"Malaysia"
BoBoiBoy Movie 2
HD
IMDb: 6.8
2h

Një armik i ligë lirohet nga qelia dhe niset drejt rrugë për të rifituar fuqitë e tij duke shkaktuar vështirësi dhe rrezik për BoBoiBoin dhe grupin e tij…

Country:
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Crossroads: One Two Jaga 2018 6.7
Crossroads: One Two Jaga
Crossroads: One Two Jaga

Crossroads: One Two Jaga

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Crossroads: One Two Jaga
HD
IMDb: 6.7
85 min

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Color Out of Space 2019 6.2
Color Out of Space
Color Out of Space

Color Out of Space

Horror Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Color Out of Space
HD
IMDb: 6.2
111 min

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.

Country: , ,
Genre: Horror, Sci-fi
HDRIP Polis Evo 2015 7.1
Polis Evo
Polis Evo

Polis Evo

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Polis Evo
HDRIP
IMDb: 7.1
120 min

Një polic aksioni dhe një polic rural duhet të mësojnë të punojnë së bashku për të kapur bosin më të madh të drogës në Malajzi.

Country:
Genre: Aksion
HD Paskal 2018 6.8
Paskal
Paskal

Paskal

Aksion Histori  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Paskal
HD
IMDb: 6.8
115 min

PASKAL është njësia elitë në marinën mbretërore malajziane. Filmi tregon ngjarjet e vërteta të komandantit të PASKAL, Arman Anuar dhe ekipit të tij për të shpëtuar një anije-cisternë e cila…

Country:
Genre: Aksion, Histori
HD Realms 2017 3.6
Realms
Realms

Realms

Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Realms
HD
IMDb: 3.6
90 min

Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë…

Country: , ,
Genre: Horror, Mister
HD Clash of Empires: The Battle for Asia 2011 3.7
Clash of Empires: The Battle for Asia
Clash of Empires: The Battle for Asia

Clash of Empires: The Battle for Asia

Aksion Aventurë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Clash of Empires: The Battle for Asia
HD
IMDb: 3.7
109 min

Në Malajzinë antike, Merong Mahawangsa niset në një aventurë në shoqërim të një princi romak i cili do martohet me një princeshë kineze…

Country:
Genre: Aksion, Aventurë
HD The Leakers 2018 5.3
The Leakers
The Leakers

The Leakers

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Leakers
HD
IMDb: 5.3
103 min

Pas epidemisë Zika që ndodh në Malajzi, grupi i paligjshëm ‘Informuesit’ së bashku me një polic nga Hong Kongu, përpiqen të zbulojnë konspiracionin dhe krimet e kompanisë farmaceutike Amanah.

Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Reclaim 2014 5.2
Reclaim
Reclaim

Reclaim

Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Reclaim
HD
IMDb: 5.2
96 min

Pasi vajza e tyre e adoptuar humbet në qytet, Stiveni dhe Shenoni nuk do të ndalojnë para asgjëje për të zbuluar të vërtetën që fshihet pas saj, dhe sekretin e…

Country: , ,
Genre: Thriller
Lost in the Pacific
HD
IMDb: 4.1
89 min

Një histori që përqendrohet te një grup pasagjerësh elitë të një aeroplani luksoz, fluturim që kthehet në një fatkeqësi.

Country: ,
Eden
HD
IMDb: 4.7
90 min

Pasi avioni i skuadrës së futbollit të SHBA-së rrëzohet në det, ata strehohen në një ishull, por shumë shpejtë do të përballen me vështirësitë për të mbijetuar.

Country: , ,
Genre: Dramë, Thriller
HD KL Gangster (2011) 2011 5.6
KL Gangster (2011)
KL Gangster (2011)

KL Gangster (2011)

Aksion  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
KL Gangster (2011)
HD
IMDb: 5.6
81 min

Dy vëllezër përfshihen në botën e gangsterëve në Kuala Lumpur, Malajzi.

Country:
Genre: Aksion
HD KL Gangster 2 2013 5.8
KL Gangster 2
KL Gangster 2

KL Gangster 2

Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
KL Gangster 2
HD
IMDb: 5.8
N/A

Në qytet tashmë gjërat po ndryshojnë. Tailong do të zotërojë të gjitha territoret, duke përfshirë edhe pjesën e Mbretit. Xhei dhe Maliku ndihmojnë Mbretin që të mposhtë Tailong dhe të…

Country:
Genre: Krim