"Switzerland"
Annette (2021)
FULL HD
IMDb: 6.5
141 min

Historia e Henrit, një komedian me sens të fortë humori dhe Ann, një këngëtare me famë ndërkombëtare. Në qendër të vëmendjes, ata janë çifti i përsosur, i shëndetshëm, i lumtur…

HD Altitudes (2017) 2017 5.6
Altitudes (2017)
Altitudes (2017)

Altitudes (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Altitudes (2017)
HD
IMDb: 5.6
90 min

Isabela një kampione në alpinizëm shtyhet në kufijtë e saj maksimalë kur ajo merr një rrugë të re e të rrezikshme drejt majës së Alpeve.

Genre: Dramë
The Colony (2021)
FULL HD
IMDb: 5.4
104 min

Në një të ardhme të largët, një astronaut është rëzohet në Tokë, prej kohësh e copëtuar. Kështu ai do ta gjejë veten që duhet të vendosë fatin e njerëzve që…

Genre: Sci-fi, Thriller
Hell (2011)
HD
IMDb: 5.9
89 min

Në një të ardhme jo të largët, njerëzit mundohen t’i mbijetojnë armikut të tyre më të madh, diellit.

HD Gripsholm (2000) 2000 6.0
Gripsholm (2000)
Gripsholm (2000)

Gripsholm (2000)

Dramë Histori Romancë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Gripsholm (2000)
HD
IMDb: 6.0
100 min

Kurti dhe Lidia planifikojnë të bëjnë një pushim relaksues në Suedi. Ajo që Lidia nuk e di është se për Kurtin, një publicist i njohur, udhëtimi është arratisje nga pushtimi…

HD Northmen: A Viking Saga (2014) 2014 5.4
Northmen: A Viking Saga (2014)
Northmen: A Viking Saga (2014)

Northmen: A Viking Saga (2014)

Aksion Dramë Histori  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Northmen: A Viking Saga (2014)
HD
IMDb: 5.4
97 min

Një grup Vikingësh kalojnë kufijtë e armikut dhe një garë paniku fillon. Humbësit do të paguajnë me jetën e tyre.

HD The Railway Man (2013) 2013 7.1
The Railway Man (2013)
The Railway Man (2013)

The Railway Man (2013)

Biografi Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Railway Man (2013)
HD
IMDb: 7.1
116 min

Një ish oficer i ushtrisë britanike, i cili ishte torturuar si një i burgosur lufte në një kamp japonez gjatë Luftës së Dytë Botërore, zbulon se njeriu që i shkaktoi…

HD The Truth (2019) 2019 6.4
The Truth (2019)
The Truth (2019)

The Truth (2019)

Drama Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Truth (2019)
HD
IMDb: 6.4
106 min

Një ribashkim i fortë ndodh mes një aktoreje dhe vajzës së saj shkrimtare, pasi aktorja publikon librin e saj autobiografik.

Genre: Drama, Familjar
North Face (2008)
HD
IMDb: 7.4
126 min

Bazuar në një histori të vërtetë, North Face është një dramë mbijetese në lidhje me një konkurs për të ngjitur fytyrën më të rrezikshme shkëmbore në Alpe. E vendosur në…

HD Conviction (2010) 2010 7.2
Conviction (2010)
Conviction (2010)

Conviction (2010)

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Conviction (2010)
HD
IMDb: 7.2
107 min

Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe…

Country: , ,
Genre: Dramë
Heidi (2015)
HD
IMDb: 7.4
111 min

Hajdi është një jetime tetë vjeçe nga Zvicra, të cilën tetoja ia jep gjyshit të saj të ashpër, që banonte në mal. Tetoja e merr sërish vajzën, fshehurazi, për të…

Ironclad (2011)
HD
IMDb: 6.1
121 min

Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Baronit, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Xhonit.

HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

Genre: Dramë, Thriller
Official Secrets (2019)
HD
IMDb: 7.3
112 min

Historia e vërtetë e një zyrtare britanike që ekspozoi informacione qeveritare në shtyp për një mision të jashtligjshëm të Agjencisë Ndërkombëtare të Sigurisë për të shtyrë Këshillin e Sigurisë të…

Country: , , ,
HD The Wind That Shakes the Barley (2006) 2006 7.5
The Wind That Shakes the Barley (2006)
The Wind That Shakes the Barley (2006)

The Wind That Shakes the Barley (2006)

Dramë Luftë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Wind That Shakes the Barley (2006)
HD
IMDb: 7.5
127 min

Gjatë Luftës Irlandeze për Pavarësi, dy vëllezër marrin pjesë në Luftën Guerrile kundër Forcave Britanike.

Genre: Dramë, Luftë
HD Happy as Lazzaro (2018) 2018 7.6
Happy as Lazzaro (2018)
Happy as Lazzaro (2018)

Happy as Lazzaro (2018)

Dramë Fantazi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Happy as Lazzaro (2018)
HD
IMDb: 7.6
128 min

Lazaro, një punëtor i ri zemërmirë dhe Tankredi, një fisnik i ri, i mallkuar nga imagjinata e tij, formojnë një lidhje të pazakontë kur Tankredi i kërkon Lazaros ta ndihmojë…

Genre: Dramë, Fantazi
HD Mia and the White Lion (2018) 2018 6.5
Mia and the White Lion (2018)
Mia and the White Lion (2018)

Mia and the White Lion (2018)

Aventurë Familjar  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Mia and the White Lion (2018)
HD
IMDb: 6.5
98 min

Një vajzë e re nga Londra transferohet në Afrikë me prindërit e saj, ku miqësohet me një këlysh luani.

HD Memoir of War (2017) 2017 6.2
Memoir of War (2017)
Memoir of War (2017)

Memoir of War (2017)

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Memoir of War (2017)
HD
IMDb: 6.2
127 min

E dëshpëruar sepse nuk po merr lajme për burrin e saj, i cili është arrestuar nga nazistët, një shkrimtare, pjesë e Rezistencës bëhet pjesë e një loje të rrezikshme psikologjike…

Genre: Dramë
HD Romeo & Juliet (2013) 2013 5.8
Romeo & Juliet (2013)
Romeo & Juliet (2013)

Romeo & Juliet (2013)

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Romeo & Juliet (2013)
HD
IMDb: 5.8
118 min

Romeo dhe Xhuljeta martohen fshehurazi, pavarësisht inatit që mbanin familjet e tyre. Sidoqoftë, nuk kaloi shumë kohë para se një zinxhir ngjarjesh të ndryshojë jetën familjeve të tyre përgjithmonë.

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Elektra (2005) 2005 4.7
Elektra (2005)
Elektra (2005)

Elektra (2005)

Aksion Fantazi Sci-fi  2005 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Elektra (2005)
HD
IMDb: 4.7
97 min

Elektra, një luftëtare pasi i mbijeton një përballje me vdekjen, bëhet vrasëse me pagesë dhe përpiqet të mbrojë dy objektivat e saj të fundit, një baba të vetëm dhe vajzën…