"N/A"
HD In Love With An Angel (2014) 2013 5.3
In Love With An Angel (2014)
In Love With An Angel (2014)

In Love With An Angel (2014)

Mister Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
In Love With An Angel (2014)
HD
IMDb: 5.3
140 min

Klaudio është një 40-vjeçar egoist që gëzon të gjitha kënaqësitë në jetë. Me një llogari bankare pa limite në dispozicion dhe një pamje simpatike, ai hidhet nga njëra vajzë tek…

Country:
HD Steel Rain 2: Summit (2020) 2020 6.7
Steel Rain 2: Summit (2020)
Steel Rain 2: Summit (2020)

Steel Rain 2: Summit (2020)

Aksion Dramë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Steel Rain 2: Summit (2020)
HD
IMDb: 6.7
132 min

Një pamje e udhëheqësve të Koresë së Jugut & Koresë së Veriut dhe SHBA-së, ku ata synojnë të diskutojnë për çështjen bërthamore të Koresë së Veriut dhe të gjejnë një…

Country:
HD A Perfect Plan (2020) 2020 4.1
A Perfect Plan (2020)
A Perfect Plan (2020)

A Perfect Plan (2020)

Aksion Krim Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
A Perfect Plan (2020)
HD
IMDb: 4.1
78 min

Katër hajdutë famëkeq zgjohen në një depo të fortifikuar dhe detyrohen nga një hajdut mjeshtër dinak të planifikojnë dhe të kryejnë një vjedhje të jashtëzakonshme diamantesh.

Country:
HD Theresa & Allison (2019) 2019 6.2
Theresa & Allison (2019)
Theresa & Allison (2019)

Theresa & Allison (2019)

Fantazi Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Theresa & Allison (2019)
HD
IMDb: 6.2
120 min

Historia e një nate kthehet katastrofike për Terezën e cila e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie ç’njerëzore. Gjatë gjithë kohës tundohet nga e bukura dhe e pavdekshmja…

Country:
Genre: Fantazi, Horror
HDHJ Kindred Spirits (2019) 2019 4.9
Kindred Spirits (2019)
Kindred Spirits (2019)

Kindred Spirits (2019)

Dramë Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Kindred Spirits (2019)
HDHJ
IMDb: 4.9
90 min

Motra e një gruaje të suksesshme dhe beqare, rishfaqet papritur për të jetuar me të dhe vajzën e saj adoleshente…

Country:
Genre: Dramë, Horror
HD Birdsong (2012) Part 2 (2012) 2012 8.1
Birdsong (2012) Part 2 (2012)
Birdsong (2012) Part 2 (2012)

Birdsong (2012) Part 2 (2012)

2012 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Birdsong (2012) Part 2 (2012)
HD
IMDb: 8.1
82 min

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena absolute romantike! Përbëhet nga një…

Country:
Genre: Uncategorized
HD Birdsong (2012) Part 1 (2012) 2012 7.7
Birdsong (2012) Part 1 (2012)
Birdsong (2012) Part 1 (2012)

Birdsong (2012) Part 1 (2012)

2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Birdsong (2012) Part 1 (2012)
HD
IMDb: 7.7
85 min

Filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena absolute romantike! Përbëhet nga një…

Country:
Genre: Uncategorized
Tut Part 3 (2015)
HD
IMDb: 8.3
88 min

Faraoni Tut marshon kundër Mittanit dhe synon të shkatërrojë armiqtë e tij të fundit brenda pallatit në mënyrë që të sigurojë vendin e tij në histori.

Country:
Tut Part 2 (2015)
HD
IMDb: 7.7
86 min

Teba rrezikohet nga një sëmundje e rrezikshme. Teksa mbreti Tut përpiqet ta zgjidhë, armiqtë e tij përgatiten për luftë.

Country:
Tut Part 1 (2015)
HD
IMDb: 7.7
89 min

Biografi. Seritë flasin për Tutankhamen, faraonin më të ri që ka mbretëruar ndonjëherë mbi Egjipt.

Country:
HD Ripped (2017) 2017 4.7
Ripped (2017)
Ripped (2017)

Ripped (2017)

Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Ripped (2017)
HD
IMDb: 4.7
97 min

Dy shokë të apasionuar pas tymosjes së mariuanës zgjohen 30 vite pas në kohë pasi tymosin një produkt të rritur nga CIA.

Country:
Genre: Komedi
HD Neverland Part 2 (2011) 2011 7.0
Neverland Part 2 (2011)
Neverland Part 2 (2011)

Neverland Part 2 (2011)

Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Neverland Part 2 (2011)
HD
IMDb: 7.0
85 min

Piratët kthehen në anije dhe Lule Këmbora çon Piterin në një koloni të shprtrave të pemëve.

Country:
HD Neverland Part 1 (2011) 2011 7.0
Neverland Part 1 (2011)
Neverland Part 1 (2011)

Neverland Part 1 (2011)

Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Neverland Part 1 (2011)
HD
IMDb: 7.0
86 min

Jetimi Piter dhe miqtë e tij e nxjerrin jetesën si hajdutë xhepash dhe Xhimi Gremçi, mësuesi i skermës, është tutori i tyre. Duke u munduar të kapte një sferë magjike,…

Country:
HD Carlos Pjesa 3 (2010) 2010 7.5
Carlos Pjesa 3 (2010)
Carlos Pjesa 3 (2010)

Carlos Pjesa 3 (2010)

Biografi Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Carlos Pjesa 3 (2010)
HD
IMDb: 7.5
118 min

Karlos negocion me Kadafin. Me sulmin me eksplozivë në trenin ku udhëtonte Kryetari i Bashkisë së Parisit, Karlos kërkon lirimin e kolegëve të tij të arrestuar në Paris. Sulmet vijojnë,…

Country:
HD Carlos Pjesa 2 (2010) 2010 7.9
Carlos Pjesa 2 (2010)
Carlos Pjesa 2 (2010)

Carlos Pjesa 2 (2010)

Dramë Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Carlos Pjesa 2 (2010)
HD
IMDb: 7.9
107 min

Kreu i Organizatës, Uadi Hadad, nis një operacion me në krye Karlos, duke marrë peng pjesëmarrësit në konferencën e OPEK. Karlos detyrohet të pranojë ofertën monetare kundrejt lirimit të pengjeve….

Country:
Genre: Dramë, Komedi
HD Carlos pjesa 1 (2010) 2010 7.8
Carlos pjesa 1 (2010)
Carlos pjesa 1 (2010)

Carlos pjesa 1 (2010)

Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Carlos pjesa 1 (2010)
HD
IMDb: 7.8
101 min

Carlos (2010) Rreth Pjesës së Parë: Pas disa akteve terroriste dhe pasi vret “Andre”, famëkeqi Karlos thirret nga Uadi Hadad, i cili në emër të Sadam Husenit, i cakton një detyrë…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Hard Kill (2020) 2020 3.2
Hard Kill (2020)
Hard Kill (2020)

Hard Kill (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Hard Kill (2020)
HD
IMDb: 3.2
138 min

Projekti i një inxhinieri teknologjik është aq e vlefshme sa punësohen mercenarë për ta mbrojtur por gjërat shkojnë keq kur një grup terroristësh marrin peng vajzën e tij.

Country: