"Thailand"
FULL HD Fast & Furious 9 (2021) a.k.a F9 The Fast Saga 2021 5.5
Fast & Furious 9 (2021) a.k.a F9 The Fast Saga
Fast & Furious 9 (2021) a.k.a F9 The Fast Saga

Fast & Furious 9 (2021) a.k.a F9 The Fast Saga

Aksion Aventurë Krim  2021 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Fast & Furious 9 (2021) a.k.a F9 The Fast Saga
FULL HD
IMDb: 5.5
143 min

Cipher rekruton në ekipin e saj vëllaun e vogël të Dom në mënyrë që të hakmerret ndaj Dom dhe ekipit të tij.

HD Ninja: Shadow of a Tear (2021) 2013 6.2
Ninja: Shadow of a Tear (2021)
Ninja: Shadow of a Tear (2021)

Ninja: Shadow of a Tear (2021)

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ninja: Shadow of a Tear (2021)
HD
IMDb: 6.2
95 min

Mjeshtri i Ninjutsu, Casey, kthehet për t’u hakmarrë, kur gruaja e tij shtatzënë vritet.

Country: ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Death of Me (2020) 2020 4.3
Death of Me (2020)
Death of Me (2020)

Death of Me (2020)

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Death of Me (2020)
HD
IMDb: 4.3
94 min

Pasi nisen për pushime një çift duhet të zbulojë misterin që mshihet pas një video-je të çuditshme që tregon njërin prej tyre duke vrarë tjetrin.

Country: ,
HD Final Kill (2020) 2020 4.7
Final Kill (2020)
Final Kill (2020)

Final Kill (2020)

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Final Kill (2020)
HD
IMDb: 4.7
80 min

I punësuar për të mbrojtur një çift në Kosta Rika, një mercenar duhet t’i nxjerrë ata gjallë kur sulmohen nga bandat e pamëshirshme.

Country: ,
Genre: Aksion
HD The Promise (2017) 2017 6.0
The Promise (2017)
The Promise (2017)

The Promise (2017)

Dramë Horror Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Promise (2017)
HD
IMDb: 6.0
114 min

Pas vetëvrasjes së shoqes saj të ngushtë, jeta e Uenit vazhdon normalisht deri në ditëlindjen e 15-të të vajzës së saj, kur shpirti i shoqes fillon ta përndjek për shkak…

Country:
HD The Pool (2018) 2018 5.5
The Pool (2018)
The Pool (2018)

The Pool (2018)

Aksion Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Pool (2018)
HD
IMDb: 5.5
91 min

Një çift mbetet brenda në një pishinë 6 metra të thellë bashkë me një krokodil.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
UglyDolls (2019)
HD
IMDb: 4.9
87 min

Një aventurë e animuar në të cilën kukullat e shëmtuara përballen me atë që do të thotë të jesh ndryshe, luftojnë prej dëshirës për t’u pëlqyer të tjerëve dhe në…

Country: , , ,
HD Triple Threat (2019) 2019 5.5
Triple Threat (2019)
Triple Threat (2019)

Triple Threat (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Triple Threat (2019)
HD
IMDb: 5.5
96 min

Një vajzë miliarderi e cila ka qëllim të rrëzojë një organizatë kriminale, shënjestrohet nga një grup vrasësish. Ajo njihet me dy persona të cilët kërkojnë të hakmerren ndaj grupit të…

Country: , ,
Genre: Aksion, Thriller
HD Realms (2017) 2017 3.6
Realms (2017)
Realms (2017)

Realms (2017)

Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Realms (2017)
HD
IMDb: 3.6
90 min

Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë…

Country: , ,
Genre: Horror, Mister
HD Art of the Devil 2 (2005) 2005 5.9
Art of the Devil 2 (2005)
Art of the Devil 2 (2005)

Art of the Devil 2 (2005)

Fantazi Horror  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Art of the Devil 2 (2005)
HD
IMDb: 5.9
100 min

Një grup shokësh ribashkohen pas disa viteve, kur njëri nga ta kishte bërë vetëvrasje ata do gjinden ne pozite të çuditshme kur errësira do bie mbi ta dhe gjërat misterioze…

