"South Korea"
HD Animal Crackers (2017) 2017 5.8
Animal Crackers (2017)
Animal Crackers (2017)

Animal Crackers (2017)

Animuar Aventurë Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Animal Crackers (2017)
HD
IMDb: 5.8
105 min

Një familje duhet të përdorë një kuti magjike për të shpëtuar një cirk të shkatërruar nga marrja nën kontroll e xhaxhait të tyre të i lig Horatio.

HD Space Sweepers (2021) 2021 6.7
Space Sweepers (2021)
Space Sweepers (2021)

Space Sweepers (2021)

Aksion Aventurë Dramë  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Space Sweepers (2021)
HD
IMDb: 6.7
136 min

Të vendosur në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që pastronte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët…

Country:
The Call (2020)
HD
IMDb: 7.2
112 min

Të lidhura më një telefon në të njëjtën shtëpi, por 20 vite ndryshe nga njëra-tjetra, një vrasës serial vë të kaluarën e një gruaje dhe jetën në rrezik në mënyrë…

Country:
HD The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) 2020 6.3
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)

Animuar Aventurë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)
HD
IMDb: 6.3
91 min

Pasi shoku, kërmilli i SpongeBobit Gary, është rrëmbyer, ai dhe Patriku nisen drejt një aventurë epike në qytetin e humbur të atlantikut për t’a sjellë Gary’n përsëri në shtëpi.

Country: ,
HDRIP Deliver Us from Evil (2020) 2020 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
Deliver Us from Evil (2020)

Deliver Us from Evil (2020)

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Deliver Us from Evil (2020)
HDRIP
IMDb: 6.7
108 min

Një vrasës shkon në Tajlandë për të gjetur një fëmijë e cila është rrëmbyer, atje ai përndiqet nga një burrë, i cili kërkon të hakmerret për vëllanë e vrarë.

Country:
HD #Alive (2020) 2020 6.3
#Alive (2020)
#Alive (2020)

#Alive (2020)

Aksion Dramë Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
#Alive (2020)
HD
IMDb: 6.3
98 min

Pasi në qytet përhapet një virus i rrezikshëm i cili i kthen njerzit në zombi, vendi bëhet pothuajse i pabanueshëm dhe i frikshëm, por aty ndodhet një i mbijetuar i…

Country:
HD The Closet (2020) 2020 5.7
The Closet (2020)
The Closet (2020)

The Closet (2020)

Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Closet (2020)
HD
IMDb: 5.7
97 min

Pasi i vdes gruaja, Jeon duhet të kujdeset për vajzën e vogël. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë kështu pas dore vajzën e tij, e cila me…

Country:
Genre: Horror, Mister
HD Because I’m A Girl (2001) 2001 8.9
Because I’m A Girl (2001)
Because I’m A Girl (2001)

Because I’m A Girl (2001)

Dramë Romancë Short  2001 Shiko tani
Vlersimi: 8.9
Because I’m A Girl (2001)
HD
IMDb: 8.9
8 min

Rastësisht një fotograf i qytetit ndeshet në rrugë me një vajzë e cila punon në një parukeri aty pranë, shumë shpejt ata miqësohen me njëri tjetrin, por gjërat nuk do…

Country:
Peninsula
HD
IMDb: 5.7
116 min

Pasi një virus i cili kthen njerëzit në Zombi përhapet në Korenë e Jugut, pasagjerët luftojnë për mbijetesë në trenin që niset nga Seuli për në Busan.

Country:
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Happy Together (1997) 1997 7.8
Happy Together (1997)
Happy Together (1997)

Happy Together (1997)

Dramë Romancë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Happy Together (1997)
HD
IMDb: 7.8
96 min

Dy djem të rinj nga Hong Kongu vendosin të shkojnë në një aventurë në Argjentinë. Kur mbërrijnë atje, e gjejnë veten para disa vështirësive dhe kuptojnë se rrugët e tyre…

HD Hitman: Agent Jun 2020 6.4
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun

Hitman: Agent Jun

Aksion Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Hitman: Agent Jun
HD
IMDb: 6.4
110 min

Kjo është historia e një jetimi i cili shndërrohet në një vrasës për shtetin e tij, pasi korr lavdinë si i tillë ai vendos të largohet nga bota e shërbimit…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD The Larva Island Movie 2020 N/A
The Larva Island Movie
The Larva Island Movie

The Larva Island Movie

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
The Larva Island Movie
HD
IMDb: N/A
89 min

Çak, një djalë që ka humbur për disa vite në një ishull, kthehet në shtëpi dhe bisedon me një gazetare për jetën e ishullit si edhe për shokët që njeh…

Country:
No Mercy
HD
IMDb: 7.4
125 min

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.

Country:
HD The Man Standing Next 2020 7.0
The Man Standing Next
The Man Standing Next

The Man Standing Next

Aksion Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Man Standing Next
HD
IMDb: 7.0
114 min

Në vitet 1970 Korea është nën kontrollin absolut të presidentit Park, i cili kontrollon KCIA-n, organizatën me avantazhin e çdo dege qeverisjeje.

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Satan’s Slaves 2017 6.6
Satan’s Slaves
Satan’s Slaves

Satan’s Slaves

Dramë Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Satan’s Slaves
HD
IMDb: 6.6
107 min

Pasi vdiq nga një sëmundje e çuditshme e cila zgjati 3 vite, një mama kthehet në shtëpi të marrë fëmijët e saj.

Quick
HD
IMDb: 5.8
115 min

Një motorist i famshëm duhet të dorëzojë disa bomba me të dashurën e tij para se helmeta e saj të shpërthejë.

Country:
HD The Divine Move 2: The Wrathful 2019 6.2
The Divine Move 2: The Wrathful
The Divine Move 2: The Wrathful

The Divine Move 2: The Wrathful

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Divine Move 2: The Wrathful
HD
IMDb: 6.2
106 min

Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD The Net 2016 7.3
The Net
The Net

The Net

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Net
HD
IMDb: 7.3
114 min

Një peshkatari Koreano Verior i prishet aksidentalisht motori i varkës dhe ai përfundon në Korenë e Jugut. Gjatë hetimeve në Jug, ai kërkon me ngut të dërgohet në shtëpi.

Country:
Genre: Dramë
Ashfall
HD
IMDb: 6.3
130 min

Një vullkan që qëndronte i heshtur, shpërthen papritur duke shkaktuar dëme të mëdha në Korenë e Jugut dhe në Korenë e Veriut. Një profesor universiteti, harton një plan të çmendur…

Country: