"Netherlands"
Trapped (2015)
FULL HD
IMDb: 5.6
86 min

Kristen donte të pastronte barin e babait të saj pas natës së Vitit të Ri. Tani ajo përballet me një natë të tmerrshme nga e cila nuk mund të dalë…

Country:
Genre: Horror, Thriller
Barnyard (2006)
HD
IMDb: 5.6
90 min

Kur fermeri është larg, të gjitha kafshët luajnë, këndojnë dhe vallëzojnë. Sidoqoftë, kur gjërat shkojnë keq, dikush duhet të ndërhyjë dhe t’i rregullojë, një përgjegjësi që bie gjithmonë mbi Otisin,…

HD Cool Kids Don’t Cry (2012) 2012 7.5
Cool Kids Don’t Cry (2012)
Cool Kids Don’t Cry (2012)

Cool Kids Don’t Cry (2012)

Dramë Familjar Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Cool Kids Don’t Cry (2012)
HD
IMDb: 7.5
96 min

Në këtë përshtatje të një prej romaneve më të famshme të fëmijëve, vajza e fortë e shkollës së mesme Akie e do futbollin dhe mund të jetë shumë ngacmuese. Kur…

Country:
HD Silent Fear (2015) 2015 5.6
Silent Fear (2015)
Silent Fear (2015)

Silent Fear (2015)

Dramë Mister  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Silent Fear (2015)
HD
IMDb: 5.6
99 min

Sabina kërkon të vërtetën pas zhdukjes së mikut të saj më të mirë 25 vite më parë. Një takim me Olafin e bukur, një burrë që ajo e kujton nga…

Country: ,
Genre: Dramë, Mister
HD Catacombe (2018) 2018 5.6
Catacombe (2018)
Catacombe (2018)

Catacombe (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Catacombe (2018)
HD
IMDb: 5.6
92 min

Një njeri i dëshpëruar. Një hua vdekjeprurëse. Tani është koha për të paguar.

Genre: Dramë
HD Rendez-Vous (2015) 2015 5.7
Rendez-Vous (2015)
Rendez-Vous (2015)

Rendez-Vous (2015)

Dramë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Rendez-Vous (2015)
HD
IMDb: 5.7
100 min

Simone ëndërronte një familje të lumtur në një shtëpi në fshat, mirëpo ajo bie pre e epshit për një lidhje të ndaluar, lidhje e cila do të vërë në rrezik…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Wadjda (2012) 2012 7.5
Wadjda (2012)
Wadjda (2012)

Wadjda (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Wadjda (2012)
HD
IMDb: 7.5
98 min

Një vajzë Saudite me iniciativë të fortë aplikon për konkurrencë të recitimit të Kuranit në shkollën e saj, si një mënyrë për të ngritur fondet e mbetura, që ajo ka…

Genre: Dramë
HD Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019) 2019 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)

Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters (2019)
HD
IMDb: 7.5
108 min

Tre vajza të reja kthehen mbrapsht tek babai i tyre njëra pas tjetrës, në një fshat të varfër të Anadollit qendror, pasi nuk u pritën mirë tek familjet e pasura.

Genre: Dramë
HD Legacy of Lies (2020) 2020 4.9
Legacy of Lies (2020)
Legacy of Lies (2020)

Legacy of Lies (2020)

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Legacy of Lies (2020)
HD
IMDb: 4.9
141 min

Një ish-agjent i M16-tës rikthehet në botën e spiunazhit dhe nis një mision të rrëzikshëm për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimi sekret.

Genre: Aksion, Thriller
HD Wolf (2013) 2013 7.3
Wolf (2013)
Wolf (2013)

Wolf (2013)

Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Wolf (2013)
HD
IMDb: 7.3
122 min

Një boksier premtues e ka të vështirë për t’i rezistuar jetës së krimit.

Country:
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD My Extraordinary Summer with Tess (2019) 2019 7.3
My Extraordinary Summer with Tess (2019)
My Extraordinary Summer with Tess (2019)

My Extraordinary Summer with Tess (2019)

Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
My Extraordinary Summer with Tess (2019)
HD
IMDb: 7.3
82 min

Gjatë pushimeve me familjen në plazh, Sami takon Tesin, e cila mban sekretet e saj me vete dhe i mëson se si momenti prezent është më i rëndësishëm se kujtimet…

Genre: Familjar
HD Wij (2018) 2018 5.7
Wij (2018)
Wij (2018)

Wij (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Wij (2018)
HD
IMDb: 5.7
100 min

(+18) Me dëshirën për të kaluar një verë të jashtëzakonshme, një grup të rinjsh fillon të bëjë lojëra të çuditshme, duke kaluar kufirin midis të mirës dhe të keqes dhe…

Genre: Dramë
HD The Host (2020) 2020 4.9
The Host (2020)
The Host (2020)

The Host (2020)

Krim Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Host (2020)
HD
IMDb: 4.9
102 min

Robert ishte i lodhur nga jeta e përditshme e një bankieri në Londër. Një ditë, ai vedos të marrë paratë e bankës, e ti prishë në kumar, ku do të…

Country:
Genre: Krim, Mister, Thriller
HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD The Wind That Shakes the Barley (2006) 2006 7.5
The Wind That Shakes the Barley (2006)
The Wind That Shakes the Barley (2006)

The Wind That Shakes the Barley (2006)

Dramë Luftë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Wind That Shakes the Barley (2006)
HD
IMDb: 7.5
127 min

Gjatë Luftës Irlandeze për Pavarësi, dy vëllezër marrin pjesë në Luftën Guerrile kundër Forcave Britanike.

Genre: Dramë, Luftë
HD Fish Tank (2009) 2009 7.3
Fish Tank (2009)
Fish Tank (2009)

Fish Tank (2009)

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Fish Tank (2009)
HD
IMDb: 7.3
123 min

Gjithçka ndryshon për 15 vjeçaren Mia, kur e ëma i sjell në shtëpi të dashurin e saj e të ri.

Country: ,
Genre: Dramë
HD Domino (2019) 2019 4.4
Domino (2019)
Domino (2019)

Domino (2019)

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Domino (2019)
HD
IMDb: 4.4
89 min

Një polic nga Kopenhaga kërkon drejtësi për vrasjen e partnerit të tij nga një njeri misterioz.

Genre: Thriller
HD Girl (2018) 2018 7.1
Girl (2018)
Girl (2018)

Girl (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Girl (2018)
HD
IMDb: 7.1
105 min

Lara është një vajzë 15 vjeçe, e lindur në trupin e një djali, që ëndërron të bëhet balerinë.

Genre: Dramë
HD Styx (2018) 2018 6.5
Styx (2018)
Styx (2018)

Styx (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Styx (2018)
HD
IMDb: 6.5
94 min

“Styx” përshkruan transformimin e një gruaje të fortë e përballur me vështirësi gjatë një udhëtimi me varkë me vela.

Genre: Dramë
HD Holiday (2018) 2018 5.7
Holiday (2018)
Holiday (2018)

Holiday (2018)

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Holiday (2018)
HD
IMDb: 5.7
93 min

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një shpërndarësi droge, ka ngecur përkrah tij…

Genre: Dramë, Krim