"United Arab Emirates"
HD Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011) 2011 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)
Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)

Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)

Aksion Fantazi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011)
HD
IMDb: 4.3
96 min

Pasi Xhon Blejz fshihet në Europen Lindore, ai theërritet për të ndaluar djallin i cili do të marreë formën njerëzore…

HD Cesar Chavez (2014) 2014 6.4
Cesar Chavez (2014)
Cesar Chavez (2014)

Cesar Chavez (2014)

Biografi Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Cesar Chavez (2014)
HD
IMDb: 6.4
102 min

Biografi e veprimtarit për të drejtat civile dhe organizatorit të punës Cezar Çavez.

Genre: Biografi, Dramë
HD The Way Back (2010) 2010 7.3
The Way Back (2010)
The Way Back (2010)

The Way Back (2010)

Aventurë Dramë Histori  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Way Back (2010)
HD
IMDb: 7.3
133 min

Më 1941, 7 të dënuar arratisen nga burgu mizor i siberisë ku ata mbaheshin, dhe kalojnë himalajet duke bërë mbi 4000 km rrugë, me shpresën për të gjetur lirinë. Ky…

HD Wadjda (2012) 2012 7.5
Wadjda (2012)
Wadjda (2012)

Wadjda (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Wadjda (2012)
HD
IMDb: 7.5
98 min

Një vajzë Saudite me iniciativë të fortë aplikon për konkurrencë të recitimit të Kuranit në shkollën e saj, si një mënyrë për të ngritur fondet e mbetura, që ajo ka…

Genre: Dramë
HD The Kingdom (2007) 2007 7.0
The Kingdom (2007)
The Kingdom (2007)

The Kingdom (2007)

Aksion Dramë Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Kingdom (2007)
HD
IMDb: 7.0
110 min

Një skuadër agjentësh amerikanë dërgohet për të hetuar shpërthimin e një ndërtese amerikane në Lindjen e Mesme…

HD Amulet (2020) 2020 4.6
Amulet (2020)
Amulet (2020)

Amulet (2020)

Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Amulet (2020)
HD
IMDb: 4.6
99 min

Një ish ushtarak, i cili rri në Londër por është i pastrehë,i ofrohet të qëndrojë në një shtëpi që është duke u kalbur. Aty jeton një vajzë dhe mamaja e…

Genre: Horror
HD Syriana (2005) 2005 6.9
Syriana (2005)
Syriana (2005)

Syriana (2005)

Dramë Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Syriana (2005)
HD
IMDb: 6.9
128 min

Nga regjizori Stephen Gahan vjen Syriana, një thriler politik që shpalos intrigat e industrisë së naftës botërore. Nga marrëveshjet e njerëzve mbrapa zyrave të Uashingtonit, tek burrat që punojnë tek…

Genre: Dramë, Thriller
HD Contagion (2011) 2011 6.7
Contagion (2011)
Contagion (2011)

Contagion (2011)

Aksion Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Contagion (2011)
HD
IMDb: 6.7
106 min

Doktorët, zyrtarët qeveritarë dhe njerëzit e qytetit gjejnë veten në mes të një epidemie vdekjeprurëse e cila po përhapet me shpejtësi në mbarëbotën, ndërsa CDC punon për të gjetur një…

HD Flight (2012) 2012 7.3
Flight (2012)
Flight (2012)

Flight (2012)

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Flight (2012)
HD
IMDb: 7.3
138 min

Denzel Washington luan rolin e një piloti që arrin të ulë një avion që pëson papritmas një defekt serioz, duke shpëtuar kështu jetën e pasagjerëve nga vdekja e sigurt. Bota…

Genre: Dramë
HD A Most Violent Year (2014) 2014 7.0
A Most Violent Year (2014)
A Most Violent Year (2014)

A Most Violent Year (2014)

Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
A Most Violent Year (2014)
HD
IMDb: 7.0
125 min

Në vitin 1981 në Nju Jork, një emigrant ambicioz lufton për të mbrojtur biznesin dhe familjen e tij gjatë vitit më të rrezikshëm në historinë e qytetit.

Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Furies (2019) 2019 5.3
The Furies (2019)
The Furies (2019)

The Furies (2019)

Aksion Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Furies (2019)
HD
IMDb: 5.3
82 min

Një vajzë e gjen veten duke luftuar për të qëndruar gjallë në një lojë vdekjeprurëse, ku gratë janë nën gjuetinë e burrave të maskuar.

HD The Crazies (2010) 2010 6.5
The Crazies (2010)
The Crazies (2010)

The Crazies (2010)

Aksion Horror Mister  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Crazies (2010)
HD
IMDb: 6.5
101 min

Pasi banorët e një province të vogël papritur fillojnë të çmenden, 4 miq e gjejnë veten të bllokuar në vendlindjen e tyre.

Genre: Aksion, Horror, Mister
HD Chimera Strain (2018) 2018 4.7
Chimera Strain (2018)
Chimera Strain (2018)

Chimera Strain (2018)

Dramë Sci-fi Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Chimera Strain (2018)
HD
IMDb: 4.7
80 min

Një shkencëtar ngrin fëmijët e tij në përpjekje për të kuruar sëmundjen e tyre vdekjeprurëse gjenetike duke koduar ADN-në e kandilit të detit, Turritopsis.

HD Message Man (2018) 2018 6.0
Message Man (2018)
Message Man (2018)

Message Man (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Message Man (2018)
HD
IMDb: 6.0
91 min

Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një…

Genre: Aksion, Krim, Thriller
Snitch (2013)
HD
IMDb: 6.4
112 min

Djali adolëshent i biznesmenit akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze dhe…

HD The Hundred-Foot Journey (2014) 2014 7.3
The Hundred-Foot Journey (2014)
The Hundred-Foot Journey (2014)

The Hundred-Foot Journey (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Hundred-Foot Journey (2014)
HD
IMDb: 7.3
122 min

Familja Kadam lë Indinë për të shkuar në Francë, ku hap një restorant ngjitur me një restorani me një yll Mishelin, i drejtuar nga zonja Mallori.

Genre: Dramë
HD Men in Black 3 (2012) 2012 6.8
Men in Black 3 (2012)
Men in Black 3 (2012)

Men in Black 3 (2012)

Aksion Komedi Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Men in Black 3 (2012)
HD
IMDb: 6.8
106 min

Agjentit J (Will Smith) i duhet të udhëtojë prapa në kohë për të shpëtuar shokun e tij Agjenti K dhe të ardhmen e njerëzimit.

Genre: Aksion, Komedi, Sci-fi
HD Bilal: A New Breed of Hero (2015) 2015 7.9
Bilal: A New Breed of Hero (2015)
Bilal: A New Breed of Hero (2015)

Bilal: A New Breed of Hero (2015)

Aksion Animuar Aventurë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Bilal: A New Breed of Hero (2015)
HD
IMDb: 7.9
105 min

Film i frymëzuar nga jeta e Bilalit, një skllavi që u bë muezini i parë në histori që thirri ezanin (thirrjen për lutje). Jeta e Bilalit i mëson njerëzimit rëndësinë…

HD Benji (2018) 2018 6.3
Benji (2018)
Benji (2018)

Benji (2018)

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Benji (2018)
HD
IMDb: 6.3
87 min

Dy fëmijë bëjnë shoqëri me një këlysh jetim, të quajtur Benxhi. Kur u kanoset rrezik dhe rrëmbehen nga dy hajdutë në telashe, Benxhi dhe ndihmësi i tij pisanjos u vijnë…

Genre: Dramë, Krim
HD Rip Tide (2017) 2017 5.5
Rip Tide (2017)
Rip Tide (2017)

Rip Tide (2017)

Dramë Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Rip Tide (2017)
HD
IMDb: 5.5
85 min

Kora është një modele adoleshente e cila është vajza e kryetares së kompanisë për modele më të famshme në Nju Jork dhe gjithnjë i është dashur të plotësojë kërkesat e…

Genre: Dramë, Familjar