Country:
Genre: Fantazi, Horror
HD Jan Dara: The Finale (2013) 2013 5.5
Jan Dara: The Finale (2013)
Jan Dara: The Finale (2013)

Jan Dara: The Finale (2013)

Dramë Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Jan Dara: The Finale (2013)
HD
IMDb: 5.5
138 min

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Zhan Dara rikthehet në Bangkok për tu hakmarrë ndaj njerkut të tij dhe për të vënë në vend nderin…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Zero Tolerance (2015) 2015 4.0
Zero Tolerance (2015)
Zero Tolerance (2015)

Zero Tolerance (2015)

Aksion Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Zero Tolerance (2015)
HD
IMDb: 4.0
89 min

Dy ish operativë paraushtarak, Xhoni dhe shoku i tij detektiv Piter, kontrollojnë Bangkokun për të gjetur vrasësin e vajzës së bukur të Xhonit, Angel – Duke bërë masakër dhe duke…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
Duck Duck Goose (2018)
HD
IMDb: 5.7
91 min

Një patok beqar krijon një lidhje me dy biba të humbura teksa udhëtojnë për në jug. Ajo që nis si një marrëdhënie përfitimi kthehet në një miqësi të ngushtë, pothuajse…

Country: , , , ,
HD Jan Dara: The Beginning (2012) 2012 5.7
Jan Dara: The Beginning (2012)
Jan Dara: The Beginning (2012)

Jan Dara: The Beginning (2012)

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Jan Dara: The Beginning (2012)
HD
IMDb: 5.7
137 min

KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Bazuar në një roman të famshëm erotik tailandez, filmi tregon historinë e Xhanit, një djalë i cili…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Phobia 2 (2009) 2009 6.7
Phobia 2 (2009)
Phobia 2 (2009)

Phobia 2 (2009)

Horror Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Phobia 2 (2009)
HD
IMDb: 6.7
125 min

Fobia 2: Në këtë film me pesë tregime të ndryshme janë mbledhur disa nga regjisorët më të mirë të horrorit aziatik. Këshillohet të mos shikohet nga persona që vuajnë nga…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD 4bia (2008) 2008 6.7
4bia (2008)
4bia (2008)

4bia (2008)

Dramë Horror  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
4bia (2008)
HD
IMDb: 6.7
120 min

Fobia 1: është film me katër tregime të ndryshme horrori. Këshillohet të mos shikohet nga persona që vuajnë nga fobi të tilla!

Country:
Genre: Dramë, Horror
HD Dead Earth (2020) 2020 4.4
Dead Earth (2020)
Dead Earth (2020)

Dead Earth (2020)

Aksion Dramë Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Dead Earth (2020)
HD
IMDb: 4.4
N/A

Dy femra mundohen te jetojne nje jete normale ne izolim pasi ndodh nje apokalips ne toke dhe njerezit jane kthyer ne zombi.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Horror
HD 7 Guardians of the Tomb (2018) 2018 4.4
7 Guardians of the Tomb (2018)
7 Guardians of the Tomb (2018)

7 Guardians of the Tomb (2018)

Aventurë Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
7 Guardians of the Tomb (2018)
HD
IMDb: 4.4
90 min

Një zbulim i paqëllimtë i një perandori të balsamosur prej vitit 200 përpara erës sonë në Kinë, nxjerr mbi tokë një makth të vjetër 2000 vjeçar, një sekret që duhet…

Genre: Aventurë, Horror
HD Dynamite Warrior (2006) 2006 5.1
Dynamite Warrior (2006)
Dynamite Warrior (2006)

Dynamite Warrior (2006)

Aksion Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Dynamite Warrior (2006)
HD
IMDb: 5.1
103 min

Në vitin 1890 në Siam Siang, një luftëtar i ri Muai Tai dhe ekspert raketash është në kërkim të një burri me një tatuazh, i cili i ka vrarë prindërit.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Broken Sword Hero (2017) 2017 5.6
Broken Sword Hero (2017)
Broken Sword Hero (2017)

Broken Sword Hero (2017)

Aksion  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Broken Sword Hero (2017)
HD
IMDb: 5.6
122 min

Një djalosh, që arratiset nga familja qysh në fëmijëri, shndërrohet në luftëtar legjendar në dyluftimet e Muay Thai-t.

Country:
Genre: Aksion