"Renaud Gauthier"
HD Aquaslash (2019) 2019 5.2
Aquaslash (2019)
Aquaslash (2019)

Aquaslash (2019)

Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Aquaslash (2019)
HD
IMDb: 5.2
71 min

Komedi horrori, qejfi dhe çmendurie, që bën bashkë bikinit e vogla me gjymtimin e gjakosur në këto vrasje misterioze, mbytëse mes klorit dhe gjakut.

Country:
Genre: Horror, Komedi