"Malta"
World War Z (2013)
HD
IMDb: 7.0
116 min

Kur bota preket nga një epidemi e rrezikshme, Geri Lejn vendos të shëtisë botën për të gjetur kurën e cila mund të luftojë pandeminë që po merr përpara këdo i…

Country: , ,
Gladiator (2000)
HD
IMDb: 8.5
155 min

Një ish-gjeneral Romak fillon të hakmerret kundër perandorit të korruptuar i cili i vrau familjen e tij dhe e dërgoi atë drejt një skllavërie të mjerueshme.

Country: , , ,
HD The Boat (2018) 2018 5.5
The Boat (2018)
The Boat (2018)

The Boat (2018)

Mister Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Boat (2018)
HD
IMDb: 5.5
100 min

Një marinar që po lundronte vetëm është i kyçur brenda një varke e cila është nën drejtim autopilot.

Country: ,
HD Made in Malta (2019) 2019 3.5
Made in Malta (2019)
Made in Malta (2019)

Made in Malta (2019)

Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
Made in Malta (2019)
HD
IMDb: 3.5
80 min

Një regjizor amerikan në Maltë ka një takim që i ndryshon jetën me të dashurën spanjolle, e cila u largua pesë vjet më parë.

Country: ,
Genre: Romancë
HD Styx (2018) 2018 6.5
Styx (2018)
Styx (2018)

Styx (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Styx (2018)
HD
IMDb: 6.5
94 min

“Styx” përshkruan transformimin e një gruaje të fortë e përballur me vështirësi gjatë një udhëtimi me varkë me vela.

Genre: Dramë
HD The Da Vinci Code (2006) 2006 6.6
The Da Vinci Code (2006)
The Da Vinci Code (2006)

The Da Vinci Code (2006)

Mister Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Da Vinci Code (2006)
HD
IMDb: 6.6
149 min

Një vrasje brenda një galerie dhe disa të dhëna në pikturat e Da Vinçit, çojnë në zbulimin e një misteri fetar të mbrojtur nga një shoqëri sekrete për dy mijë…

Country: , , ,
HD 7 Days in Entebbe (2018) 2018 5.8
7 Days in Entebbe (2018)
7 Days in Entebbe (2018)

7 Days in Entebbe (2018)

Dramë Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
7 Days in Entebbe (2018)
HD
IMDb: 5.8
107 min

Në korrik të vitit 1976, katër terroristë rrëmbejnë një avion që udhëton nga Tel-Avivi për Paris dhe e detyrojnë ekuipazhin e fluturimit të shkojnë në Entebe të Ugandës. Atje, udhëtarët…

Country: , , ,
HD Murder on the Orient Express (2017) 2017 6.5
Murder on the Orient Express (2017)
Murder on the Orient Express (2017)

Murder on the Orient Express (2017)

Dramë Krim Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Murder on the Orient Express (2017)
HD
IMDb: 6.5
114 min

Kur një vrasje ndodh në trenin me të cilin po udhëtonte, detektivi Herkul Puar zgjidhet për të zbardhur çështjen.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD American Renegades (2017) 2017 5.4
American Renegades (2017)
American Renegades (2017)

American Renegades (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
American Renegades (2017)
HD
IMDb: 5.4
106 min

Një ekip marine zbulon një thesar nën ujë në një liqen të Bosnjes. Për ta marrë i duhet të kalojnë një sërë peripecish duke qenë se liqeni i përket territorit…

HD Assassin’s Creed (2016) 2016 5.7
Assassin’s Creed (2016)
Assassin’s Creed (2016)

Assassin’s Creed (2016)

Aksion Aventurë Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Assassin’s Creed (2016)
HD
IMDb: 5.7
115 min

Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.

Agora (2009)
IMDb: 7.2
127 min

Një dramë historike e vendosur në Egjiptin Romak, për filozofen Hypatia të Aleksandrisë dhe lidhjen e saj me skllavin e saj Davus, i cili është i ndarë mes dashurisë për…

Country: , ,
HD Andron (2015) 2015 2.7
Andron (2015)
Andron (2015)

Andron (2015)

Aksion Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 2.7
Andron (2015)
HD
IMDb: 2.7
100 min

10 njerëz të ndryshëm janë pjesë e një loje ku duhet të luftojnë për lirinë. Secili prej tyre do të ndeshet me situata të vështira, gjë që do e bëjë…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Sci-fi
HD 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) 2016 7.3
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016)
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016)

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016)

Aksion Histori Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016)
HD
IMDb: 7.3
144 min

Në shtator të vitit 2012 militantë islamikë sulmojnë konsullatën amerikane në Libi, ku vritet ambasadori Stivens. Që nga ky moment, ushtarët dhe personeli do të luftojnë për 13 orë të…

Country: , ,
HD By the Sea (2015) 2015 5.3
By the Sea (2015)
By the Sea (2015)

By the Sea (2015)

Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
By the Sea (2015)
HD
IMDb: 5.3
122 min

Francë, mezi i viteve 1970. Vanesa, një ish-kërcimtare dhe Roland, një shkrimtar amerikan, bëjnë një udhëtim së bashku. Duket sikur ata po rriten veçmas, por kur ata vendosen në një…

Country: , ,
Genre: Romancë
Troy (2004)
HD
IMDb: 7.2
163 min

I bazuar në Iliadën nga Homeri, filmi ndjek sulmin ndaj Trojës nga ana e Greqisë së bashkuar dhe vendos fatet e njerëzve të përfshirë.

Country: , ,