"Taiwan"
HD The Bridge Curse 2020 5.3
The Bridge Curse
The Bridge Curse

The Bridge Curse

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Bridge Curse
HD
IMDb: 5.3
88 min

Disa studentë universiteti, planifikojnë të vejnë në provë shokët e tyre të klasës nëse janë guximtarë, ata shkojnë te një urë kampusi e cila thuhet se përndiqet nga një fantazmë…

Country:
HD The Treasure Hunter 2009 3.8
The Treasure Hunter
The Treasure Hunter

The Treasure Hunter

Aksion Aventurë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
The Treasure Hunter
HD
IMDb: 3.8
105 min

Një grup hajdutësh ndjekin një kalorës të ri, vajzën e mentorit të tij dhe një arkeolog të famshëm, të cilët posedojnë një hartë që çon drejt një thesari antik.

Country:
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Mr. Long 2017 7.1
Mr. Long
Mr. Long

Mr. Long

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Mr. Long
HD
IMDb: 7.1
129 min

Vrasësit profesionist me pagesë, zotit Long, i caktohet një detyrë e re në Japoni. Kur gjëra nuk shkojnë siç duhet, atij i duhet të zhduket. Me shumë plagë në trup,…

Genre: Dramë
HD The Wrath Of Vajra 2013 5.7
The Wrath Of Vajra
The Wrath Of Vajra

The Wrath Of Vajra

Aksion Fantazi Horror  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Wrath Of Vajra
HD
IMDb: 5.7
111 min

Një klan vdekjeprurës japonez që e quanin veten Tempulli i Hadianit ishin vënë në detyrë për të shkatërruar shpirtin e kinës. I riu Vajra ishte nje njeri i veçantë, i…

HD Monga 2010 6.9
Monga
Monga

Monga

Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Monga
HD
IMDb: 6.9
140 min

“Monga” është historia e jetës së gangsterëve tajvanezë në vitet 1980, kur këmisha havajane, sandalet prej druri dhe luftimet e pakuptimta ishin pjesë e jetës së përditshme. Historia tregohet përmes…

Country:
Genre: Thriller
HD Cities of Last Things 2018 6.2
Cities of Last Things
Cities of Last Things

Cities of Last Things

Dramë Krim Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Cities of Last Things
HD
IMDb: 6.2
106 min

Kjo është historia e tre ngjarjeve të rëndësishme në jetën e Zhang Dong ling të treguara nga ngjarja e fundit tek ajo më e hershmja. Tre netë, një në adoleshencë,…

Country: , , ,
Genre: Dramë, Krim, Sci-fi
HD The Scoundrels 2018 6.7
The Scoundrels
The Scoundrels

The Scoundrels

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Scoundrels
HD
IMDb: 6.7
105 min

Për shkak të një gabimi të vetëm, Rei, një ish-lojtar basketbolli, humbet karrierën e tij. Borxhet e shumta e detyrojnë të hyjë në botën e krimit ku do të njihet…

Country:
Genre: Aksion, Krim
Life of Pi
HD
IMDb: 7.9
127 min

Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një…

Country: , , ,
HD Gatao 2: Rise of the King 2018 6.0
Gatao 2: Rise of the King
Gatao 2: Rise of the King

Gatao 2: Rise of the King

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Gatao 2: Rise of the King
HD
IMDb: 6.0
127 min

Reni më në fund i ka arritur të jetë në krye të një bande të fuqishme. Për shumë kohë ambiciet e tij ishin në plan të dytë, por tani ai…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Lucy 2014 6.4
Lucy
Lucy

Lucy

Aksion Sci-fi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Lucy
IMDb: 6.4
89 min

Lusi, rrëmbehet paritur në një ujdi të errët, pasi në trupin e saj futet një drogë e pa njohur më parë, ajo transformohet në një luftëtare e pamëshirshme dhe e…

Genre: Aksion, Sci-fi
HD Who Killed Cock Robin 2017 7.1
Who Killed Cock Robin
Who Killed Cock Robin

Who Killed Cock Robin

Krim Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Who Killed Cock Robin
HD
IMDb: 7.1
118 min

Kjo është historia e një gazetari ambicioz, i cili heton një aksident të harruar prej kohësh. Kur e mbijetuara e vetme e aksidentit zhduket papritur, ai e kupton se asgjë…

Country:
Genre: Krim, Mister, Thriller
HD The Tag-Along 2 2017 5.5
The Tag-Along 2
The Tag-Along 2

The Tag-Along 2

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Tag-Along 2
HD
IMDb: 5.5
108 min

Një mama vihet në kërkim të vajzës së saj adoleshente pasi ajo zhduket. Asaj i thonë se, për herë të fundit, vajza e saj është parë në shoqërinë e një…

Country:
Genre: Horror
Lust, Caution 2007 7.5
Lust, Caution
Lust, Caution

Lust, Caution

Dramë Romancë Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Lust, Caution
IMDb: 7.5
157 min

Gjatë Luftës së II Botërore, një vajzë përfshihet në një intrigë romantike me një politikan të shquar, zotin Ji.

Country: , ,
Zombie 108 2012 3.3
Zombie 108
Zombie 108

Zombie 108

Horror Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Zombie 108
IMDb: 3.3
88 min

Një virus përhapet në Taipei dhe forcat S.W.A.T. nisin evakuimin e zonës. Por në Ximending policia has kundërshtimin e Banditëve lokalë. Të dyja palët duhet të bashkëpunojnë për të shpëtuar…

Country:
Genre: Horror, Sci-fi
Fantasy Mission Force
HD
IMDb: 4.7
90 min

Japonia po përpiqet të marrë përsipër botën dhe gjeneralët e forcave aleate në përpjekje për të ndaluar japonezët janë zënë rob. Një forcë e vetmuar luftëtarësh është vënë së bashku…

Country: ,
HD Silence 2016 7.2
Silence
Silence

Silence

Dramë Histori  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Silence
HD
IMDb: 7.2
161 min

Dy priftërinj udhëtojnë në Japoni për të shpëtuar mësuesin e tyre dhe për të përhapur krishtërimin.

Country: , , , , ,
Genre: Dramë, Histori
HD Assassin’s Creed 2016 5.7
Assassin’s Creed
Assassin’s Creed

Assassin’s Creed

Aksion Aventurë Sci-fi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Assassin’s Creed
HD
IMDb: 5.7
115 min

Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.