"Puerto Rico"
HD Welcome to the Jungle (2013) 2013 4.9
Welcome to the Jungle (2013)
Welcome to the Jungle (2013)

Welcome to the Jungle (2013)

Aksion Aventurë Komedi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Welcome to the Jungle (2013)
HD
IMDb: 4.9
95 min

Kris me kolegët e tij të punës formojnë një skuadër për një “seminar në xhungël” i cili nuk shkon sipas planit. Trajneri i tyre, një ish-marins i me probleme mendore,…

Country: , ,
HD Ana (2020) 2020 5.6
Ana (2020)
Ana (2020)

Ana (2020)

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Ana (2020)
HD
IMDb: 5.6
105 min

Ana takon rastësisht Rafën. Ata nisen në një udhëtim rrugor në tentativë për të shpëtuar Rafën nga falimentimi dhe vdekja. Ana është vetëm 11 vjeçe por me një mendje shumë…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi
HD Driven (2018) 2018 6.3
Driven (2018)
Driven (2018)

Driven (2018)

Histori Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Driven (2018)
HD
IMDb: 6.3
113 min

Historia e vërtetë e Xhoni DeLoren krijuesit të makinës sportive të së ardhmes. Që prej krijimit të kompanisë, problemet me fondet deri tek trafiku i drogës dhe gjyqet.

Country: , ,
HD Replicas (2018) 2018 5.5
Replicas (2018)
Replicas (2018)

Replicas (2018)

Sci-fi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Replicas (2018)
HD
IMDb: 5.5
107 min

Kur familja e tij vdes në një aksident, Uilliami, një shkencëtar i zoti, kërkon me çdo kusht të përdorë aftësitë e tij për të kthyer sërish gruan dhe fëmijët e…

Country: , , ,
HD Speed Kills (2018) 2018 4.2
Speed Kills (2018)
Speed Kills (2018)

Speed Kills (2018)

Dramë Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Speed Kills (2018)
HD
IMDb: 4.2
102 min

Historia e vërtetë e krijuesit dhe kampionit të botës të garave me varka shpejtësie në det të hapur. Ben Aronof është një njeri që e nisi nga zero dhe me…

Country: ,
HD Toxic Shark (2017) 2017 3.3
Toxic Shark (2017)
Toxic Shark (2017)

Toxic Shark (2017)

Horror Sci-fi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Toxic Shark (2017)
HD
IMDb: 3.3
87 min

Një tërheqje turistike tropikale për beqarët kthehet në një vend të tmerrshëm kur të ftuarit kuptojnë se një peshkaqen helmues po mbush me helm ujin përreth.Jo vetëm që do i…

Country: ,
Genre: Horror, Sci-fi
Extortion (2017)
HD
IMDb: 6.2
108 min

Kur pushimet e një familjeje marrin për keq, babai e gjen veten në mëshirën e një peshkatari gjakftohtë dhe i dëshpëruar për të gjetur familjen e vet.

HD The Preppie Connection (2015) 2015 6.1
The Preppie Connection (2015)
The Preppie Connection (2015)

The Preppie Connection (2015)

Dramë Krim  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Preppie Connection (2015)
HD
IMDb: 6.1
95 min

Një student i një shkolle private, përdor lidhjet që ka që të krijojë një rrjet trafikimi droge atje.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim
HD In the Blood (2014) 2014 5.7
In the Blood (2014)
In the Blood (2014)

In the Blood (2014)

Aksion Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
In the Blood (2014)
HD
IMDb: 5.7
108 min

Kur bashkëshorti i saj gjatë pushimev në Karaibe humb, gruja e ti vendos  veten e saj në pushtimen e njerëzve dhe përgjitësin për gjetjen e burrit.

Country: , ,