"UK"
HD The White Helmets 2016 7.5
The White Helmets
The White Helmets

The White Helmets

Dokumentar Krim Luftë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The White Helmets
HD
IMDb: 7.5
41 min

Ndërsa sulmet ajrore vazhdojnë të godasin qytetet Siriane, një grup vullnetarësh rrezikojnë jetën e tyre për të shpëtuar viktimat që ndodhen poshtë rrënojave.

Country:
The Dig
HD
IMDb: 7.2
112 min

Teksa afrohet Lufta e Dytë Botërore, një e ve e pasur punëson një arkeolog amator për të gërmuar tumat në pasurinë e saj. Kur ata bëjnë një zbulim historik, jehonat…

Country:
HD Matchstick Men 2003 7.3
Matchstick Men
Matchstick Men

Matchstick Men

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Matchstick Men
HD
IMDb: 7.3
116 min

Një artist fobik i mashtrimeve dhe partneri i tij janë në prag të mashtrimit më fitimprurës, kur një vajzë adoleshente hyn papritur në lojën e tyre.

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
Alice in Wonderland
HD
IMDb: 6.4
108 min

Liza është tashmë 19 vjeç, kur rikthehet në Botën e Çudirave, në të cilën ka kaluar aventurën e saj më të jashtëzakonshme të fëmijërisë. Aty, ajo takohet sërish me miqtë…

Country: ,
HD Northmen: A Viking Saga 2014 5.4
Northmen: A Viking Saga
Northmen: A Viking Saga

Northmen: A Viking Saga

Aksion Dramë Histori  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Northmen: A Viking Saga
HD
IMDb: 5.4
97 min

Një grup Vikingësh kalojnë kufijtë e armikut dhe një garë paniku fillon. Humbësit do të paguajnë me jetën e tyre.

HD Free Fire 2016 6.4
Free Fire
Free Fire

Free Fire

Aksion Krim Mister  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Free Fire
HD
IMDb: 6.4
91 min

Një dramë kriminale e vendosur në vitet 1970 në Boston, flet për një tregti armësh e cila shkoi tepër keq…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Mister
Wonder Woman 1984
FHD
IMDb: 5.6
151 min

Në vitet 1980, aventura e rradhës e gjen Wonder Woman përballë dy armiqve të rinj: Max Lord dhe Cheetah.

Country: , ,
HD A Werewolf in England 2020 5.9
A Werewolf in England
A Werewolf in England

A Werewolf in England

Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
A Werewolf in England
HD
IMDb: 5.9
84 min

Një Këshilltar i Famullisë dhe një kriminel strehohen në një shtëpi në një fshat të largët, pa dijeni se ujqërit e etur për mish banojnë në tokat pyjore përreth dhe…

Country:
Genre: Horror
HD Dead Snow 2: Red vs. Dead 2014 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
Dead Snow 2: Red vs. Dead

Dead Snow 2: Red vs. Dead

Aksion Horror Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Dead Snow 2: Red vs. Dead
HD
IMDb: 6.9
100 min

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Country: , , ,
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Black Beauty 2020 6.3
Black Beauty
Black Beauty

Black Beauty

Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Black Beauty
HD
IMDb: 6.3
N/A

Një kal i egër dhe një adoleshente krijojnë një lidhje të pathyeshme me njëri-tjetrin e cila i bën ata të pandashëm…

Genre: Dramë, Familjar
HD Arthur & Merlin: Knights of Camelot 2020 5.5
Arthur & Merlin: Knights of Camelot
Arthur & Merlin: Knights of Camelot

Arthur & Merlin: Knights of Camelot

Aksion Aventurë Histori  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Arthur & Merlin: Knights of Camelot
HD
IMDb: 5.5
90 min

Pas një lufte të gjatë me Perandorinë Romake mbreti Artur më në fund kthehet në shtëpi. Ai mëson se djali i tij i paligjshëm ka korruptuar dhe ka marrë në…

Country:
HD The Legend of Halloween Jack 2018 3.4
The Legend of Halloween Jack
The Legend of Halloween Jack

The Legend of Halloween Jack

Horror Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
The Legend of Halloween Jack
HD
IMDb: 3.4
90 min

Natën e Halloween-it, një vrasës serial kthehet nga të vdekurit për t’u hakmarrë ndaj vigjilentëve që e vranë atë një vit më parë.

Country:
Genre: Horror, Thriller
The Snowman
HD
IMDb: 8.2
26 min

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje,  ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të takuar babagjyshin e…

Country:
Wolfwalkers
HD
IMDb: 8.2
103 min

Wolfwalkers: Një gjuetare e re dhe babai i saj udhëtojnë për në ‘Irlandë’ për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujqve. Por gjithçka ndryshon kur ajo miqësohet…

HD Anna Karenina 2012 6.6
Anna Karenina
Anna Karenina

Anna Karenina

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Anna Karenina
HD
IMDb: 6.6
129 min

E bllokuar në një martesë pa dashuri, aristokratja Anna Karenina ndër-hyn në një çështje që i ndryshon jetën me kontin e pasur Vronsky.

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Alan Partridge 2013 6.9
Alan Partridge
Alan Partridge

Alan Partridge

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Alan Partridge
HD
IMDb: 6.9
90 min

Kur stacioni i radios së DJ të famshëm Alan Partridge merret peng nga një koleg i tiji i cili sapo është pushuar nga puna. Alan e gjen veten duke punuar…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Predator: Dark Ages 2015 6.1
Predator: Dark Ages
Predator: Dark Ages

Predator: Dark Ages

Aksion Sci-fi Short  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Predator: Dark Ages
HD
IMDb: 6.1
27 min

Ky film ndjek një grup kalorësish Templarë të cilët vihen në provë përballë një përbindëshi të panjohur në Angli. (Një film i pavarur i bërë nga fansat e filmave “Predator”).

Country:
Genre: Aksion, Sci-fi, Short
HD Avengement 2019 6.5
Avengement
Avengement

Avengement

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Avengement
HD
IMDb: 6.5
87 min

Pasi lirohet nga burgu, Keini vendos të hakmerret ndaj të gjithë njerëzve që i kanë bërë keq, përfshi edhe vëllanë e tij. Një betejë epike, e përgjakshme, për të kërkuar…

Country:
Genre: Aksion, Krim