"New Zealand"
Mosley (2019)
FULL HD
IMDb: 6.5
96 min

Një specie e krijesave të njohura si “torifantë” rebelohen kundër jetës së tyre të skllavërisë dhe fillojnë një udhëtim të pabesë për të gjetur qytetin përrallor të Kryengritjeve.

Country: ,
Happy Feet (2006)
HD
IMDb: 6.4
108 min

Në perandorinë e pinguinëve, ku secili e gjen mikun e tij përmes këngës, por më pas lind një pinguin që nuk mund të këndojë. Por ndryshe nga të tjerët ai…

HD The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) 2014 7.4
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Aksion Aventurë Fantazi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
HD
IMDb: 7.4
144 min

Vetëm sekonda pas ngjarjeve tek “Rrënimi”, Bilbo dhe grupi vazhdojnë të ngjiten në një mal thesari që ishte ruajtur prej shumë kohësh. Por me Gandalfin e Thinjur, i cili po…

Country: ,
HD The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) 2013 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

Aksion Aventurë Fantazi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)
HD
IMDb: 7.8
161 min

Xhuxhët, së bashku me Bilbo Begins dhe Gandalf Gri-në, vazhdojnë kërkimin e tyre për të rifituar Ereborin, atdheun e tyre, nga Smaug. Bilbo Begins zotëron një unazë misterioze dhe magjike.

Country: ,
HD The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) 2012 7.8
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

Aventurë Fantazi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
HD
IMDb: 7.8
169 min

Bilbo Bagings është një djalosh i ri Hobit, të cilit i kërkohet të braktisë shtëpinë e tij dhe të jetojë aventurën më të madhe të jetës së tij. Duke kërkuar…

Country: ,
HD Shadow in the Cloud (2020) 2020 4.7
Shadow in the Cloud (2020)
Shadow in the Cloud (2020)

Shadow in the Cloud (2020)

Aksion Horror Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Shadow in the Cloud (2020)
HD
IMDb: 4.7
83 min

Teksa udhëtonte me një avjon luftarak, një pilote e luftës së dytë botërore, mbart me vete disa dokumente sekrete, rrugës ajo do përballet me disa armiq tepër të rrëzikshëm…

Country: ,
Genre: Aksion, Horror, Luftë
HD Lowdown Dirty Criminals (2020) 2020 5.0
Lowdown Dirty Criminals (2020)
Lowdown Dirty Criminals (2020)

Lowdown Dirty Criminals (2020)

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Lowdown Dirty Criminals (2020)
HD
IMDb: 5.0
86 min

Ky film tregon për jetën e dy të rinjve naivë, që janë në kërkim të një jete më të mirë, ata hasin situata të pahijshme dhe njerëz të ndryshëm gjatë…

Country:
Genre: Komedi
HD Housebound (2014) 2014 6.8
Housebound (2014)
Housebound (2014)

Housebound (2014)

Horror Komedi Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Housebound (2014)
HD
IMDb: 6.8
107 min

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i padurueshëm nga fakti që ajo…

Country:
Genre: Horror, Komedi, Mister
HD A Night of Horror: Nightmare Radio (2019) 2019 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)
A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)

A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
A Night of Horror: Nightmare Radio (2019)
HD
IMDb: 5.1
100 min

Rod, një prezantues radioje, mban një emision shumë të ndjekur radiofonik, ku tregohen histori të frikshme. Kur ai merr një telefonatë nga një vajzë e vogël e tmerruar, historitë fillojnë…

Genre: Horror
HD Guns Akimbo (2019) 2019 6.3
Guns Akimbo (2019)
Guns Akimbo (2019)

Guns Akimbo (2019)

Aksion Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Guns Akimbo (2019)
HD
IMDb: 6.3
98 min

Një djalë mbështetet te aftësite e tij të reja për të shpëtuar ish të dashurën e tij të cilën e kanë rrëmbyer. (Guns Akimbo 2019 me titra shqip)

Genre: Aksion, Komedi
HD Black Christmas (2019) 2019 3.2
Black Christmas (2019)
Black Christmas (2019)

Black Christmas (2019)

Horror Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.2
Black Christmas (2019)
HD
IMDb: 3.2
92 min

Një grup vajzash studente po përndiqen nga një i panjohur gjatë pushimeve të fundvitit. Kjo vazhdon derisa grupi i motrave të përbetuara zbulon se vrasësi është pjese e një komploti…

Country: ,
Genre: Horror, Mister
HD Come to Daddy (2019) 2019 6.0
Come to Daddy (2019)
Come to Daddy (2019)

Come to Daddy (2019)

Horror Komedi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Come to Daddy (2019)
HD
IMDb: 6.0
96 min

Një djalë në të tridhjetat udhëton gjatë për t’u lidhur me babanë e tij të larguar.

