"Romania"
FULL HD Mo (2019) +18 a.k.a Indecency 2019 6.1
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency

Mo (2019) +18 a.k.a Indecency

+18 Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mo (2019) +18 a.k.a Indecency
FULL HD
IMDb: 6.1
76 min

Pasi kapen duke kopjuar në provimin e tyre final, dy studente të reja bëhen pre e sjellejeve seksuale të profesorit të tyre.

Country:
Genre: +18, Dramë
Voyagers (2021)
HD
IMDb: 5.3
108 min

Një ekuipazh astronautësh në një mision prej shumë gjeneratash, kalojnë në paranojë dhe çmenduri, duke mos ditur se çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.

HD Charlie Countryman (2013) 2013 6.4
Charlie Countryman (2013)
Charlie Countryman (2013)

Charlie Countryman (2013)

Dramë Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Charlie Countryman (2013)
HD
IMDb: 6.4
103 min

Ndërsa udhëtonte jashtë vendit, një djalosh bie në dashuri me një bukuroshe rumune. Por zemra e saj është e pakapshme, sepse ajo kishte një të kaluar të dhunshme karizmatike nga…

Country: ,
HD Still Here (2020) 2020 5.5
Still Here (2020)
Still Here (2020)

Still Here (2020)

Dramë Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Still Here (2020)
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një gazetar nga Nju Jorku, i cili merr përsipër historinë e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën e tij duke bërë të pamundurën që ta gjejë…

Country: , ,
HD High Strung Free Dance (2018) 2018 6.7
High Strung Free Dance (2018)
High Strung Free Dance (2018)

High Strung Free Dance (2018)

Muzikë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
High Strung Free Dance (2018)
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një koreograf i ri bën bashkë një balerinë moderne dhe një pianist inovativ për shfaqjen më të famshme të New York-ut…

Country: ,
HD The Whistlers (2019) 2019 6.4
The Whistlers (2019)
The Whistlers (2019)

The Whistlers (2019)

Dramë Komedi Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Whistlers (2019)
HD
IMDb: 6.4
97 min

Kristi është një polic rumun, i cili i shërben si spiun, mafias. Për të bërë këtë rol, i duhet të shkojë në ishullin Gomera, që të mësojë gjuhën e fishkëllimave….

HD Miami Bici (2020) 2020 6.4
Miami Bici (2020)
Miami Bici (2020)

Miami Bici (2020)

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Miami Bici (2020)
HD
IMDb: 6.4
98 min

Dy shokë nga Rumania shkojnë në Majemi për të punuar pa e ditur se rastësisht janë ngatërruar në biznesin e trafikut të drogës.

Country:
Genre: Komedi
Cold Mountain (2003)
HD
IMDb: 7.2
154 min

Për t’u ribashkuar me dashurinë e jetës gjatë Luftës Civile Amerikane, Inman, një ushtar i plagosur niset në një udhëtim të vështirë për të arritur Malin e Ftohtë…

Country: , ,
HD Queen Marie of Romania (2019) 2019 7.8
Queen Marie of Romania (2019)
Queen Marie of Romania (2019)

Queen Marie of Romania (2019)

Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Queen Marie of Romania (2019)
HD
IMDb: 7.8
110 min

Çdo shpresë e Rumanisë së shkatërruar nga Lufta e Parë Botërore dhe të zhytur në polemika politike, ka mbetur në duart e mbretëreshës së saj. Misioni i mbesës së mbretëreshës…

Country:
Genre: Dramë, Histori
High Strung (2016)
HD
IMDb: 6.4
96 min

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe një grup kërcimtarësh…

Country: ,
Kursk (2018)
HD
IMDb: 6.6
117 min

Bazuar në katastrofën e vitit 2000, kur në nëndetësen “Kursk” K-141 vdiqën 118 marinarë rusë. Nëndetësja u mbyt gjatë një stërvitjeje detare ruse në Detin Barent, pas shpërthimeve brenda saj….

HD The Sisters Brothers (2018) 2018 7.0
The Sisters Brothers (2018)
The Sisters Brothers (2018)

The Sisters Brothers (2018)

Komedi Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Sisters Brothers (2018)
HD
IMDb: 7.0
122 min

Ngjarjet zhvillohen në Oregon, në vitin 1850, ku dyshja e vrasësve, vëllezërit Sisters, vihen në kërkim të një kimisti, i cili kishte shpikur formulën për të gjetur arin e fshehur…

Genre: Komedi, Western
HD The Hills Have Eyes (2006) 2006 6.4
The Hills Have Eyes (2006)
The Hills Have Eyes (2006)

The Hills Have Eyes (2006)

Horror Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Hills Have Eyes (2006)
HD
IMDb: 6.4
107 min

Një familje periferike amerikane është duke u terrorizuar nga një grup njerëzish psikopatë që jetojnë në shkretëtirë, shumë larg nga qytetërimi…

Country: , ,
HD An American Haunting (2005) 2005 5.1
An American Haunting (2005)
An American Haunting (2005)

An American Haunting (2005)

Horror Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
An American Haunting (2005)
HD
IMDb: 5.1
83 min

Bazuar në ngjarjen e vërtetë të një rasti të vetëm në historinë amerikane, ku një shpirt shkaktoi vdekjen e një njeriu.

Country: , , ,
HD Ana, My Love (2017) 2017 6.8
Ana, My Love (2017)
Ana, My Love (2017)

Ana, My Love (2017)

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ana, My Love (2017)
HD
IMDb: 6.8
125 min

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHES MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! Toma dhe Ana, janë dy studentë në universitetin e literaturës, të cilët bien në dashuri…

HD The Crucifixion (2017) 2017 5.1
The Crucifixion (2017)
The Crucifixion (2017)

The Crucifixion (2017)

Horror Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Crucifixion (2017)
HD
IMDb: 5.1
90 min

Kur Nikol njihet me Atë Antonin, fillojnë të ndodhin ngjarje të pashpjegueshme. Të dy fillojnë të besojnë se prifti e ka humbur luftën kundër demonit…

Country: , ,
HD The Worthy (2016) 2016 5.2
The Worthy (2016)
The Worthy (2016)

The Worthy (2016)

Aksion Sci-fi Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Worthy (2016)
HD
IMDb: 5.2
99 min

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse si macja me miun dhe…

HD The History of Love (2016) 2016 6.3
The History of Love (2016)
The History of Love (2016)

The History of Love (2016)

Dramë Luftë Romancë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The History of Love (2016)
HD
IMDb: 6.3
134 min

Historia e një libri të humbur prej kohësh i cili rishfaqet në mënyrë të mistershme dhe lidh një burrë të moshuar në kërkim të djalit të tij me një vajzë…

HD Tom Sawyer (2011) 2011 6.2
Tom Sawyer (2011)
Tom Sawyer (2011)

Tom Sawyer (2011)

Aventurë Familjar  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Tom Sawyer (2011)
HD
IMDb: 6.2
109 min

Përshtatja e fundit të versionit klasik Mark Tuein, për jetën naive dhe romantike të Tom Sojerit, të drejtuar nga një grup fëmijësh.

Country: ,
HD Toni Erdmann (2016) 2016 7.4
Toni Erdmann (2016)
Toni Erdmann (2016)

Toni Erdmann (2016)

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Toni Erdmann (2016)
HD
IMDb: 7.4
162 min

Një grua e rregullt e cila nuk mendon shumë për të bërë qejf në jetë (Sandra Hüller) duhet të kalojë kohë me babanë e saj të çuditshëm (Peter Simonischek) kur…

Genre: Dramë, Komedi