"Uruguay"
HD Divine Love 2019 6.3
Divine Love
Divine Love

Divine Love

Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Divine Love
HD
IMDb: 6.3
101 min

(+18) Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD Monos (2019) 2019 7.0
Monos (2019)
Monos (2019)

Monos (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Monos (2019)
HD
IMDb: 7.0
102 min

Tetë fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë.

HD A Twelve-Year Night (2018) 2018 7.6
A Twelve-Year Night (2018)
A Twelve-Year Night (2018)

A Twelve-Year Night (2018)

Dramë Histori Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
A Twelve-Year Night (2018)
HD
IMDb: 7.6
122 min

1973. Uruguai udhëhiqet nga një diktaturë ushtarake. Një natë vjeshte, tre të burgosur të Tupamaros merren nga qelitë e tyre të burgut në një operacion të fshehtë ushtarak. Urdhri është…

HD The Heiresses (2018) 2018 6.7
The Heiresses (2018)
The Heiresses (2018)

The Heiresses (2018)

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Heiresses (2018)
HD
IMDb: 6.7
98 min

Chela dhe Chiquita, kanë qenë së bashku mbi 30 vite. Pas përkeqësimit të gjendjes së tyre financiare, Chela detyrohet të përballet me një realitet të ri. Një realitet i cili…

Genre: Dramë
HD The Lost Brother (2017) 2017 6.5
The Lost Brother (2017)
The Lost Brother (2017)

The Lost Brother (2017)

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Lost Brother (2017)
HD
IMDb: 6.5
112 min

Setarti një i papunë udhëton nga Buenos Aires për në qytezën e vetmuar në provincën Çaço për funeralin e nënës dhe vëllait të tij. Ai shoqërohet me Duarten një gangster…