HD The Adventures of Tintin (2011) 2011 7.3
The Adventures of Tintin (2011)
The Adventures of Tintin (2011)

The Adventures of Tintin (2011)

Aksion Animuar Aventurë Dublime  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Adventures of Tintin (2011)
HD
IMDb: 7.3
107 min

Tintini dhe Kapiteni Hadok nisën për të gjetur një thesar të lashtë, por nuk do jetë aq e lehtë për ta pasi dhe Rakami i kuq bashkë me ekuipazhin e…

Country: , ,
HD Jojo Rabbit (2019) 2019 7.9
Jojo Rabbit (2019)
Jojo Rabbit (2019)

Jojo Rabbit (2019)

Dramë Komedi Luftë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Jojo Rabbit (2019)
HD
IMDb: 7.9
108 min

Një satirë e Luftës së Dytë Botërore rreth një djaloshi Gjerman që zbulon se mamaja e tij po fsheh një vajzë Cifute.

Genre: Dramë, Komedi, Luftë
HD Take Home Pay (2019) 2019 4.8
Take Home Pay (2019)
Take Home Pay (2019)

Take Home Pay (2019)

Aksion Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Take Home Pay (2019)
HD
IMDb: 4.8
105 min

Dy vëllezër shkojnë për herë të parë në Zelandën e Re si punëtorë sezonalë, por situata merr një kthesë kur Popo vjedh paratë e Alamas dhe largohet.

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD 30 Days of Night (2007) 2007 6.6
30 Days of Night (2007)
30 Days of Night (2007)

30 Days of Night (2007)

Horror Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
30 Days of Night (2007)
HD
IMDb: 6.6
113 min

Në Barrou të Alaskës, dielli nuk del për 30 ditë të tëra në stinën e dimrit. Kur qyteti ul qepenat, shumica e njerëzve që vendosën të qëndrojnë, vriten në mënyrë…

Country: ,
Genre: Horror, Thriller
HD Kiwi Christmas (2017) 2017 4.7
Kiwi Christmas (2017)
Kiwi Christmas (2017)

Kiwi Christmas (2017)

Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Kiwi Christmas (2017)
HD
IMDb: 4.7
89 min

I lodhur me shpenzimet e shumta që i duhet të bëjë për Krishtlindje, Santa shkon në Zelandën e Re për pushime. Kur dy fëmijë e kuptojnë se cili është ai,…

Country:
Genre: Familjar
HD Mortal Engines (2018) 2018 6.1
Mortal Engines (2018)
Mortal Engines (2018)

Mortal Engines (2018)

Aventurë Fantazi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mortal Engines (2018)
HD
IMDb: 6.1
128 min

Në një botë post-apokaliptike ku qytetet shkatërrojnë dhe konsumojnë njëri-tjetrin për të mbijetuar, Tomi dhe guximtarja Hester takohen në Londër dhe përpiqen të ndalojnë një komplot vdekjeprurës.

Country: ,
HD The Breaker Upperers (2018) 2018 5.9
The Breaker Upperers (2018)
The Breaker Upperers (2018)

The Breaker Upperers (2018)

Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Breaker Upperers (2018)
HD
IMDb: 5.9
90 min

Dy gra të lënduara nga dashuria, krijojnë një agjenci për të ndarë çifte, si një mënyrë për të mos harruar të kaluarën dhe për të vazhduar me jetën e tyre.

Country:
Genre: Komedi
HD Born Racer (2018) 2018 5.5
Born Racer (2018)
Born Racer (2018)

Born Racer (2018)

Aksion Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Born Racer (2018)
HD
IMDb: 5.5
88 min

Këtu tregohet historia e dëshirës për të fituar në sportin më dinamik në botë.

Country:
Genre: Aksion, Dramë