"Poland"
HD Psy 3: W imie zasad 2020 6.3
Psy 3: W imie zasad
Psy 3: W imie zasad

Psy 3: W imie zasad

Action Crime  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Psy 3: W imie zasad
HD
IMDb: 6.3
126 min

Franz Maurer lirohet pas 25 viteve në burg, dhe zbulon që shteti i tij, Polanda ka ndryshuar totalisht…

Country:
Genre: Action, Crime
The Way Back
HD
IMDb: 7.3
133 min

Më 1941, 7 të dënuar arratisen nga burgu mizor i siberisë ku ata mbaheshin, dhe kalojnë himalajet duke bërë mbi 4000 km rrugë, me shpresën për të gjetur lirinë. Ky…

HD Legacy of Lies 2020 4.9
Legacy of Lies
Legacy of Lies

Legacy of Lies

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Legacy of Lies
HD
IMDb: 4.9
141 min

Një ish-agjent i M16-tës rikthehet në botën e spiunazhit dhe nis një mision të rrëzikshëm për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimi sekret.

Genre: Aksion, Thriller
HD Clair Obscur 2016 6.5
Clair Obscur
Clair Obscur

Clair Obscur

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Clair Obscur
HD
IMDb: 6.5
105 min

Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.

Genre: Dramë
HD Proceder 2019 5.5
Proceder
Proceder

Proceder

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Proceder
HD
IMDb: 5.5
137 min

Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij,…

Country:
Genre: Dramë
HD The Roads Not Taken 2020 4.8
The Roads Not Taken
The Roads Not Taken

The Roads Not Taken

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Roads Not Taken
HD
IMDb: 4.8
85 min

Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë…

Country: , , , ,
Genre: Dramë
Mr. Jones
HD
IMDb: 6.8
141 min

Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe peripeci të shumta, në…

Country: , ,
The Messenger
HD
IMDb: 5.7
114 min

Polaku Jan Nowak-Jezioranski merr përsipër detyrën çlirimin e Polonisë së pushtuar në Londër për të siguruar informacione rreth betejave të Ushtrisë së Brendshme gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Country:
HD 365 Days 2020 3.3
365 Days
365 Days

365 Days

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
365 Days
HD
IMDb: 3.3
114 min

Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një kompani polake. Jetët e tyre bashkohen, kur Masimo, pas 5 vitesh kërkimi, e gjen dhe vendos ta…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Diablo. Race for Everything 2019 4.2
Diablo. Race for Everything
Diablo. Race for Everything

Diablo. Race for Everything

Aksion  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Diablo. Race for Everything
HD
IMDb: 4.2
106 min

Një djalosh i quajtur Kuba ka një motër të sëmurë dhe duhet të mbledhë paratë për operacionin e saj. Kështu vendos të marrë pjesë në garat e paligjshme me makina,…

Country:
Genre: Aksion
Corpus Christi 2019 7.6
Corpus Christi
Corpus Christi

Corpus Christi

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Corpus Christi
IMDb: 7.6
115 min

Daniel përjeton një transformim shpirtëror në një qendër paraburgimi. Edhe pse dosja e tij kriminale e pengon atë të aplikojë në shkollën e priftërinjve, ai nuk do të heqë dorë…

Country:
Genre: Dramë
HD The Coldest Game 2019 6.1
The Coldest Game
The Coldest Game

The Coldest Game

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Coldest Game
HD
IMDb: 6.1
102 min

Në 1962, gjatë Krizës Kubane të Raketave, një gjeni i trazuar matematike, e gjen veten të përzgjedhur për të luajtur një ndeshje shahu me Sovjetikët – dhe një lojë vdekjeprurëse…

Country: ,
Genre: Thriller
The Legions
HD
IMDb: 5.4
140 min

Lufta e polakëve gjatë luftës së parë botërore për të fituar pavarsinë e tyre. Dëshira e madhe për liri pas 123 vitesh pushtim nga tre perandori të mëdha të kohës,…

Country:
HD Elles 2011 5.6
Elles
Elles

Elles

Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Elles
HD
IMDb: 5.6
99 min

Një gazetare e revistës “Elle” përfshihet në një rreth prostitucioni të drejtuar nga studentët e universitetit.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD 303 Squadron 2018 6.1
303 Squadron
303 Squadron

303 Squadron

Dramë Luftë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
303 Squadron
HD
IMDb: 6.1
104 min

Kjo është historia e grupit të njohur të luftëtareve, kryesisht nga Polonia, të cilët ndihmuan Anglinë gjatë Luftës së Dytë Botërore kundër sulmeve nazistë. Skuadra 303 qëlloi tre avionë Luftërash…

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD Three Colors: Red 1994 8.1
Three Colors: Red
Three Colors: Red

Three Colors: Red

Dramë Mister Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Three Colors: Red
HD
IMDb: 8.1
99 min

Një modele zbulon se fqinji i saj është i fiksuar pas përgjimit të njerëzve.

High Life
HD
IMDb: 5.8
113 min

Monte dhe vajza e tij janë të mbijetuarit e fundit të një misioni të rrezikshëm jashtë Sistemit Diellor. Tani ata duhet të mbështeten te njëri-tjetri për të mbijetuar, ndërsa nisen…

Country: , , , ,
HD Three Colors: White 1994 7.6
Three Colors: White
Three Colors: White

Three Colors: White

Dramë Komedi Mister  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Three Colors: White
HD
IMDb: 7.6
92 min

Pas divorcit të gruas së tij, një imigrant polak fillon komplotin për ta patur edhe ish gruan, ndërkohë që ka përkrahë dikë tjetër…

Genre: Dramë, Komedi, Mister