"Sweden"
HD The Keeper of Lost Causes 2013 7.2
The Keeper of Lost Causes
The Keeper of Lost Causes

The Keeper of Lost Causes

Dramë Krim Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Keeper of Lost Causes
HD
IMDb: 7.2
96 min

Një oficer policie, Karl Mork është vënë në krye të një sektori të posaçëm të rasteve të mbyllura, i shoqëruar vetëm nga ndihmësi i tij, Asad. Ata të dy fillojnë…

Genre: Dramë, Krim, Mister
The Whistlers
HD
IMDb: 6.4
97 min

Kristi është një polic rumun, i cili i shërben si spiun, mafias. Për të bërë këtë rol, i duhet të shkojë në ishullin Gomera, që të mësojë gjuhën e fishkëllimave….

HD Out Stealing Horses 2019 6.7
Out Stealing Horses
Out Stealing Horses

Out Stealing Horses

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Out Stealing Horses
HD
IMDb: 6.7
123 min

Një i ve zhvendoset në një nga pyjet e Norvegjisë pas vdekjes së gruas së tij. Në atë vend, një takim i rastësishëm rikthen kujtimet nga e kaluara e tij.

Country: , ,
Genre: Dramë
Valhalla
HD
IMDb: 5.7
105 min

Në kohën e luftëtarëve Vikingë dhe zotave të fuqishëm nordik, dy fëmijë të vegjël ndeshen me përbindësha dhe perëndi të inatosura që të parandalojnë një profeci të vjetër që mund…

HD The Roads Not Taken 2020 4.8
The Roads Not Taken
The Roads Not Taken

The Roads Not Taken

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Roads Not Taken
HD
IMDb: 4.8
85 min

Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë…

Country: , , , ,
Genre: Dramë
Sea Fever
HD
IMDb: 5.7
95 min

Një ekuipazh i një anije Irlandeze marrin në bord një shkenctare flok-kuqe që sipas tyre sillte fat të keq në peshkim. Ata do të hasin vështirësi kur infektohen nga një…

Country: , , , ,
HD The Huntress: Rune of the Dead 2019 5.6
The Huntress: Rune of the Dead
The Huntress: Rune of the Dead

The Huntress: Rune of the Dead

Aksion Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Huntress: Rune of the Dead
HD
IMDb: 5.6
105 min

Dy vajza kanë humbur babanë e tyre, ai nuk është kthyer nga një marshim Vikingësh që prej dy vitesh. Motra më e madhe Runa merret me punët e babit të…

Country: ,
HD Divine Love 2019 6.3
Divine Love
Divine Love

Divine Love

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD The Kindness of Strangers 2019 5.9
The Kindness of Strangers
The Kindness of Strangers

The Kindness of Strangers

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Kindness of Strangers
HD
IMDb: 5.9
112 min

Historia e disa njerëzve, jetët e të cilëve ndërthuren gjatë një dimri dramatik në Nju Jork.

Genre: Dramë
HD Intrigo: Death of an Author 2018 5.7
Intrigo: Death of an Author
Intrigo: Death of an Author

Intrigo: Death of an Author

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Intrigo: Death of an Author
HD
IMDb: 5.7
106 min

Një përkthyes librash i kërkon ndihmë një shkrimtari që jeton në një ishull të izoluar për shkrimin e një libri. Situata fillon të ndërlikohet kur sekrete të errëta fillojnë të…

Country: , ,
Genre: Dramë, Krim, Mister
Monos
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
HD Rambo: Last Blood 2019 6.2
Rambo: Last Blood
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

Aksion Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Rambo: Last Blood
HD
IMDb: 6.2
89 min

Rambo duhet të përballet me të shkuarën e tij dhe të tregojë aftësitë e tij të pamëshirshme të luftimit për të marrë hak në një mision të fundit.

HD Queen of Hearts 2019 7.2
Queen of Hearts
Queen of Hearts

Queen of Hearts

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Queen of Hearts
HD
IMDb: 7.2
127 min

Gustav, është një adoleshent problematik, por duket sikur gjërat marrin një kthesë për mirë, kur ai e gjen veten në një marrëdhënie seksuale me njerkën…

Country: ,
Genre: Dramë
HD The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest 2009 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest

The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
HD
IMDb: 7.3
147 min

Lisbeth po rikuperohet në një spital dhe pritet të rikuperohet, që të shkojë në gjyq për tre vrasje. Mikael duhet të vërtetojë pafajësinë e saj, por Lisbeth duhet të jetë…

Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Girl Who Played with Fire 2009 7.2
The Girl Who Played with Fire
The Girl Who Played with Fire

The Girl Who Played with Fire

Aksion Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Girl Who Played with Fire
HD
IMDb: 7.2
129 min

Lisbeth dhe gazetari Mikael hetojnë një rrjet prostitucioni. Pas disa vrasjeve, Lisbetha detyrohet të arratiset dhe Mikaeli mundohet të zbardhë çështjet për të pastruar emrin.

HD The Girl with the Dragon Tattoo 2009 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo
HD
IMDb: 7.8
152 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet nga një haker kompjuterash për të kërkuar për një femër që ka dyzet vjet e humbur.

Midsommar
HD
IMDb: 7.1
148 min

Një çift udhëton në Suedi për të vizituar festivalin e qytetit të lindjes të shokut të tyre në mes të verës. Në fillim duket interesante, por shumë shpejt një konkurs…

Country: ,
Genre: Dramë, Horror, Mister
HD The Dead Don’t Die 2019 5.5
The Dead Don’t Die
The Dead Don’t Die

The Dead Don’t Die

Fantazi Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Dead Don’t Die
HD
IMDb: 5.5
104 min

Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.