"USA"
Bao
HD
IMDb: 7.5
8 min

Një grua kanadeze e cila vuan nga sindroma e vetmisë, merr një goditje të dytë kur një prej petave të saj të bëra me dorë gjallërohet.

Country:
HD Avengers: Infinity War 2018 8.5
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

Aksion Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Avengers: Infinity War
HD
IMDb: 8.5
149 min

Ndërsa Hakmarrësit dhe aleatët e tyre mbrojnë botën nga kërcënime më të mëdha seç mund të përballojë një hero i vetëm, një rrezik i ri shfaqet nga errësira e kozmosit:…

Country:
The Avengers
HD
IMDb: 8.0
143 min

Heronjtë më të famshëm përfshirë Iron Man, Hulk dhe Captain America bashkohen sëbashku për të shpëtuar botën nga një kërcënim i tmerrshëm.

Country:
Dredd
HD
IMDb: 7.1
95 min

Në një të ardhme katastrofike, popullata e mbetur është transferuar në disa mega-qytete, ku policë të plotfuqishëm dhe ultravjollcë janë duke kërkuar për terroristë.

Country: , , ,
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
HD A Bronx Tale 1993 7.8
A Bronx Tale
A Bronx Tale

A Bronx Tale

Dramë Krim Romancë  1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
A Bronx Tale
HD
IMDb: 7.8
121 min

Pasi bëhet dëshmitar i një vrasje makaber, çunaku i lagjes Kolloxhero miqësohet me kapon e lagjes që ai e kishte fiksim, Sonin.

Country:
Genre: Dramë, Krim, Romancë
Epic
HD
IMDb: 6.7
102 min

Një adoleshente transportohet në një pyll ku po ndodh një betejë midis forcave të mirës dhe së keqes. Ajo bashkohet me një grup të çuditshëm karakteresh për të shpëtuar botën…

Country:
Fast & Furious 6
HD
IMDb: 7.0
130 min

Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme.

Country: , , ,
HD Scarface 1983 8.3
Scarface
Scarface

Scarface

Dramë Krim  1983 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Scarface
HD
IMDb: 8.3
170 min

Në vitet 1980 në Miami një emigrant mga Kuba merr përsipër një kartel të drogës duke rënë pre e lakmisë.

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Tower Heist 2011 6.2
Tower Heist
Tower Heist

Tower Heist

Aksion Komedi Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Tower Heist
HD
IMDb: 6.2
104 min

Kur një grup djemash që punojnë shumë zbulojnë se kanë rënë viktimë e një skeme mashtrimi nga një biznesmen i pasur, ata shpejtojnë që ti vjedhin atij rezidencën e tij…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Jurassic World: Fallen Kingdom 2018 6.2
Jurassic World: Fallen Kingdom
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

Aksion Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Jurassic World: Fallen Kingdom
HD
IMDb: 6.2
128 min

Kanë kaluar tre vjet që kur resorti luksoz “Bota Xhurasik” u shkatërrua nga dinozaurët e dalë jashtë kontrollit. Ishulli tani është i braktisur nga njerëzit, ndërsa dinozaurët e mbetur, mbijetojnë…

Country:
Jurassic World
HD
IMDb: 7.0
124 min

Një park i ri ndërtohet në vendin origjinal të parkut të Xhurasikut. Gjithçka shkon në rregull deri kur atraksioni më i ri i parkut, një makineri gjigande e modifikuar gjenetikisht,…

Country:
World War Z
HD
IMDb: 7.0
116 min

Kur bota preket nga një epidemi e rrezikshme, Geri Lejn vendos të shëtisë botën për të gjetur kurën e cila mund të luftojë pandeminë që po merr përpara këdo i…

Country: , ,
Sleeping Beauty
HD
IMDb: 7.2
75 min

Një zanë keqdashëse hedh një mallkim në një princeshë që vetëm një princ mund ta shpërbejë, me ndihmën e tre zanave të mira…

Country:
Flubber
HD
IMDb: 5.3
93 min

Profesori Phillip Brainard, një profesor gjeni, i cili punon me ndihmësin e tij Weebo, duke u përpjekur të krijojë një substancë që do jetë një burim i ri energjie dhe…

Country:
HD Godzilla vs. Kong 2021 6.9
Godzilla vs. Kong
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

Aksion Sci-fi Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Godzilla vs. Kong
HD
IMDb: 6.9
N/A

Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.

Country: ,
HD Modern Times 1936 8.5
Modern Times
Modern Times

Modern Times

Dramë Komedi  1936 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Modern Times
HD
IMDb: 8.5
87 min

Charli Chaplin futet në botën moderne industriale me ndihmën e një gruaje të re e cila jeton rrugëve…

Country:
Genre: Dramë, Komedi
Pocahontas
HD
IMDb: 6.7
81 min

Pocahontas, vajza e shefit të një fisi vendas Amerikan, bie në dashuri me një ushtar anglez ndërsa kolonistët pushtojnë Virxhinian në shekullin 17-të.

Country:
HD The Last Stand 2013 6.3
The Last Stand
The Last Stand

The Last Stand

Aksion Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Last Stand
HD
IMDb: 6.3
107 min

Një nga baronët e karteleve të drogës Meksikane, arratiset gjatë transferimit të tij për t’ju ushtruar dënimi me vdekje pranë kufirit me Meksikën, dhe e vetmja pengesë me tij dhe…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five 2011 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five

Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five

Aksion Aventurë Krim  2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Fast & Furious 5 A.K.A Fast Five
HD
IMDb: 7.3
130 min

Toreto dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë akoma po ndiqen nga shteti. Ata do gjenden mes dy rrugëve të ndryshme, mes një bossi droge të pamëshir­shëm dhe një agjenti të…

Country: , ,
How It Ends
HD
IMDb: 5.0
113 min

Në mes të një apokalipsi, një burrë i dëshpëruar përpiqet të gjeje gruan  e tij e cila është shtatzënë dhe ndodhet milje larg.

Country: