"Philippines"
HD The Trigonal: Fight for Justice (2018) 2018 4.9
The Trigonal: Fight for Justice (2018)
The Trigonal: Fight for Justice (2018)

The Trigonal: Fight for Justice (2018)

Aksion Dramë Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Trigonal: Fight for Justice (2018)
HD
IMDb: 4.9
122 min

Një organizatë kriminale fton një kampion të tërhequr MMA për të marrë pjesë në dyluftime të jashtëligjshme, por pasi ai refuzon dhe një kriminel i vret shokun dhe i përdhunon…

Country:
HD The Breadwinner (2017) 2017 7.7
The Breadwinner (2017)
The Breadwinner (2017)

The Breadwinner (2017)

Animuar Dramë Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
The Breadwinner (2017)
HD
IMDb: 7.7
94 min

Parvana është një vajzë 11 vjeçare, e cila jeton nën ligjet e Talibanit në Afganistanin e vitit 2001. Pas arrestimit të babait të saj, ajo pret flokët si djalë për…

Eerie (2018)
HD
IMDb: 4.7
101 min

Vdekja e papritur e një studenteje kërcënon ekzistencën e shkollës katolike Shën Lusia. Psikologia e shkollës, Pat Konsolacion, bashkohet me studentet, më shpresë që ata të bashkëpunojnë dhe të zbulojë…

HD Maria (2019) 2019 5.0
Maria (2019)
Maria (2019)

Maria (2019)

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Maria (2019)
HD
IMDb: 5.0
90 min

Kur një ish vrasëse zbulohet që ka falsifikuar vdekjen e saj, ajo vihet nën shënjestër nga karteli për të cilin ka punuar më parë.

Country:
Genre: Aksion, Krim
BuyBust (2018)
HD
IMDb: 5.8
127 min

Një agjenci për zbatimin e ligjit kundër drogës bën një sulm masiv ndaj trafikantëve të drogës në lagjet e varfra të Manilas.

Country:
HD American Ninja (1985) 1985 5.5
American Ninja (1985)
American Ninja (1985)

American Ninja (1985)

Aksion  1985 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
American Ninja (1985)
HD
IMDb: 5.5
95 min

Një ushtar amerikan, shumë i aftë në artet marciale, përballet i vetëm me mercenarët në Filipine.

Country: ,
Genre: Aksion
Birdshot (2016)
HD
IMDb: 6.6
116 min

Për t’i mësuar mbijetesën, një baba i mëson të bijës se si të përdorë armën dhe të gjuajë kafshë. Pa dashje, ajo vret Shqiponjën simbol të vendit. Me këtë veprim…

Country: ,
Extortion (2017)
HD
IMDb: 6.2
108 min

Kur pushimet e një familjeje marrin për keq, babai e gjen veten në mëshirën e një peshkatari gjakftohtë dhe i dëshpëruar për të gjetur familjen e vet.

HD On the Job (2013) 2013 7.0
On the Job (2013)
On the Job (2013)

On the Job (2013)

Aksion Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
On the Job (2013)
HD
IMDb: 7.0
118 min

Një thriller Filipinas i frymëzuar nga skandale e jetës së vërtetë në të cilin të burgosurit lirohen nga burgu përkohësisht për të punuar si vrasës me pagesë, në dijeni të politikanëve dhe…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Metro Manila (2013) 2013 7.6
Metro Manila (2013)
Metro Manila (2013)

Metro Manila (2013)

Aksion Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Metro Manila (2013)
HD
IMDb: 7.6
115 min

Në kërkim për një të ardhme më të mirë, Oskar Ramirez dhe familja e tij ikin nga fshati i tyre dhe shkojnë nw Manila. Por jeta në qytetin e madh nuk…

Country: ,