"Singapore"
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Cloud Atlas 2012 7.4
Cloud Atlas
Cloud Atlas

Cloud Atlas

Dramë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Cloud Atlas
HD
IMDb: 7.4
172 min

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të një kompozitori drejt një miku të tij, një triler që…

Genre: Dramë, Sci-fi
Eerie
HD
IMDb: 4.7
101 min

Vdekja e papritur e një studenteje kërcënon ekzistencën e shkollës katolike Shën Lusia. Psikologia e shkollës, Pat Konsolacion, bashkohet me studentet, më shpresë që ata të bashkëpunojnë dhe të zbulojë…

Genre: Horror, Krim, Thriller
Hotel Mumbai
HD
IMDb: 7.6
123 min

Filmi tregon historinë e vërtetë të sulmit terrorist të hotelit Taxh në Mumbai. Stafi i hoteli rrezikon jetën për t’i mbajtur të gjithë të sigurt teksa njerëzit bëjnë sakrifica të…

HD Buffalo Boys 2018 5.8
Buffalo Boys
Buffalo Boys

Buffalo Boys

Aksion Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Buffalo Boys
HD
IMDb: 5.8
102 min

Në shekullin e 19-të, një masakër brutale dhe vrasja e Sulltan Hamzait nga kapiten Van Trahu dhe ushtarët holandezë, e detyrojnë Aranën, të marrë me vete djemtë e mitur të…

Genre: Aksion, Dramë
HD Bad Match 2017 5.5
Bad Match
Bad Match

Bad Match

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Bad Match
HD
IMDb: 5.5
90 min

Herris duket sikur i ka të gjitha: një punë të mirë, shumë miqësi dhe një jetë seksuale aktive fal një sërë aplikacionesh për takime. Por e gjithë kjo ndryshon kur…

Country: ,
Genre: Thriller
HD The Extraordinary Journey of the Fakir 2018 6.9
The Extraordinary Journey of the Fakir
The Extraordinary Journey of the Fakir

The Extraordinary Journey of the Fakir

Aventurë Dramë Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Extraordinary Journey of the Fakir
HD
IMDb: 6.9
92 min

Ajatashatru Lavash Patel ka jetuar gjithë jetën e tij në një lagje të vogël në Mumbai duke u bërë njerëzve marifete magjie ne rrugë. Ai nis rrugëtimin për të gjetur…

Beyond Skyline
HD
IMDb: 5.3
106 min

A e dimë vërtet prejardhjen tonë? Zoti, majmuni apo jemi krijuar nga alienët? Fillon të besosh vetëm kur një ditë papritur sulmohesh nga ta. Deri ku arrin njeriu për të…

Bait
HD
IMDb: 5.2
93 min

Një tsunam i tmerrshem bllokon klientët e një supermarketi, në brigjet e Australisë, bashkë me dy peshkaqenë 12 këmbë të gjatë.

Rust and Bone 2012 7.5
Rust and Bone
Rust and Bone

Rust and Bone

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Rust and Bone
IMDb: 7.5
120 min

I vendosur në krye të përkujdesjes së djalit të tij, Alani largohet nga Belgjika për të shkuar të jetojë me motrën e tij dhe burrin e saj si një familje….

Genre: Dramë, Romancë
The Offering
HD
IMDb: 3.8
95 min

Kur gazetarja e re dhe e suksesshme Xhemi zbulon se motra e saj ka vdekur në rrethana vdekjeprurëse, ajo udhëton në Singapor për të zbuluar të vërtetën. Ajo atje duhet…

Country: ,
14 Blades
HD
IMDb: 6.3
114 min

Katërmbëdhjetë shpatat janë vendosur gjatë Dinastisë së Mingut dhe u përqendruan në një agjent të shërbimit sekret (Donnie Yen) në gjykatën e perandorit i cili është tradhtuar dhe përndjekur pas…

HD Final Destination 5 2011 5.8
Final Destination 5
Final Destination 5

Final Destination 5

Horror Mister  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Final Destination 5
HD
IMDb: 5.8
92 min

Gjatë udhëtimit për një trajnim pune me kolegët, Semi sheh një vizion të tmerrshëm: Ura në të cilën qëndron autobusi i tyre dhe shumë makina të tjera fillon të shembet….

Genre: Horror, Mister
HD Attack on Titan II: End of the World 2015 4.8
Attack on Titan II: End of the World
Attack on Titan II: End of the World

Attack on Titan II: End of the World

Aksion Dramë Fantazi Horror Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Attack on Titan II: End of the World
HD
IMDb: 4.8
87 min

Një vazhdimësi e luftës ndërmjet Regjimentit Zbulues dhe Titanëve. Gjatë betejës, Eren Jaeger, një ushtar që lufton Titanët për hakmarrje, po zbulon një sekret të pabesueshëm që do e bëjë…

Country: ,
Painted Skin
HD
IMDb: 6.3
103 min

Një trillim i përqendruar në vampir që ha lëkurat e grave dhe zemrat e  dashnorëve të tyre.

HD Battle of the Damned 2013 4.5
Battle of the Damned
Battle of the Damned

Battle of the Damned

Aksion Aventurë Sci-fi  2013 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Battle of the Damned
HD
IMDb: 4.5
88 min

Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.

Country: ,