"Portugal"
The Snow Queen (2012)
FULL HD
IMDb: 5.4
80 min

Mbretëresha e Dëborës krijoi botën e dimrit të përjetshëm, ku era polare freskon shpirtrat e njerëzve dhe qartësia e linjave errëson emocionet. Një vajzë e quajtur Gerda, ferret e saj…

HD Fatima (2020) 2020 6.4
Fatima (2020)
Fatima (2020)

Fatima (2020)

Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Fatima (2020)
HD
IMDb: 6.4
113 min

Tre barinj të rinj në provincën Fatima, Portugali, raportojnë vizione të Virgjëreshës Shën Marisë, duke frymëzuar besimtarë dhe zyrtarë të zemëruar të Kishës dhe qeverisë, të cilët përpiqen t’i detyrojnë…

Country: ,
HD Cosmopolis (2012) 2012 5.1
Cosmopolis (2012)
Cosmopolis (2012)

Cosmopolis (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Cosmopolis (2012)
HD
IMDb: 5.1
109 min

Duke lëvizur nëpër Manhatan në një limuzinë për të vajtur të presë flokët, dita e një 28 vjeçari multimiliarder zhvillohet në një odise me një shumëllojshmëri karakteresh që fillojnë t’i…

Genre: Dramë
HD Fado (2016) 2016 5.8
Fado (2016)
Fado (2016)

Fado (2016)

Dramë Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Fado (2016)
HD
IMDb: 5.8
101 min

Fabiani një doktor i ri udhëton në Lisbonë për të rifituar të dashurën e tij Doron. Ndërkohë që afrohen përsëri me njëri tjetrin, frika e tyre i ndjek nga pas….

Country: ,
HD Color Out of Space (2019) 2019 6.2
Color Out of Space (2019)
Color Out of Space (2019)

Color Out of Space (2019)

Horror Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Color Out of Space (2019)
HD
IMDb: 6.2
111 min

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.

Country: , ,
Genre: Horror, Sci-fi
HD Inner Ghosts (2018) 2018 3.8
Inner Ghosts (2018)
Inner Ghosts (2018)

Inner Ghosts (2018)

Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Inner Ghosts (2018)
HD
IMDb: 3.8
90 min

Një shkencëtare dhe njëkohësisht medium, bashkë me ndihmësen e saj, përpiqen të kryejnë një seri testesh mbi fantazmat, por këto të fundit, vetëm në dukje janë miqësore…

Country: ,
Genre: Horror
Hellboy (2019)
HD
IMDb: 5.2
120 min

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është…

HD Carga (2018) 2018 5.3
Carga (2018)
Carga (2018)

Carga (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Carga (2018)
HD
IMDb: 5.3
113 min

Viktoria, një vajzë e re ruse lë vendin e saj në kërkim të një jete më të mirë, por përfundon një viktimë e trafikut njerëzor.

Country:
Genre: Dramë
HD The Captain (2017) 2017 7.4
The Captain (2017)
The Captain (2017)

The Captain (2017)

Dramë Histori Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Captain (2017)
HD
IMDb: 7.4
118 min

Në momentet e fundit të Luftës së Dytë Botërore, një ushtar i ri gjerman që lufton për mbijetesë, gjen një uniformë të kapitenit nazist. Duke u paraqitur si një oficer,…

HD Porto (2016) 2016 6.1
Porto (2016)
Porto (2016)

Porto (2016)

Dramë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Porto (2016)
HD
IMDb: 6.1
76 min

Xhejk dhe Mati janë dy të huaj në Porto që kanë përjetuar një lidhje delikate. Momentet e përjetuara nga ata mbeten një mister, teksa ata rijetojnë natën e tyre më…