"Serbia"
FULL HD Don’t Breathe 2 (2021) 2021 6.2
Don’t Breathe 2 (2021)
Don’t Breathe 2 (2021)

Don’t Breathe 2 (2021)

Horror Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Don’t Breathe 2 (2021)
FULL HD
IMDb: 6.2
98 min

Një burrë i verbër jeton në një kabinë të izoluar bashkë me një vajzë të mitur të cilën e shpëtoi nga zjarri. Jeta e tyre e qetë do ndryshojë kur…

HD South Wind (2018) 2018 8.1
South Wind (2018)
South Wind (2018)

South Wind (2018)

Dramë Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
South Wind (2018)
HD
IMDb: 8.1
130 min

Një djalë i ri, anëtar i një bande që vjedh makina në Beograd, e vë veten dhe familjen para rrezikut kur rruga e tij ndeshet me atë të një lideri…

Country:
HD Panama (2015) 2015 5.4
Panama (2015)
Panama (2015)

Panama (2015)

Dramë Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Panama (2015)
HD
IMDb: 5.4
97 min

Paraqet sesi komunikimi dixhital, pornografia dhe kotëstë pengojnë emocionet dhe dashurinë e vërtetë.

Country:
Crawl (2019)
HD
IMDb: 6.2
87 min

Një vajzë e re teksa përpiqet të shpëtojë babanë e saj gjatë një uragani të shkallës 5, e gjen veten në një shtëpi të përmbytur ku do t’i duhet të…

Country: , ,
HD The White Crow (2018) 2018 6.5
The White Crow (2018)
The White Crow (2018)

The White Crow (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The White Crow (2018)
HD
IMDb: 6.5
127 min

Historia e balerinit të ri, Rudolf Nurejev që arrin sukses në Rusi, por vizita në Paris e bën të kërkojë azil në Francë.

Country: , ,
Genre: Dramë
HD A.I. Rising (2018) 2018 5.6
A.I. Rising (2018)
A.I. Rising (2018)

A.I. Rising (2018)

Dramë Romancë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
A.I. Rising (2018)
HD
IMDb: 5.6
85 min

Një marrëdhënie intime midis një njeriu dhe një androidi teston kufijtë e natyrës njerëzore.

Country:
HD A Serbian Film (2010) 2010 5.1
A Serbian Film (2010)
A Serbian Film (2010)

A Serbian Film (2010)

Horror Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
A Serbian Film (2010)
HD
IMDb: 5.1
104 min

KUJDES: KY FILM NDALOHET TË SHIKOHET NGA SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA ME PËRMBAJTJE TË RËNDE GRAFIKE DHE NUDITET! Një pornstar i vjetër në profesion pranon të marrë pjesë në…

Country:
HD An Ordinary Man (2017) 2017 5.4
An Ordinary Man (2017)
An Ordinary Man (2017)

An Ordinary Man (2017)

Aksion Dramë Luftë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
An Ordinary Man (2017)
HD
IMDb: 5.4
90 min

Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet.

Country: ,
HD The Raven (2012) 2012 6.4
The Raven (2012)
The Raven (2012)

The Raven (2012)

Krim Mister Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Raven (2012)
HD
IMDb: 6.4
110 min

Tregimet tmerruese dhe makabre të Edgar Alan Poe sillen në jetë dhe vdekje në këtë triler gotik plot stil me protagonist John Cusack si shkrimtari i famshëm. Kur një i…

Country: , , ,
HD The Border Post (2006) 2006 7.6
The Border Post (2006)
The Border Post (2006)

The Border Post (2006)

Dramë Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Border Post (2006)
HD
IMDb: 7.6
94 min

Në pranverë të vitit 1987 në kufirin midis Shqipërisë dhe Maqedonisë, një post kufitare duhet të jete në gadishmeri nga frika e sulmeve shqiptare, një komandant vazhdimisht i dehur dhe…

Genre: Dramë, Komedi
HD Enclave (2015) 2015 7.7
Enclave (2015)
Enclave (2015)

Enclave (2015)

Dramë Luftë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Enclave (2015)
HD
IMDb: 7.7
92 min

Viti 2004. Nenadi 10 vjeçar, është i vetmi nxënës i klasës së tij dhe familja e tij jeton në një “enklavë” serbo-krishtere në mes të një komuniteti të madh shqiptaro-mysliman…

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD 3 Days to Kill (2014) 2014 6.2
3 Days to Kill (2014)
3 Days to Kill (2014)

3 Days to Kill (2014)

Aksion Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
3 Days to Kill (2014)
HD
IMDb: 6.2
117 min

Një agjent i shërbimeve sekrete(Kevin Costner), me një historik të rëndë, mëson se vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse dhe se i kanë mbetur vetëm pak muaj jetë. Kjo do bëhet…

Country: , ,