

HD Bastille Day 2016 6.3
Bastille Day
Bastille Day

Bastille Day

Aksion  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Bastille Day
HD
IMDb: 6.3
92 min

Kur një xhepist dhe një ish-agjent i CIA-s nisin një mision anti-terroristë në Francë, ata zbulojnë se persona të shteti fshihen pas akteve terroriste dhe…

Genre: Aksion
Colonia
HD
IMDb: 7.1
110 min

Kërkimi i dëshpëruar i një gruaje për të dashurin e saj të rrëmbyer që e tërheq atë në Koloninë famëkeqe të Dignidad, një sekt prej të clit askush nuk ka…

HD The Last Diamond 2014 6.3
The Last Diamond
The Last Diamond

The Last Diamond

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Last Diamond
HD
IMDb: 6.3
108 min

Simoni sapo është liruar nga burgu dhe është në liri me kusht. Shoku i tij, Alberti i lutet që të pranojë edhe një punë të fundit. Të vjedhë diamantin e…

Genre: Dramë
JCVD
HD
IMDb: 7.1
97 min

Ndërmjet problemeve të tij me taksat dhe betejën gjyqësore me gruan e tij për kujdestarinë e vajzës së tij, Jean-Claude Van Damme kthehet në vendin e lindjes së tij për…

Don’t Look Back
HD
IMDb: 5.8
111 min

Zhani një shkrimtare, e martuar me dy fëmijë – fillon të shikoj ndryshime të pashpjegueshme në shtëpinë e saj. Trupi fillon t’i ndryshoj. Askush tjetër nuk duket sikur e vë…