"Vietnam"
HD Sister Sister 2019 6.3
Sister Sister
Sister Sister

Sister Sister

Aksion Dramë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Sister Sister
HD
IMDb: 6.3
104 min

Veena dhe Mora kanë jetuar me babanë e tyre që kur nëna e tyre, një gjahtare demonësh, vdiq. Veena duhet të kujdeset për motrën e saj të vogël e cila…

Country:
HD The Third Wife 2018 6.7
The Third Wife
The Third Wife

The Third Wife

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Third Wife
HD
IMDb: 6.7
96 min

Në Vietnamin e shekullit të XIX, 14-vjeçarja May është gati të bëhet gruaja e tretë e një pronari të pasur tokash. Dëshirat e saj të fshehura do ta detyrojnë të…

Country:
Genre: Dramë
HD Furie 2019 6.3
Furie
Furie

Furie

Aksion  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Furie
HD
IMDb: 6.3
98 min

Një ish kapobande lufton disa trafikues njerëzish për të shpëtuar vajzën e saj të rrëmbyer.

Country:
Genre: Aksion
HD Bitcoin Heist 2016 5.8
Bitcoin Heist
Bitcoin Heist

Bitcoin Heist

Aksion  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Bitcoin Heist
HD
IMDb: 5.8
110 min

Për të kapur hajdutin më të kërkuar në botë, një agjente e Interpolit mbledh një ekip me hakerat më të mirë për të planifikuar vjedhjen e fundit të kripto-monedhës.

Country:
Genre: Aksion
HD Clash 2009 6.0
Clash
Clash

Clash

Aksion Romancë Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Clash
HD
IMDb: 6.0
90 min

Trin, një mercenare që duhet të kryejë disa punë që të shpëtojë vajzën e saj, rekruton Kuanin, i cili nuk është ai që duket.

Country:
HD The Lover 1992 6.9
The Lover
The Lover

The Lover

Dramë Romancë  1992 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Lover
HD
IMDb: 6.9
115 min

KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Rrëfenja e romancës se ndaluar mes një adoleshenteje franceze dhe një burri kinez mes përgjegjësive për veprimet…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Sword of the Assassin 2012 6.3
Sword of the Assassin
Sword of the Assassin

Sword of the Assassin

Aksion Aventurë Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Sword of the Assassin
HD
IMDb: 6.3
100 min

Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe…

Country: